Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.03.2011

Всеукраїнська акція-автопробіг “Автомобільний марш протесту Україною” пройде під гаслом “Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”

У Львові колона з легкових та вантажних автомобілів формуватиметься за адресою вул. Пасічна, 91 біля гуртожитків Медичного університету. В Луганську – на Театральній площі.
Західна колона пройде маршрутом Львів-Луцьк-Нетішин-Славута-Хмельницький-Вінниця-Гайсин-Умань-Тальне-Біла Церква-Київ. Східна – маршрутом Луганськ-Алчевськ-Северодонецьк-Запоріжжя-Дніпропетровськ-Кривий Ріг-Полтава-Чернігів-Київ.
Закінчиться автопробіг 25 березня мітингом у Києві о 12.00 на Європейській площі біля Українського дому.
Ми піднімаємо високо над головами негідних можновладців обпльовану ними нашу Українську Конституцію, наші конституційні права. Сьогодні їх у нас вирішили відібрати. Право на працю, право на судовий захист, право на житло, право на свободу зібрань і навіть право реального вибору депутата стають для українців все більш недосяжними.
Знахабніле чиновництво в особі Азарова, Тігіпка, Бродського з полками вітчизняних підспівувачів хоче перетворити українське підприємництво на армію потенційних безробітних та емігрантів, табачники й національні манкурти пнуться перетворити молодь у покірне безіменне та безлике попкорн-середовище, а науковців – у засмиканих бюрократією маріонеток, що позбавляє Україну майбутнього. Пенсійна реформа виглядає звичайним грабунком літніх людей та лобіюванням інтересів конкретних фінансових структур. Трудовий кодекс зробить найманого працівника покірним рабом, а житловий дозволить його викинути на вулицю будь – якому пройдисвіту. Ми, підприємці, студенти, ветерани, шахтарі, робітники, вчителі та лікарі висловлюємо свій категоричний протест проти дій такої влади та не визнаємо її легітимність.
23 березня Автомобільний марш пройде через Вінницю

Про організаторів тут

2 Comments on “Всеукраїнська акція-автопробіг “Автомобільний марш протесту Україною” пройде під гаслом “Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”

Віктор
24.03.2011 at 08:20

Знову махання прапорами, бла-бла-бла і ні якого конструктиву…. А де ж дії????? Чергова політпартія хоче зринути на проблемах простих укранців!!! Чи не здається вам, шановні дописувачі сайту, що це все ми вже проходили? Може досить ставати на одні і тіж граблі?

Віталій
24.03.2011 at 10:55

Привол в тому, що на ці граблі українці наступатимуть ой як ще довго!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *