Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.10.2009

Всеукраїнська програма з ґендерної просвіти

До уваги журналістів/журналісток, редакторів/редакторок ЗМІ, керівників/керівниць прес-центрів, співробітників/співробітниць інформаційних та рекламних агенцій!

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної адміністрації та обласний ґендерний ресурсний центр за сприяння Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄК-ПРООН проводять Всеукраїнську програму з ґендерної просвіти для керівників/керівниць прес-центрів, редакторів/редакторок ЗМІ, журналістів/журналісток, співробітників/співробітниць інформаційних та рекламних агенцій.

Програма проходитиме у Харкові 3-4 грудня 2009 р. у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та обласної акції «Зупинимо насильство разом!». У програмі передбачено:

робота кінозалу з демонстрацією фільмів та відео роликів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;

засідання дискусійного клубу;

обговорення юридичних аспектів реалізації державної ґендерної політики;

презентація інформаційних ресурсів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;

презентація виставки «Світ без насильства» та нових експозицій першого в Україні Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху;

презентація Довідника «Світ після Пекіну: 15 років поспіль».

Учасники/учасниці програми матимуть можливість презентувати власні інформаційні та рекламні ресурси.

Учасники/учасниці отримають сертифікати та пакет роздаткових матеріалів (DVD диски із відео роликами та фільмами з ґендерної тематики та протидії ґендерному насильству, створеними у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», інформаційно-методичні матеріали, бази даних інформаційних ресурсів з ґендерної тематики та інш). Кращу роботу, створену учасником/учасницею після проходження програми, буде подано на нагородження відзнакою «За ґендерну рівновагу», яку запроваджено Інформаційно-консультативним жіночим центром (м. Київ). Учасникам/учасницям забезпечуватиметься проживання та харчування, а також буде відшкодовано вартість проїзду відповідно до наданих оригіналів проїзних документів (автобус/потяг крім СВ). За участь у Програмі добові не виплачуються. Заявки приймаються до 10 листопада 2009 р. на конкурсній основі. Анкета додається. Умовою участі у програмі є зобов’язання претендента/претендентки щодо використання отриманої інформації у подальшій роботі.

Контакти: Тетяна Ісаєва, директорка обласного ґендерного ресурсного центру t_isaeva@ukr.net (050)-403-13-25; (067)-660-48-81

Анкета учасника http://gender.at.ua/files/Anketauchasnika.doc

Контакти

Тетяна Ісаєва

Харківський обласний гендерний ресурсний центр

t_isaeva@ukr.net

+380 50 403 13 25; +380 67 660 48 81

http://gender.at.ua/

2 Comments on “Всеукраїнська програма з ґендерної просвіти

Волошка
22.10.2009 at 15:47

Дуже цікава тема, я б поїхала, якби було на вихідних, а так… Четвер-пятниця мені не підходять((( Було б класно, якби вони ще на тренінгу вчили основам бойових мистецтв ПРОТИ НАСИЛЛЯ))) Як правильно і куди треба бити кривдника/кривдницю, щоб потім їм було мучітєльно больно))))!!!!
Ах да. Стосовно редакторок/керівниць (чуть ли не телиць). Цікаво, давно не читала слова керівниць./телиць))) Але ідея тренінгу – супер!!! Та якби ж іще воно мало успішний результат, бо ж без насильства цей світ не може та й не буде існувати(((( Що дуже і дуже прикро. Через те й доводиться проводити такі тренінги… і боротися … боротися… боротися….

Віталій
23.10.2009 at 08:54

Як Ви думаєте, хто в Україні більше потерпає від гендерної нерівності? Іншими словами, чиї права (чоловіків чи жінок) більше порушуються в Україні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *