Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.11.2010

Вшанували пам’ять жертв голодомору

Голодомор 1932-1933 рр. – жахливий злочин проти мільйонів селян. Сьогодні найменше, що ми можемо зробити, – це вшанування жертв Голодомору.

27 листопада, представники ГО «ПРАВО» та активна небайдужа молодь міста (та майбутнє активне підростаюче покоління) вшанували пам’ять жертв голодомору, поклавши квіти та запаливши свічку біля пам’ятного хреста жертвам голодоморів та політичних репресій.

Чесно кажучи, вражає байдужість молоді… Може хтось скаже, що він не знав коли, що де і як? То в соціальній мережі «В Контакті » спеціально була створена зустріч, на яку зареєструвались 24 учасники, а прийшло всього п’ятеро… Невже всім настільки байдуже, чи може погода завадила? Та ніби ж не замітало, дощу не було, вулканів у нас немає, та й цунамі теж… Невже настільки байдуже??? Я не говорю про тих, у кого справді була поважна причина, хто справді не міг прийти, а от ті, хто просто сидів біля екранів телевізорів і « тупо втикав» туди(пишу тупо, бо воно саме так і є)…Чи якщо це не так явно транслюється по телевізору, то про це можна забути? А як же наша історія? Що ми розкажемо нашим дітям?…

4 Comments on “Вшанували пам’ять жертв голодомору

Володимир Великий
28.11.2010 at 00:55

От так відбуваються заходи без використання адмін ресурсу!!! ))))

Віктор
29.11.2010 at 09:59

Прошу вибачення організаторів памятної акції за те, що зареєструвавшись в контакті, у звязку із поважною причиною (знаходився в с.Писарівка Ямпільського району) не зміг прийти.
Щодо байдужості молоді, то вона останнім часом не просто вражає, вона насторожує…

Слободянська кішечка
29.11.2010 at 17:23

Ну, я думаю, що організатори пробачать, поважна причина є поважна причина… А от байдужість молоді…

Віталій
29.11.2010 at 23:04

Що ж, зайвий раз проілюстрована приказка, що мішки носити важче… Я про тих, хто “втикав” в телевізор…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *