Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.12.2019

ВСТУП ДО ПРАВ ЛЮДИНИ – в Хмільнику відбувся тренінг для молоді

Сьогодні,в читальному залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, відбувся тренінг для молоді «Вступ до прав людини». В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час навчання молодь детально ознайомилася з Загальною декларацією прав людини, почули лекцію про розвиток прав людини, подискутували про те, хто має забезпечувати права людини в державі, а також спробували розібратися, чи є різниця між правами та свободами.

Також учасники мали можливість попрацювати в групах, побавитися в пантоміму, ознайомилися з механізмами захисту прав людини, а також спробували розібратися на скільки права людини забезпечені в сучасній Україні.

Тренінг відбувся в рамках проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Вінниччині.

Варто зазначити, що, окрім тренінгу, в Хмільнику мають відбутися покази документального кіно про права людини. Більше про те, які фільми можна буде подивитися, а також про те, коли саме і де відбудуться кінопокази можна дізнатися ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *