Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.07.2013

ВУХА НЕ ЧУЛИ, ОЧІ НЕ БАЧИЛИ ТА РУКИ НЕ ГОЛОСУВАЛИ…

uvagaНа сайті проекту «ЗАПОВІТ» з’явилася інформація, яку можна вважати певною альтернативою матеріалу, що було розміщено на ГФХ та в якому йшлося про місцевих латифундистів.

Пропонуємо його до вашої уваги, але спочатку варто зауважити, що інформація, про яку йдеться не підтверджена посиланнями на рішення міської ради, а також стосується депутатів «БЮТівців», хоча в списку згадуються й три «регіонали»… Також невідомо, коли саме ці ділянки було виділено (якщо, звичайно, такий факт взагалі мав місце)… Але то таке… Далі – мовою оригіналу…

Наші ‘доблесні’ опозиціонери ‘БЮТ’, та їхні ділянки за які вуха не чули, очі не бачили, та руки не голосували!
– ЗЕЛІНСЬКИЙ МИКОЛА ЗДІСЛАВОВИЧ – Депутат Вінницької обласної ради ділянка отримана на жінку брата Зелінську Людмилу Олексіївну по пров.
Садовського
– ПОПОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
. ділянка отримана на батька Попова Олександра Миколайовича по вул. Південнобужська
-ЛУКОВ ДМИТРО СТАХОВИЧ
ділянка отримана на брата Лукова Миколу Стаховича по вул. Південнобужська
– КОЛОМІЄЦЬ КОСТЯНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ
ділянка отримана на матір Коломієць Ганну Лаврентіївну по вул. Медовій
– ОСТРОВСЬКА МИРОСЛАВА ПЕТРІВНА по вул. Ярослава Мудрого
– ДОЛІН ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ
ділянка отримана на “зятя” Гуменюка Віталія Володимировича по вул. Козацькій
– КАРПЕНКО ТЕТЯНА ІВАНІВНА
ділянка отримана на дочку ШТЕФАНЮКА В.В. – Параніч Ольгу Вікторівну (подяка за землю  “ДЕЖАВЮ”)
– ЗАГІКА ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ по пров. Садовського
брат вищезгаданої особи -ЗАГІКА ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ по пров. Садовського
– ШИМАНСЬКИЙ МИХАЙЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ділянка отримана на доньку бувшої співробітниці Жимлову Лілію Антонівну по вул. Індустріальній
– СОМОВ ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ по вул. Володимирівській
– РЕДЧИК СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ
ділянка отримана на доньку Шмигельську Ірину Сергіївну по вул. Сонячна
– КОТИК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
ділянка отримана на доньку Котик Оксану Анатоліївну по вул. Пилипа Орлика

15 Comments on “ВУХА НЕ ЧУЛИ, ОЧІ НЕ БАЧИЛИ ТА РУКИ НЕ ГОЛОСУВАЛИ…

Віталій
21.07.2013 at 21:00

Таке враження, що в Хмільнику почалася війна компроматів… Хоча ця інформація навіть на такий компромат не тягне. Не вказаний ні період, коли ці ділякни було отримано, не названо рішення. якими їх було передано… До того ж варто зазначити, що якщо ця інфа є реакцію на латифундистів, то вона справді не дотягує до рівня пана Бойка… Якщо навіть депутати отримали ці ділянки, то чи може їх кількість “конкурувати” з землею хмільницьких латифундистів?
Окремо варто зазначити “наєзд” на доброчесність Карпенко: “ділянка отримана на дочку ШТЕФАНЮКА В.В. – Параніч Ольгу Вікторівну (подяка за землю “ДЕЖАВЮ”… Цікаво, автор сам хоч зрозумів, що написав?)))

XXL
21.07.2013 at 21:23

Даною інформацією в тому вигляді як вона подана, володіли двоє людей це Дрежанков і Бойко.Тому я впевнений в тому , що це хтось з них її розмістив.

Петро
21.07.2013 at 21:38

про Шиманського аж смішно…))))і взагалі,дану інформацію в Хмільнику досить легко написати,це ж маленьке село,тут як не крути у всіх є спільні знайомі!тому половину участків можна приписати ще Бойку і Дрежанкову!!Наприклад:колишня прибиральниця Петі)-значить петя участок брав!!!”дитячий компромат”))))

Петро
21.07.2013 at 21:40

а може оприлюднити списочок по скільки Петя та Бойко продавали участки?))чому б і ні?)а то наїжджають на БЮТівців і решту!

XXL
21.07.2013 at 21:56

В списку прізвища тих хто голосував проти Петі, а ще є депутати які були “за” та “утримались” і теж є власниками земельних ділянок. Чому їх немає в цьому списку?

аврора
21.07.2013 at 22:22

тому ,що ці депутати “невдячні”!Петро думав таким способом “заткне всі діри”,не тут то било)

Небайдужий
21.07.2013 at 22:33

Ага, про Карпенко класно написано! Ділянку дали доньці Штефанюка, але чомусь приписали цю ділянку не Штефанюкові, а Карпенко…. Клоуни, та й годі 😆

Сашок
21.07.2013 at 22:39

Ну петя з бойком видали новий” шедевр”. Я б назвав його брехня по – грушовськи..Видно аргументи покінчались , думають , що Хмільничани дебіли і ковтнуть порцію нового маразму.Мабуть предсмертні конвульсії.

Олеся
21.07.2013 at 22:50

Карпенко для васі та петі це війна з кровопролиттям ,це позов до суду ,це наїзди на її бізнес зі всіх сторін з яких тільки можливо , це чистої води брехня на яку лише здатні вони , але земельна ділянка та що видана на доньку Штефанюка і клеїться Карпенко .то вже маразм вищої категорії,без травки такого в ілюзіях не побачиш.

LEON
22.07.2013 at 11:35

Дана інформація не комптромат, хтось захотів поприколюватися і придумав таку версію, це всерівно що укус комара, чуєш що вкусив, але терпіти можна. Можливо це протекціонізм, зародження корупційних діянь))). Покарання повинен понести той хто просив і той хто виконував прохання.

Пронира
22.07.2013 at 12:05

Ті, кому потрібна дана інформація, давно її знають)) В черговий раз якось по-дебільному обxєзались… Про Карпенко взагалі лажа )))

LEON
22.07.2013 at 12:19

Бруд на половину прогесивно налаштованих депутатів виливають прихильники грошковщини, вони ж хочуть вбити клин і розколоти їх ряди.

Kontra
22.07.2013 at 13:04

Автор статейки сам дав повід з нього посміятись

Пронира
22.07.2013 at 15:31

Ця інформація скоріше тягне на компромат проти самого автора, який в черговий раз засвідчує те, що ділянки роздавались громадянам, котрі забезпечені житлом ))

Сашок
22.07.2013 at 19:14

Що сороки Хмільника на хвостах носять? http://zapovit.org/mycity.php?cit=606

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *