Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.01.2015

«ВВАЖАЮ СЕБЕ ДАЛЕКО НЕ БІДНОЮ ЛЮДИНОЮ І ЗОВСІМ ЦЬОГО НЕ ПРИХОВУЮ» – зазначив Сергій П’ятківський

yellow comment enter key and speech bubble icon.Пропонуємо до уваги читачів Громадського форуму Хмільниччини коментар заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради пана Сергія П’ятківського на дописи окремих читачів ресурсу щодо його професійної діяльності. Далі – пряма мова:

Перечитуючи окремі коментарі до статті «ХМІЛЬНИЦЬКІ ПОСАДОВЦІ ДОХАЗЯЙНУВАЛИСЯ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ СПРАВИ», розміщеної 20 грудня 2014 року на Громадському форумі Хмільнниччини, в яких йшлося, що у мене занадто дорога машина і незрозуміло, на які кошти я її придбав, таким чином приписуючи мені корупційні схеми, звинувачують мене у невиконанні своїх посадових обов’язків, я дещо здивувався.
Поясню чому: вважаю себе далеко не бідною людиною і зовсім цього не приховую. Знаю ціну грошам, адже, будучи в минулому приватним підприємцем, заробляв їх, як то кажуть, власною важкою працею.
Для тих людей, яким так сподобалось моє авто Mitsubishi Pajero та які беруться рахувати мої гроші, вирішив оприлюднити одну із своїх декларацій. Зокрема, загальна сума мого сукупного доходу становила понад 405 000 гривень (беремо до уваги, що по курсу долар на той час коштував 5 грн.), 353 500 грн з яких я отримав від продажу нерухомого майна, 49 тис. 73 000 грн. становила моя заробітна плата, 2.792 грн отримав матеріальної допомоги. Понад 21 000 грн. становить дохід моєї дружини.

ScanScan0001Scan0002

От і порахуйте самі, шановні панове, скільки машин я міг би собі придбати.
Стосовно зауважень щодо недопрацювань в комунальній сфері міста: я особисто готовий вислухати всі конкретні пропозиції та недоліки стосовно моєї роботи.
Мій робочий кабінет знаходиться на другому поверсі міської ради – приходьте, я готовий до конструктивного діалогу.
Робочий телефон: 2-25-34, мобільний телефон: 097 489-55-59.
Сергій П’ятківський,

заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів міської ради

15 Comments on “«ВВАЖАЮ СЕБЕ ДАЛЕКО НЕ БІДНОЮ ЛЮДИНОЮ І ЗОВСІМ ЦЬОГО НЕ ПРИХОВУЮ» – зазначив Сергій П’ятківський

Небайдужий
14.01.2015 at 15:54

Місцеві вибори… панєслась! 😀

Віталій
14.01.2015 at 16:00

Я пропоную сприймати цю інформацію не як початок місцевих виборів (чи може не тільки, як початок), а як приклад для інших чиновників. Було б непогано, щоб всі спробували пояснити походження своїх статків та майна… А чому б і ні?

Пронира
14.01.2015 at 16:11

Версія з прибутком від продажу нерухомості в декларації однозначно краща, аніж версія про прибуток від вирощування міфічних свиней))

А мені цікаво
15.01.2015 at 12:46

Дивно, а чому мовчать коментатори, які рахували доходи П*ятківського? Чи вони отримали відповідь на свої питання? Дивні люди – галасували, галасували, а тепер затихли)

позитив
15.01.2015 at 20:30

Шановні, чому ви вчепились в одного П”ятківського, в міській раді є багато інших персонажів, повірте, дуже цікавих. Сергій вихована, порядна людина, багато хто до нього звертався за допомогою, і по можливості він нікому не відмовив та багато в чому допоміг, побільше таких людей в міській раді. А ті, що паплюжать і лиють “грязь” – то проста людська заздрість. А щодо декларації – молодець, втер носа, як кажуть “респект и уважуха” Сергію, молодець.

LEON
16.01.2015 at 04:44

Шановні, не поносьте те, що вже підісрано. Багато хто знає, що Пятківський не підійшов до цього “двору”, але він не здається і доказує свою правоту, на посаді заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Необхідно реально дивитися на ситуацію. В міській раді не всі такі.як петя. Нормальні, розумні, комунікабельні є і серед них,це такі як Пятківський,Гамак, молодий подаючий надії Джула. Нехай не ображаються ті кого я не назвав але є серед працівників міської ради є нармальні спеціалісти а головне нормальні люди. Не потрібно чесати всіх під одну гребінку. Якщо не такі як вони,я маю на увазі цих кого я назвав, так хто? Вилити куш лайна легко, важко відмитися від нього.

А мені цікаво
16.01.2015 at 07:57

Так ніхто і не сумнівається, що в міській раді є досвідчені спеціалісти, проте на горіхи випадає саме їм – простим виконавцям, а не меру, який вдає з себе дурника і йому все з рук сходить. Коли вже справедливість восторжествує і будуть покарані дійсно ті, хто живьот нє по срєдствам кровно заработани,а?

Махровий бЄндЄровЄц
16.01.2015 at 10:59

Декларація за 2008 рік?) Тоді долар був по 5?)В другій половині року він був, як літом 2014)
Образився П’ятківський, зачепило) Так, що аж показав декларацію за 2008 рік.

козак
16.01.2015 at 11:25

Много не уважаемый Пятковский перестаньте паясничать и сами себя хвалить вы хорошо научились подставлять других людей самый яркий пример бывший начальник коммунального управления которому вы «помогли».
Может вы сами расскажите где и сколько раз встречались с армянами и с представителями других организаций или прейдет время всё расскажут другие и даже покажут.
Вы такой принципиальный только все знают сколько раз и кого вы просили чтобы похлопотали перед мэром чтобы он не выгонял вас с роботы. Как вы его умоляли оставить вас потому что некто больше на роботу вас не возьмёт.
Вы такой специалист только испугались когда недавно мер предложил объединить вашу должность с должностью начальника управления быстро поехали к своим друзьям чтобы они помогли не допустить этого. Что боитесь ответственности конечно так же легче сваливать на других.

Віталій
16.01.2015 at 11:31

О! Ну насилу спромоглися!))) От тільки цікаво: чи збиралися з дімками, чи чекали команду “фас!”)))
До речі. якось непереконливо звучить про те. що “все всі знають2. я наприклад нічого з перерахованого не знаю))). І якщо ви на стільки поінформовані, то бідь ласка – факти в студію!))).
От Пятківський пояснив, що далеко не бідна людина. не приховує цього і показав джерело своїх доходів, підтверджені документально. якщо маєте щось – розміщуйте, ми почитаємо!))) Нагадую про існування в правому верхньому куті кнопки “Додати новину”…)))

А мені цікаво
16.01.2015 at 13:31

Якби П*ятківський так просився в мера, як про те написав Козак, то ця інформація одразу набула б широкого розголосу – та не втримав би Василько таке за зубами! Та ви знаєте, як би він тішився!!! Я не думаю, що П*ятківський опуститься до того, щоб проситися у Васі – так що не фантазуйте)

Сєпаратіст
16.01.2015 at 14:19

Спілкувався одного разу з паном Сергієм ВважаюСебеДалекоНеБідноюЛюдиною. По манері спілкування він мені чимось нагадав “нового русского” з лихих 90-х.
Пропозиції по роботі? Поїдьте по периферійних вулицях та й пропозицій не потрібно.

Донкихот
17.01.2015 at 17:50

Прочитавши все вищевикладене виникає більше запитань ніж відповідей, і тільки відповіді на них можуть прояснити ситуацію і взнати картину повністю, а не фрагментарно. Так от пане Сергій запитую Вас і надіюсь (іншим теж буде дуже цікаво) на правдиві відповіді:
1. Який мотив змусив Вас покинути бізнес і перейти на державну службу, і кому продали цей бізнес?
2. Чи будете Ви балотуватися на посаду міського голови на чергових виборах 2015 року?
3. Членом якої політичної партії Ви зараз є, і підтримкою якої політсили та неформальних груп Ви маєте намір скористатися під час виборів?
4. Чи тисне на Вас нинішній мер за Вашу правильну позицію, щодо виконання своїх посадових обов’язків, якщо тисне то вкажіть яким чином?
5. Що Вас змушує працювати в міськраді, де наявні систематичні порушення? адже людині з правильною позицією працювати при таких умовах практично неможливо.

mesnik
20.01.2015 at 09:13

Було б цікаво отримати відповіді на питання з попереднього коментаря. Хоча хто ж правду скаже!

Голос Феміди
20.01.2015 at 14:58

mesnik, зараз на тебе “наїдуть” і адміни, і “небайдужі”, і куми П’ятківського, і брати, і свати, і колеги, і сестри, і сусіди, і, хто з ним мав справи, як хороші так і погані. Ти автоматично для них стаєщ “замовленим Грушком”.
В нас, в Хмільнику, місцеве панство коментувати не можна, бо, тільки коли щось кажеш на Юрчишина – ти автоматично стаєш “катеринчуківським бандітом”, на П’ятківскього – ” людиною Васі Грушка”. От Пєтька Порох хорош, придумав цю фішку з “провокаторами” і “агентами Крємля”.
А пан П’ятківський чекає в мерії на пропозиції по роботі в той час, коли, як сказав користувач “Сєпаратіст” ( смішний нікнейм), на периферійних вулицях міста курортного значення, люди вбивають автомобілі, і коли дощ, чи після відлиги, треба катером пливти, бо ходити там не можливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *