Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.07.2012

Вибори-вибори, кандидати – … ?

З 30 липня в Україні стартувала виборча кампанія з виборів до Верховної Ради України, які відбудуться 28 жовтня. Але прихована агітація і нашому місті, і загалом по Україні розпочалася вже давно… Хтось будує каплички з бюветами, хтось возить з собою лавочки, хтось цілі амбулаторії, а хтось роздає продукти харчування…

В такому водоспаді турботи про народ, отому народу варто не розгубитися і врешті-решт зробити правильний вибір, який базуватиметься не на кількості обіцянок чи кілограмах гречки, а на усвідомленні відповідальності за цей вибір…

Пропонуємо вашій увазі віршоване звернення голови правління громадської організації «Братство хмельничан у Києві» пана Олега Побережного до виборців, який стосується саме усвідомленого вибору, який має зробити кожен свідомий громадянин України:

Не наступайте знову на граблі.

Не продавайте голос свій нізащо

За гречку, долари, рублі…

Не буде ж бо від цього краще.

Не здешевіє хліб і сіль,

Не наросте у свині сало.

Одна-єдина у них ціль:

Докрасти, що іще не вкрали.

Не вірте їм у «світлу путь».

Вони красиво вміють обіцяти.

Дадуть сьогодні, завтра заберуть,

І на проблеми наші їм начхати.

2 Comments on “Вибори-вибори, кандидати – … ?

avgust
30.07.2012 at 15:34

Усвідомлений вибір починається від усвідомлення—Хто Я Є??!!! Для чого Я прийшов у цей Світ і куди мандрую і що залежить чи не залежить Світові від мене особисто. Починати потрібно з себе самого. Давня істина– пізнай себе–все ще працює. Поки Ти, Людино, не будеш починати свій будній день з розгляду себе самого і закінчувати день з позиції Головного Актора у Твоєму Особистому Бутті, Ти просто приречений на те,що тобою будуть маніпулювати аж до скону(бо скінчення або завершення потрібно теж собі влаштувати, інакше —сконаєш)

і шо?
30.07.2012 at 22:06

оплески… хто автор? в коменті звичайно. Олегові за вірш – респект. Однак, як говорить давня російська приказка: ” Дают- бери, а БЮТ – беги.”  Це ” бамбаргия кергуду ” – шютка. І боронь Боже якщо хтось сприйняв за рекламу. Щодо Побережного – один в  полі не воїн, до якої він політичної сили схиляється? Олеже, агов!!! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *