Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.02.2014

ВИКЛЮЧИТИ З РЕЄСТРУ ТА ВІДПРАВИТИ НА ЗБЕРІГАННЯ

SAM_1875Така доля чекає на пам’ятник Володимиру Леніну, який скинули хмільничани. Про це йдеться в рішенні, яке все ж таки, затвердила Хмільницька міська рада.

Зважаючи на високий інтерес хмільничан до цього питання, ми вирішили опублікувати рішення Хмільницької міської ради «Про демонтаж пам’ятника Леніну В.І. у м. Хмільнику»:

СЛУХАЛИ:  Про демонтаж пам’ятника Леніну В.І. у м. Хмільнику. Інформація: Загнибороди М.М., начальника управління містобудування і архітектури міської ради, головного архітектора міста.

ВИРІШИЛИ:

  1. Здійснити демонтаж пам’ятника Леніну В.І., який розташований на території скверу між вулицями Пушкіна, Столярчука та Леніна у м. Хмільнику.
  2. Доручити управлінню містобудування і архітектури міської ради  повідомити управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації про прийняте рішення з метою виключення пам’ятника Леніну В.І. у м. Хмільнику з державного реєстру об’єктів нерухомих пам’яток Вінницької області.
  3. Балансоутримувачу – КП “Хмільниккомунсервіс” забезпечити зберігання конструктивних елементів пам’ятника Леніну В.І.  на відомчій території підприємства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту (голова комісії – Островська М.П.) та з питань комплексного розвитку міста, регулювання комунальної власності і земельних відносин (голова комісії – Подольський Л.І.).

Нагадуємо, що 21 лютого, хмільничани повалили пам’ятник Володимиру Леніну, не дочекавшись рішення міської ради. Саме рішення було прийняте вже після того, як пам’ятнник було повалено.

3 Comments on “ВИКЛЮЧИТИ З РЕЄСТРУ ТА ВІДПРАВИТИ НА ЗБЕРІГАННЯ

Небайдужий
27.02.2014 at 23:43

виключення пам’ятника Леніну В.І. у м. Хмільнику з державного реєстру об’єктів нерухомих пам’яток Вінницької області.
 
Не було там ніякого пам’ятника Лєніну… та й реєстру такого, як написано в рішенні, в природі не існує. http://wlm.org.ua/listy_pamiatek/
Який олух те рішення готував?

Небайдужий
27.02.2014 at 23:45

Балансоутримувачу – КП “Хмільниккомунсервіс” забезпечити зберігання конструктивних елементів пам’ятника Леніну В.І.  на відомчій території підприємства.”
 
На фіга його зберігати? Щоб потім, коли можливо влада поміняється на старе місце поставити?…. Рішення на межі кретинізму…

LEON
28.02.2014 at 07:47

Повністю погоджуюся з Небайдужим. Це якась фігня на 100%.  В реєстрі об’єктів нерухомих пам’яток Вінницької області памятника нашому “кату” немає. А те, що прийнято рішення Хмільницької міської ради «Про демонтаж пам’ятника Леніну В.І. у м. Хмільнику після того, як його демонтувал це не новина. Наш мер це вміє робити. Ось тільки балансоутримувачу – КП “Хмільниккомунсервіс” ніяк не може забрати місце яким сидів  цей “кат” з площі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *