Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.07.2015

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИБАЧИВСЯ ПЕРЕД ХМІЛЬНИЧАНАМИ

aa_59510210_big_Виконавчий комітет Хмільницької міської ради вибачився перед хмільничанами за стан доріг по вулицях Пирогова та Івана Богуна, назвавши це – тимчасовими незручностями.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Зокрема в повідомленні зазначається, що в жовтні 2013 року управління житлово-комунального господарства та комунальної власності уклало з ПП «БК Промінь» два договори підряду на реконструкцію дороги по вул. Пирогова та частину дороги по вул. Івана Богуна.
Відповідно до умов зазначених договорів ПП «БК Промінь» мало б виконати всі ремонтні роботи протягом жовтня-грудня 2013 року на свій ризик, власними силами, засобами та матеріалами. Через несприятливі погодні умови у 2013 році роботи не були розпочаті, тому із вказаною фірмою було укладено додаткові угоди до вищевказаних договорів, згідно яких ПП «БК Промінь» зобов’язане було виконати роботи з реконструкції доріг у період з березня по травень 2014 року.

Проте станом на грудень 2014 року умови договорів підрядником все ще не були виконані.

Враховуючи те, що будівельні роботи з реконструкції доріг проведені із порушеннями та не завершені у визначені строки,    управлінням ЖКГ та КВ міської ради було подано позовні заяви до Господарського суду Вінницької області про розірвання договорів підряду.
Внаслідок розглядів справ у суді продовження робіт на двох важливих дорогах міста неможливо продовжувати, адже договори в судовому порядку не розірвано та не встановлено об’єми частково виконаних робіт. Подані підрядником акти виконаних робіт не погоджені інженером з технічного нагляду в установленому законом порядку, внаслідок чого не прийняті управлінням ЖКГ та КВ міської ради.

На сьогоднішній день розгляд справ у суді триває. У подальшому необхідно буде перерахувати кошториси проектно-кошторисної документацій та повторно оголосити Державні закупівлі. Проте, останню крапку у цій справі має поставити Господарський суд Вінницької області.

 

4 Comments on “ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИБАЧИВСЯ ПЕРЕД ХМІЛЬНИЧАНАМИ

Месник
18.07.2015 at 09:47

Ну все. Питань більше нема. Вибачилися ж)))).

сергій
21.07.2015 at 11:54

ще тільки злишилось навчити хлопців правільно ложити асфальт, а не не НА асфальт…

Дума
22.07.2015 at 21:35

Одна тимчасова незручність у місті це вася і його “молода команда”.

Вася
29.07.2015 at 20:20

Ще щоб вася вибачився перед громадянами міста за то що він обманув усіх їх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *