Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2015

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИЗНАЧИВСЯ З ДОСТОЙНИКАМИ, ЯКИХ БУДЕ ЗАНЕСЕНО НА «ДОШКУ ПОШАНИ»

2Виконавчий комітет Хмільницької міської ради визначився з достойниками, яких буде занесено на міську дошку пошани «Гордість міста». Загалом до виконавчого комітету надійшло 20 пропозицій.

По кожній із пропонованих кандидатур відбулося обговорення, після завершення якого – голосування. В результаті став відомий перелік із п’яти трудових колективів та восьми особистостей, котрі будуть занесені на міську Дошку пошани, зокрема:

 • трудовий колектив ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея»» (керівник – Матюх А.В.);
 • колектив ДПРЧ-9 міста Хмільника та Хмільницького району ДПРЗ-2 головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області (керівник – Нечко О.В.);
 • футбольна команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ( тренер – Черниш В.О.);
 • колектив Хмільницької амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (керівник – Дубчак С.П.);
 • колектив ФОП Бублик П.О.
 • Веремій Анжелу Анатоліївну – вчительку української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, поетесу, прозаїка, краєзнавця, журналіста;
 • Наумчак Тетяну Анатоліївну – викладача із фаху хорових дисциплін КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв»;
 • Шахвороста Петра Миколайовича – електромонтера з експлуатації розподільчих мереж 4 групи СО «Хмільницькі ЕМ»;
 • Гаврилюка Руслана Олеговича – учня 10 класу НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії №1;
 • Майструк Людмилу Віталіївну – начальника управління Пенсійного Фонду України в місті Хмільнику та Хмільницькому районі;
 • Цюрпіту Олександра Михайловича – директора ПП «Укрєвроекспорт»;
 • Горбачука Олександра Івановича – водія 1 класу КП «Хмільниккомунсервіс»;
 • Козловську Лілію Іванівну – лікаря-педіатра КУ «Хмільницька ЦРЛ».

4 Comments on “ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИЗНАЧИВСЯ З ДОСТОЙНИКАМИ, ЯКИХ БУДЕ ЗАНЕСЕНО НА «ДОШКУ ПОШАНИ»

Дума
24.07.2015 at 22:55

Колектив пп бублик))) чи це не ті грушкові дуполизи, котрі за двісті гривень податку на рік мають магазин з смердючою тюлькою в центрі міста? Майстручка – це ще та леді з чорним піднебінням(тут дивного нічого немає) А от Нечко , нормальний хлоп, що також затесався до васіного кодла? А в тім дивного немає нічого , усе-таки початок виборчих перегонів, вася знову усім буде розказувати вірші про любов до хмільника .. Навіть падлюка з укладених почав потроху дороги ремонтувати!!! А де ти погань раніше була, чи ями на дорогах учора з’явились ??????

Ramirez
28.07.2015 at 06:20

ПП «Укрєвроекспорт» – що то за чудо чудноє? І шо то воно таке експортнуло, що його за те до пошани?

Небайдужий
28.07.2015 at 11:40

Совкова показуха. Як на мене, то погодитися, щоб твоє фото почепили на ту дошку- себе не поважати і привселюдно зганьбити. Це щось на зразок: “Дивіться, люди, всі на мій портрет, бо я такий чудовий, що заробляю собі на життя так класно, що це сподобалося аж самому Виконавчому комітету Хмільницької міської ради, якому нема і не може бути ніякого діла до того, як я заробляю собі на життя!”
Маразм… Абсолютний ідіотизм. Як ТАКЕ досі існує? Не розумію…. Що коїться в мізках людей, які вирішують почепити чиїсь портрети на ту дошку, а особливо тих, які погоджуються, щоб їхні портрети туди почепили? Аж страшно подумати….

Дума
28.07.2015 at 22:06

Моя думка трішки інакша. Якщо і є дошка пошани, то там мають бути виключно ті люди які зробили вагомий внесок для міста. Якщо робити по справедливості , то там має висіти наш вася, за те що відремонтував туалет в парку і передав у користування виключно рибному магазину, а це погодьтесь дійсно вагомий внесок)))) а рибний магазин на дошку пошани за те що під ялинки не ходять….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.