Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

02.11.2013

ВИСТУП ХМІЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ГРУШКА НА РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

vasyaЗважаючи на великий резонанс, що викликало, опубліковане на “Громадському форумі Хмільниччини” відео зі святкування 16-ї річниці створення Партії регіонів, а також беручи до уваги, що інтернет багатьом хмільничанам поки що недоступний, ми вирішили розмістити текстовий варіант виступу міського голови Василя Грушка. Користуючись нагодою пропонуємо друкованим виданням, а саме міськрайонній газеті «Життєві обрії» та міській газеті «Я та МІСТО» опублікувати цей матеріал. А що? Хмільничани повинні знати політичні симпатії свого міського голови, його оцінку історичних подій та про погляд очільника міста на нинішню політико-економічну ситуацію в державі та стратегічні напрямки розвитку України загалом і міста Хмільника зокрема такими, якими їх бачить Василь Пилипович. Приємного читання:

Доброго дня всім присутнім на [нерозбірливо, бо хтось в залі голосно кашлянув] свята!

Я хотів би в першу чергу привітати тих, хто є дійсним членом Партії Регіонів. Якшо є в залі ті, кому сьодні шістнадцять років, які є з витоків партійної. Кому десять. Та навіть кому п’ять! Тому що сьодні на цьому святі можна говорити все, і краще говорити правду!

Скажу про себе. В…. тисячу девятсот…. вісімдесят шостому році став членом партії… комуністичної. Так як і, присутні тут я бачу, сивокосі люди і жінки, які в той час працювали на теренах пострадянського простору… були комуністами, але в комуністи не брали тих, хто хотів. Туди брали тих людей, які мали якісь здобутки в праці, були передовиками виробництва і це мене підтвердять ті, хто був комуністом і в ті часи працював.

В двадцять п’ять років я був членом райкому партії… Козятинського. [Василь Пилипович народився 01.06.1958 року., 25 років йому виповнилося в 1983 році. Тому нам видається дещо дивним, що “членом” Козятинського райкому КПРС він став за три роки до вступу до КПРС.] Ну, сталося то шо сталося в дев’яносто першому році. Партія пішла…, як кажуть… Ну заборонили… Не заборонили, але та партя нічого поганого не робила. То дійсно була партія… Нехай це однопартійна система була, але партія керувала і був толок з того. На превеликий жаль так сталося, що… по тому принципу… Не на превеликий жаль, на щастя те шо розвитком… еее… шляхом комунізму, комуністичної партії, керівництвом пішла Білорусія. Шо ми бачим в Білорусії є у нас? І програмні засади і… ну… будем говорити так: принципи побудови отого соціалізму ми маємо зараз і Швецію. Ото шо було приблизно в нас десь в тому плані за Радянського Союзу, ми б мали б вже б  за якісь роки отой шведський соціалізм який говоре.

Двадцять, двадцять два роки незалежності. Двадцять третій пішов. Ви всі знаєте вже це сьогодення вже всі тут присутні, які пам’ятають, коли була об’явлена незалежність української держави. І ви пам’ятаєте скіки з того часу було партій. Яке… яка влада прийшла, таку давай партію. Я працював з дев’яносто дев’ятого року в державних структурах вже. Тому шо до дев’яносто дев’ятого року ні в які списки мене не записували. В дев’яносто дев’ятому році на державну службу прийшов і, хто був президентом, в ту партію і записували. Звичайно це… можливо… ммммм…. десь… із становленням держави можливо це кожна держава таке проходить? Але це, напевно, неправильно, тому що партія має брати на себе відповідальність і партія має брати на себе всі зобов’язання на подальший розвиток держави. І от дожили ми до президентських виборів десятого року. Ми знаєм, шо Партії регіонів шістнадцять років. Уже і честь і хвала тим людям, які… хеееее… з витоків, як кажуть. Хочу ще раз наголосити те, що не боячись тих політичних переслідувань, люстрацій, тому шо мала бути і мені вона, коли я працював на державній службі. Прийшов один президент- у всіх шкура, вибачайте, трасецця. Прийшов другий- шоб не звільнили. Але той комуніст… той, вірніше, партієць, який…. не перекрашуєця, а дивиться правді у вічі і говорить, шо: “да, я якшо став членом Партії регіонів і шістнадцять років назад це було таким, я залишаюся на сьогоднішній день ним!”. І той, хто поступив в члени партії от буквально десь в певний період… я бачу партійні квитки… Я переконаний в тому, шо ті люди такими й будуть.

Про себе. Про партійну за теперішню приналежність. От Анатолій Григорович. Ми спілкуємося часто з ним, і голова партії міської. Ну, ні в одну партію не писав заяви. Після комуністичної. А в Партію регіонів написав місяць назад. І я вже помру…. членом Партії регіонів. Анатолій Григорович, не перебивайте мене! [у відповідь на репліку А. Г. Реп’яха: “Ще рано! Ще виборів не було!”] Але я вже в ніяку партію більш всупати не буду. Я є членом Партії регіонів. І… ееее… потому шо це друга заява, яку я написав в своєму житті. Писав в Комуністичну, а це написав в Партію регіонів. Який… чим я мотивував в цьому плані? Ви знаєте, було багато партій, так як я вже говорив… в попередніх словах своїх… ееее…. Ну, я сам знаю багато своїх знайомих, і хмільничан, і козятинців, які сьогодні в партії “Батьківщина”, а завтра вже в Партії регіонів, бо там кошти плотять на вибори, потом- в “Свободі”, потом- “Наша Україна”, “Сильна Україна” і так дальше і так дальше. Але давайте… я знаєте, за ці три роки перебування на посаді міського голови зрозумів, що що б ти не робив доброго, ну хоч позолочуй наші мости, що б ти не робив, все рівно певній категорії людей ти не такий. Тому шо ти коло.. у влади там, на тому кріслі сидиш. Це стосується кожного посадовця, який відповідає.  Це особливо сільські голови, керівники підприємств, голова адміністрації, голова районної ради. Це ті, шо перебувають на посадових… на посадах. Знаходиться певний відсоток людей, які кажуть: “шо ти неправильне робиш!”. Але як би ше у вічі говорили, це ше б сприймалося б, можна б було дискутувати, а так по-за очі десь там пишуть, розказують, тебе там… Але всьому, як кажуть, є люди і люди оцінку дадуть. Я для себе особисто оцінку зробив. За двадцять два роки незалежності. Все-таки за три роки, які при владі, які є Партія регіонів,  яка є авангардом сьогодні і сьогодні очолює її член партії тої ж самої- Віктор Федорович Янукович- президент. Треба одне сказати, що в нас є стабільність. Є стабільність при тому всьому. Як би там у світі важко не було. Сьогодні там і на грані дефолту деякі країни… ееее… повірте мені, що не треба боятися цього говорити, і ми маємо сьогодні серйознійші проблеми в державі, але якби об’єдналася ця держава. Якби… еее… був спільний погляд, а так саме президенту нашому ставлять палки в колеса. На рівні держави- йому, а на рівні міста- мені, а на рівні району- Олєгу Володимировичу і так дальше. І про це можна б було дуже багато говорити.

Я собі зробив висновки. Враховуючи те, шо сьогодні оця партія взяла на себе зобов’язання, і за те, що скільки я пам’ятаю, у Верховній раді ця Партія регіонів і в опозиції була, но вона не виробляла такого, як виробляють зараз ті члени партії, яких ми бачим там, но не будем говорити. І коли з цієї партії немає “тушок”, вибачайте, тих, про яких ми говоримо, а це якийсь моноліт є. Це можна говорити про згуртованість і можна говорити про те, що…. Ну, настіки можна говорити про те, що це дійсно є партійна організація, це є партія в Україні… еее… ммм… якій потрібно вірити і … на засадах їхньої партійної дісціпліни, їх принципів, програми і потрібно працювати на дальше. Тому і членом Партії регіонів… Я вас хочу ще раз привітати, особливо, я ж кажу, тих чесних, тих порядних людей, які є дійсними членами цієї партії!

Я вам дякую за увагу! З святом вас!

(оплески)

20 Comments on “ВИСТУП ХМІЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ ГРУШКА НА РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

Небайдужий
02.11.2013 at 18:58

Полку ораторів ПР прибуло!
Василь Пилипович- гідно став в один ряд з такими “зірками”, як Віктор Федорович та Микола Янович! 😆

Віталій
02.11.2013 at 19:07

І Черновецький… Тепер хмільничани можуть похвалитися перед киянами…))) До речі. а наш ніде нє замєчєн тіпа покуріть? А то я тут голову ламаю, як таке можна наговорити… Ну без допінгу…

Небайдужий
02.11.2013 at 19:52

…скільки я пам’ятаю, у Верховній раді ця Партія регіонів і в опозиції була, но вона не виробляла такого, як виробляють зараз ті члени партії, яких ми бачим там, но не будем говорити.”
Я так зрозумів, Василь Пилипович вважає, що кадровий склад депутатського корпусу від ПР в часи, коли вона була в опозиції не виробляв тих неподобств, які виробляють нинишні регіонали у Верховній раді? 😆

Віталій
02.11.2013 at 19:56

Як на мене, то він сам ен зрозумів. що сказав. Хоча здогадуюся. кого мав на увазі)))

Гадина
02.11.2013 at 21:48

Нехай хоч зайде на сайт ПР та почитає безграмотне що очолює ПР Азаров.

жора
02.11.2013 at 23:49

Вася вкотре довів свою тупість та необізнаність. Він такого наморозив на тому зібранні))))))))))))

Віталій
03.11.2013 at 01:54

Не знаю, чи наважаться “Життєві обрії” та “Я та МІСТО” опублікувати цей виступ, але переконаний. що громадяни його роздруковуватимуть і передаватимуть, як свого часу “Іскру”… )))

жора
03.11.2013 at 08:15

Гарно підмітили що ми маємо свого черновецького наркошу, все сходиться і в поведінці і в діях і  злодіяннях!

Пронира
03.11.2013 at 16:36

Так, без сумніву, цей пі..дьож є уніуальним)) Але цікавить чи його прийняли до лав пр, адже ми чуємо лише про подачу заяви на вступ?

Небайдужий
03.11.2013 at 17:02

Прониро, хочете сказати, що регіонали, як і колись комуністи (за Грушком) не беруть до своїх лав тих, хто туди хоче вступити добровільно, а приймають виключно “передовиків” і примусово? 😉

Пронира
03.11.2013 at 17:09

Навіть ПР можна дискритувати такими членами…))

Ramirez
03.11.2013 at 18:24

Ужоснах… Я у шоку. Партіє регіонів, нащо вам оце?!! 

Небайдужий
03.11.2013 at 19:44

А у них там усе таке 😉

XXL
03.11.2013 at 23:02

Ну, я сам знаю багато своїх знайомих, і хмільничан, і козятинців, які сьогодні в партії “Батьківщина”, а завтра вже в Партії регіонів, бо там кошти плотять на вибори, потом- в “Свободі”, потом- “Наша Україна”, “Сильна Україна” і так дальше і так дальше.                                                                                                                Це він має наувазі петю, адже той був членом районної організації “Батьківщини”, але під вибори тихенько покинув її лави, і приклеївся до “Нової політики”

Віталій
04.11.2013 at 19:24

Мої підозри підтвердилися…))) Цей матеріал справді роздруковують і передають з рук в руки з відповідними коментарями))) Сьогодні бачив такі примірники в міській раді)))

Небайдужий
04.11.2013 at 22:19

Пора запускати в друк збірку публічних виступів Грушка-старшого! Хто першим просіче тему, той зірве чималенький куш 😉

Віталій
04.11.2013 at 22:21

Окмемий розділ збірки має займати народна творчість, яка свого часу вихлюпнулася на ГФХ у вигляді віршованих рядків…)))

Небайдужий
04.11.2013 at 23:12

Якийсь внутрішній голос мені підказує, що до наступних виборів така збірка обов’язково з’явиться і поширюватиметься серед жителів міста абсолютно безкоштовно 😉

Віталій
04.11.2013 at 23:15

Значить потрібно якось реєструвати права на ту збірку і потім можна буде непогано підняти бабло…)))
 

Віталій
11.11.2013 at 01:07

Знайшов в “Фейсбуці” отаку фразочку: “Нести херню с серьезным лицом – это искусство…”. По моєму, якраз в тєму…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *