Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2013

ВИСУНЬ МЕНЕ, А Я ЗАПРОПОНУЮ ТЕБЕ…

Громадська РадаДосить оригінальним назвала процес обрання голови громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Хмільника газета «Я та МІСТО». На думку її редактора Сергія Панаскевича (далі цитата):

«Під час досить оригінального процесу обрання нового голови ради та його замісника (висунь мене, а я запропоную тебе) новий склад ради очолив Олександр Ніжельський, його заступником став Олександр Вознюк, секретарем ради було обрано Людмилу Мазур…».

Дісталося і минулому складу громадської ради:

«У минулій каденції рада складалася всього з п’яти представників громадських організацій (ГО), і то, які були у сфері впливу лише однієї, активно діючої ГО. Діяльність громадської ради за минулі роки була досить однобічною та не вельми результативною, хоча рада і працювала та формувала відповідні рекомендації. Оскільки склад минулої каденції був представлений фактично однією ГО, то і її робота схожою на «гру в одні ворота». Варто зауважити, що колишній голова ради Віктор Гричанюк не вважав за потрібне зявитися до представників громадськості для звіту про виконану роботу. За нього це зробив Олександр НІжельський, який у минулій каденції був його заступником».

26 Comments on “ВИСУНЬ МЕНЕ, А Я ЗАПРОПОНУЮ ТЕБЕ…

Віталій
21.02.2013 at 21:51

Відверто кажучи я вже звик до, мяко кажучи, специфічного висвітлення подій газетою “Я та місто”…))) Така специфіка є й в цій публікації…))) Насправді нічого подібного, маю на увазі принцип “висунь мене, а я запропоную тебе”, і близько не було…))) Кандидатуру Олександра Ніжельського висунув Олександр Вознюк, кандидатуру Олександра Вознюка висунув Віталій Дорох…))) Кандидатуру Людмили Мазур висунув Андрій Павлович Барабан…))) Але хай там))) Кожен працює на свою репутацію та авторитет…))) 

Небайдужий
21.02.2013 at 22:31

Сірожа образився, що його не обрали, хоч і тричі висували? 😉

Глеб
21.02.2013 at 22:36

🙂 И кто ему виноват, что его авторитет среди общественников оказался намного ниже авторитета Александра Нижельського или Александра Вознюка? 🙂

Гадина
22.02.2013 at 07:56

Панас йди до Петі в нього в загашніку для тебе найдетьсмя посада, чи може ти ше не вислужитвся як слід?

Жека
22.02.2013 at 08:36

хай тішиться своїм лічіком на дошці пошани. заслужений писака хмільницького краю.

Олександр Ніжельський
22.02.2013 at 17:00

 В голові голови громадської ради закралася думка : “А чому б, в бюджеті міста, де будемо вкладати кошти на утримання громадської ради, не винести окремо закупівлю ще одного диктофона для ПРЕСИ, яка трохи фантазує, а трохи надуває. А так прослухає кільканадцять разів, а один напише, зато ПРАВДУ”  
 Сергій Миколайович! Дуже прикро, що члени громадської ради не підтримали Вашої кандидатури на посаду секретаря громадської ради і не вам приходиться сидіти і нотувати висловлювання та пропозиції. Але заради більш якісної вашої роботи, як преси, я все таки подарую Вам блок “бамажок для нотатків”. І все це тільки для того, щоб Ви не паплюжили факти, але якщо Вам і надалі захочеться писати всіляку нісенітницю, я подарую вам блок туалетного паперу, а як примінити його, вирішуйте самі.
І ще. Сергію Миколайовичу, давайте жити дружно! Бо поки Ви під опікою міського голови та його першого заступника, все в Вас дуже добре – допоки Ви їм потрібні. Вас використовують і вами маніпулюють, а ви і раді старатися. А що потім? Можливо не потрібно вже так … йти проти суспільства та громади. І запамятайте, перебіжчиків та “облизунів” в нас не любить ВЛАДА, яка вона не є. Доречі, навідь наша міська!!!

Гадина
22.02.2013 at 20:46

Панаскевич а що ти будеш робити коли піде Грушко?

Так Надо
22.02.2013 at 21:59

Так крутецько пан Ніжельський написав))) Респект))) Напевно, висловив думку більшості поміркованих та розумних людей на рахунок чудо-редактора)))

Пронира
22.02.2013 at 22:18

“Бо поки Ви під опікою міського голови та його першого заступника, все в Вас дуже добре – допоки Ви їм потрібні.”  Олександр, мені здається, Ви переоцінюєте “чарівну” силу опіки першиx, та сумнівний “добробут” останнього))  

Кьёче
23.02.2013 at 10:22

Це не той Ніжельський часом, що ригів у місті уособлює? Ну в мене до цієї партії відношення , як до онкологічної хвороби…

Віктор
23.02.2013 at 10:25

Я знаю, не любиш ти онкологію))))))))

Пронира
23.02.2013 at 15:57

Ну, Ніжельський – таке ж уособлення ПР, як ми з вами – уособлення боротьби з окупаційним режимом ПР))) А от те, що він в своїx коментаряx  власне показав своє відкрите ставлення до місцевого непотрібу, то це залишається фактом!

Олександр Ніжельський
23.02.2013 at 15:58

Кьёче  Це не той Ніжельський часом, що ригів у місті уособлює? Ну в мене до цієї партії відношення , як до онкологічної хвороби…
Привіт всім! Громадська рада не є субєктом політичної партії якщо хтось і щось не розуміє. Шановні, не плутайте божий дар з яєчнею.
Щодо мене особисто, скажу слідуюче. Я в лавах ПАРТІЇ РЕГІОНІВ з 2005 року. Коли всі тікали до так званих помаранчевих, тільки що б залишитись при роботі та посадах, я прийшов ПР. Коли в 2006 році, помаранчева влада вперший раз програла вибори, в 2007р. вдруге, в 2010р. взагалі завалили – я зрозумів, що мною зроблений правильний вибір і не жалкую.  І як би ви називали владну партію, і як би ви до неї не відносились, але на сьогодні ПР єдина політична сила, яка є послідовна у своїх діях, а опоненти регіоналів як займалися так і займаються тільки демагогією та популізмом. Весь народ чекав, що вибори 2012 зможуть налагодити роботу в парламенті, почнеться конструктивна робота влади та опозиції. А що на виході? Але це моя особиста думка і навязувати її не маю права, та й бажання також не має.

ХХL
23.02.2013 at 17:26

Щодо мене особисто, скажу слідуюче.
І це голова ГР ???  Він же зомбований фанат ПР, якщо буде такий же послідовний, як і його політична сила, то ГР треба розпустити вже сьогодні. А що до приходу в 2005 р. в ряди ригів, то на той час в місті більше не було дебілів які б їх підтримували.  

Олександр Ніжельський
23.02.2013 at 23:32

Давайте не будемо переходити межі толерантності. В 2004р в лавах ПР налічувалось 565 членів партії, в 2005 118 членів, в 2006 р. 193 члена ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. І кількість членів партії тільки збільшується. Це стосовно дебілів. Треба буде Ю.Б. шепнути на вухо.що він дебіл, бо вступив в ПР.
Щодо моєї роботи в громадській раді, то на від міну від більшості з дописувачів і критиків, я вмію розділяти роботу від громадської діяльності. Як колись говорив Путін: “Мухи окремо, котлети окремо”.
І ще раз прошу, давайте не переходити рамки дозволенного. Якщо є щось особисто проти мене сказати, я кожен день є на роботі. прийди і скажи мені в очі. А це просто блюзнірство – сидіти дома за компом і думати яку б огиднішу образу написати проти того чи іншого. Принаймі, це не коректно, якщо не говорити вашим же жаргоном. Але я вільно розмовляю на жаргоні, прийдіть і ви в цьому переконаєтесь. Але не раджу мене випробовувати.

Небайдужий
24.02.2013 at 11:12

….я вільно розмовляю на жаргоні…

А ніхто в цьому й не сумнівається. Що ж це за член ПР без володіння фенею? А ось якби до цього цінного вміння, ще й парочку “відмотаних” строків- тоді й на якусь високу державну посаду сміливо претендувати можна 😉

Пронира
24.02.2013 at 11:37

Сашко, залякуючи когось ЮБ, ти, перш за все, робиш ведмежу послугу у вигляді антиреклами самому ЮБ…))

Небайдужий
24.02.2013 at 11:41
лсд
24.02.2013 at 12:13

Пан Ніжельській усюди встигае і в регіонах и в громадскій раді і коли треба для його власних інтересів то може підлизати і міській раді, як кажуть плани як у Гітлера тільки вуса такі як в нього треба завести типовий приклад активного самопросування заради карєри ше трохи і депутатом міськради міг би стати, але круті бондзи серед місцевих регіоналів не дадут йому керувати по повній, а тільки на другорядних ролях и якби не його фанатизм то був бі він простим працівником у ПР. Його використовують у своїй грі місцеві керівніки ПР чи люди повязані з ними дехто прямо наказучи а де хто тонко маніпулюючи. 

Олександр Ніжельський
24.02.2013 at 14:58

ЛСД, бз коментарів.
Ніколи і нікому не підлизував і не буду цього робити, навідь заради карєри. Якщо ви маєте факти, які суперечать моїм слова, без проблем – готовий відстоювати свою правду.
ЩОДО  місцевих регіоналів. В Хмільнику є команда і є, як в кожній команді, ієрархія. Всюди мають бути керівники та виконавці. Я не є головним керівником партії в Хмільнику, але є заступником керівника, що говорить про те, що я є теж місцевим керівником ПР, а не другорядним виконавцем партійних доручень. Щоб закрити всі питання по моїй посаді в партії – моя посада “І заступник голови Хмільницької міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, керівник апарату ПАРТІЇ РЕГІОНІВ  в м. Хмільнику”.   Все що робиться в нашій партійній організації, робиться за згодою та погодженням з кожним із керівників. Якщо комусь цікава розгалуженність ПР в місті Хмільнику, повний керівний склад,разом з Виконкомом, Радою та іншими, звертайтесь, таємниць не має.  
Іще раз прошу. Якщо хтось і чогось не знає або не розуміє, але дуже хочеться прополаскати кісточки, звоніть, спитайте, а потім пишіть свої коменти. Але не треба додумувати і приписувати всіляку єресь. 

Кьёче
24.02.2013 at 18:57

Не тільки онкологія тут, ще й неврологія…

ХХL
24.02.2013 at 23:46

В Ніжельського починається істерика від переліку займаних посад, та усвідомлення власної значимості в партійній ієрархії. Так і хочеться запитати, а толку від тих регалій, що вони корисного дали для суспільства? В народі про таких кажуть: ” Не дай Боже з Івана пана”.

Олеся
26.02.2013 at 12:13

така пошла фраза “висунь мене…”

Правдолюб
26.02.2013 at 12:27

Шановні дописувачі! Не витрачайте емоції… Дайте людині попрацювати, а час покаже на що він здатен. Сьогодні Олександр має шанс зрушити з місця “мертву царину” громадської можливості впливати на рішення влади. Сподіваюсь, що він не злякається різного роду “небезпек” та буде спроможним працювати в цьому “амплуа”.
P.S.: Пане Олександре, пам”ятайте:  “ШАНС” – он не получка и не аванс!!! Он попадает только раз!!!

iMen
03.03.2013 at 23:49

чого картинка така манюсінька? Не видно ж хто кого висовує і куди всовує…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *