Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.01.2015

ВИТРАЧАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В ХМІЛЬНИКУ СТАНЕ БІЛЬШ ПРОЗОРИМ

imagesДержавні закупівлі в Хмільнику стануть відкритими та прозорими. В цьому впевненні експерти Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО», за ініціативи яких в місті, упродовж 2015 року, реалізовуватиметься проект «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль».

Презентація проекту відбудеться 23 січня в конференц-залі міської ради.
Під час заходу буде презентовано сам проект, а також обговорено заходи, які заплановано реалізувати.
До участі в презентації запрошуються депутати та керівники структурних підрозділів Хмільницької міської ради, керівники комунальних установ та організацій міста, громадські активісти та представники засобів масової інформації.
Початок заходу – 14 год.
Для довідки:

Проект громадської організації «ПРАВО» «Державні закупівлі в Хмільнику – під надійний громадський контроль» реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОДЖЕННЯ».

5 Comments on “ВИТРАЧАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ В ХМІЛЬНИКУ СТАНЕ БІЛЬШ ПРОЗОРИМ

Пенсіонерка з Сидорихи)
21.01.2015 at 22:52

Тобто тепер, як колись на відео про кандидата в депутати Єгора Лупана, красти будуть прозоро. Кожний,хто вкрав буде подавати звіт де і скільки він вкрав. Поділився зі старшим і кради далі 🙂

Віталій
21.01.2015 at 23:24

Ну якщо громада вважатиме, що такий чиновник може красти далі – то йому справді ніхто не завадить) Ми ж беремо на себе відповідальність дослідити ці питання і висвітлити для загалу. А далі – робота правоохоронних органів та громадськості)))

Пронира
21.01.2015 at 23:30

“А далі – робота правоохоронних органів та громадськості”
Ви такий оптиміст…)

Віталій
21.01.2015 at 23:44

Наоборот – реаліст))) Хіба ми зможемо, якщо навіть виявимо якісь порушення, когось покарати? Хіба ми прокуратура чи суд?)))

Карпо
23.01.2015 at 08:00

воно то так, але при нашій прокуратурі і міліції вже десятки справ лажать по васіній корупції ! І що далі? А ці тварі говорять з насмішкою: ” собака гавкає а караван іде” ((( поки містом будуть керувати такі як Вася , Діма , Петя і коли їх покарають то нам до того часу вже присниця капець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *