Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.09.2012

«Я Б ПОРАДИВ ГРЕКО-КАТОЛИКАМ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЦІЄЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ І ПІДШУКАТИ ІНШУ, АЛЕ У КОНСУЛЬТАЦІЯХ З ПРАВОСЛАВНОЮ СТОРОНОЮ…»

Таку думку висловив Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ Московського патріархату архиєпископ Луганський і Алчевський Митрофан (Юрчук) під час  інтерв’ю порталу «Православіє в Україні» щодо ситуації, яка склалася в Хмільнику з ініціюванням зведення греко-католицької каплички…

«Я б порадив греко-католикам відмовитись від цієї ділянки і підшукати іншу, але у консультаціях із православною стороною. Ми готові до конструктивного вирішення цієї ситуації і можемо навіть навести приклад, як ми виходили з подібних ситуацій в інших місцях з іншими релігійними деномінаціями». Владика навів приклад, коли планувалося будівництво храму УПЦ (МП) на землі колишнього мусульманського цвинтаря.

Глава ВЗЦЗ УПЦ (МП) вважає “дивним”, що депутати, які були хрещенні в православній Церкві,  виділили ділянку громаді УГКЦ.

Водночас владика Митрофан пропонує будувати відносини УПЦ (МП) з УГКЦ “симетрично”. Тобто, за його словами, в Чорткові Тернопільської обл., в Бродах Львівської обл. та в деяких інших місцях з переважаючим греко-католицьким населенням православні УПЦ (МП) “не можуть отримати й клаптика землі під храм”.

Владика визнає, що між УГКЦ та УПЦ (МП) існує цілий пласт проблемних питань, і життя показує, що ці проблеми постійно виходять назовні, і для їх вирішенні необхідно утворити певну робочу групу, яка займатиметься цим.

Джерело: http://risu.org.ua/

12 Comments on “«Я Б ПОРАДИВ ГРЕКО-КАТОЛИКАМ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЦІЄЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ І ПІДШУКАТИ ІНШУ, АЛЕ У КОНСУЛЬТАЦІЯХ З ПРАВОСЛАВНОЮ СТОРОНОЮ…»

Анна
11.09.2012 at 11:03

Потрібно зробити моніторинг  приналежності депутатів до конфесій, а особливо тих атеїстів, які були хрещені в православній Церкві і ніколи не переступили порогу жодної церкви. Щоб знати що на майбутнє від них чекати. Я щось думала що в нас основний Закон – Конституція 🙂

Небайдужий
11.09.2012 at 13:27

А чого це цей бородатий неук в рясі обізвав греко-католиків “релігійною деномінацією” (вже не секта, але ще не церква)? Як на мене, то це пряме приниження гідності греко-католиків (чия ЦЕРКВА існує з 1596 року і налічує близько 5,5 мільйонів вірян) на релігійному ґрунті, та ще й висловлене публічно.
Він радить “відмовитися від цієї ділянки”? А я б порадив православним попам не порушувати Конституцію та законодавство України, не розпалювати міжконфесійних суперечок там, де їх не повинно бути в принципі, й не пхати своїх носів в ті справи, які їх прямо не стосуються.
Греко-католики хочуть спорудити каплицю на КАТОЛИЦЬКОМУ, а не на православному кладовищі. Який стосунок до католицького кладовища має ПРАВОСЛАВНА церква???? Може це мені пояснити хоч один піп?
Мабуть хмільницьким греко-католикам настав час звертатися до римського папи за допомогою 🙂

гадина
11.09.2012 at 14:01

Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ Московського патріархату архиєпископ Луганський і Алчевський Митрофан (Юрчук)  нехай для початку відречеться від церкви а потім в консультаціях з громадою міста почує куди йому йти(нефиг лізти в чужі справи)

Небайдужий
11.09.2012 at 14:15

Прочитав “першоджерело” (даремно його тут не передрукували). Я в шоці… Піп Митрофан не тільки невіглас, а ще й брехун. Прочитайте, щоб переконатися….
 

Віталій
11.09.2012 at 14:53

Не передрукували, бо воно має великий обєм. Але в тексті є посилання на першоджерело, так що приємного перегляду…)))

Волошка
11.09.2012 at 22:02

Тобто, за його словами, в Чорткові Тернопільської обл., в Бродах Львівської обл. та в деяких інших місцях з переважаючим греко-католицьким населенням православні УПЦ (МП) “не можуть отримати й клаптика землі під храм”.
Тобто, там не можуть отримати, то ми тут не дамо… А як же християнські цінності, моральні устої, життя за біблійними законами і заповідями Божими, шановні панотці? Чому так багато агресії в вірян, які повинні бути мирними до всіх людей на землі, для чого збурювати народ, які наосліп слідують за своїми “поводирями”? Ой, попи давно вже бідкаються, що в церкву ходить мало людей… Не здивуюся, що таких стане ще менше…

Віталій
11.09.2012 at 22:08

Не знаю чи зменшиться кілшькість прихожан в православних храмах міста, але багато хто з мешканців міста таки засуджують агресію Московського патріархату. Але, як то кажуть: скільки людей – стільки думок…
 

Волошка
11.09.2012 at 22:19

Таж і я про те, що мирні жителі такі дії засуджують! І знаю багатьох, хто не ходить в церкву тільки через те, що не подобається поведінка деяких священиків… Ну, але кожен має свій вибір, куди ходити і в що вірити. Аби не було насилля. 

Небайдужий
11.09.2012 at 23:05

Тобто, там не можуть отримати, то ми тут не дамо…

А що ви хотіли? “Око за око, зуб за зуб!” Усе відповідно до “слова божого” 😆

і шо?
15.09.2012 at 11:14

вдарили по лівій щоці – віддай по правій.

Роман
03.07.2016 at 12:42

Греко-Католики – секта на основе западных технологий.
В Украинской Греко-Католической церкви есть орден Рыцарей Колумба, особо посвященные члены которого проходят специальную психологическую и экстрасенсорную подготовку чтобы влазить людям в головы и внушать им свои идеи и требования, влиять на суммы пожертвований, влиять на финансовые сделки бизнесменов, в которых у верующих греко-католиков и у самих священников этой псевдо церкви есть интересы, на принятие решений в головах у политиков которые по вероисповеданию принадлежат к их церкви и на политиков других конфессий, влиять на обычных граждан, мужчин и женщин с целью создания выгодных им семей с дальнейшим пожертвованием церкве денег, недвижимости и посвящения ей бесплатного труда в социальных видах деятельности и для особо одарённых – в оккультных вещах. Кроме внушения, они и используют молитвы ими же написанные, ритуалы с использованием личных вещей жертв ( ручка, пуговица, салфетка с выделениями из носа, салфетка с кровью от случайного пореза, жвачка, волосы и прочее на что решилась их нездоровая фантазия в лучших традициях древней чёрной магии). Влияющие работники ордена Колумба работают с головами и вещами жертв круглосуточно, мало спят, всё время пребываю в дозоре за действиями жертв, сознание их полностью зомбировано властными установками церковных лидеров, которые и сами проводят ритуалы для личных нужд и постоянно привлекают новых экстрасенсов для своего «духовного» развития и нужных им влияний на людей. Самый главный организатор этого бесовства – Святослав Шевчук – их блаженниший, которого они готовы ублажать любыми способами, и который публично отстаивая разнополые браки – сам увлекается однополыми связями.
Данный отзыв появился публично из-за определенного количества людей – верующих и самих участников этого ордена, которые стали их жертвами, некоторые из них не только лишились всех денег (так как все верующие в основном хранят деньги в пенсионном фонде церкви, уйти из которой, забрав эти деньги просто нереально + вытянутые обманным путем пожертвования), но и нормального психического состояния, так как в ордене практикуется манипулирование людьми через сексуальные связи и использование наркотических средств.
Но самой большой «заслугой» влияние на людей этой церкви – является внушение людям революции 2013 года в Украине путём собственных жизней, чтение молитв и раздача молитвословов и прочих религиозных материалов, влияющих на сознание и принятие людьми решений в тот период, о чем неоднократно писалось в новостях экспертами в вопросе сект из Московского патриархата Украины, общение с радикально настроенными людьми и принятие их в церкве с предоставление материальной базы в период революции.

Тарас
04.07.2016 at 09:55

Коли б це вже в Україні заборонили церкву сатаністів московського патріархату?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *