Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.10.2015

«Я ГОТОВИЙ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАЙБУТНЄ ХМІЛЬНИКА!»

Новый рисунокПропонуємо для ознайомлення програму кандидата на посаду Хмільницького міського голови Сергія Редчика:

«Я хмільничанин, у цьому місті я виріс, закінчив школу, тут я багато років працюю для покра­щення добробуту мешканців у галузі соціального захисту. Нині Хмільник перебуває на порозі нових випробувань у вирі масштабних викликів, які потребують максимальної концентрації спільних зусиль, консолідації всієї територіальної громади. Сьогодні ми є свідками хаотичного роз­витку міста без чітко продуманих кроків. В контексті цього руйнується його історичне та культурне обличчя, стагнує економіка, а через непродуману кадрову політику втрачено довіру до міської влади. Проте, мій практичний адміністративний та господарський досвід дозволяє не тільки бачити системні недоліки і провали в місті, а й запропонувати варіанти реального вирішення багатьох проблем курорт­ного регіону.

Я прагну забезпечити високий рівень його економічного та культурного розвитку.

Хмільник має стати сучасним і заможним європейським містом зі своєю самобутністю та комфор­том.

Я поверну довіру людей до влади через відкритість та прозорість її діяльності. Я забезпечу ефек­тивне та раціональне використання бюджетних коштів. Марнотратство – не припустиме!!!

Я запропоную шляхи досягнення партнерських взаємовідносин між владою та підприємцями, середнім і великим бізнесом.

Найважливішим завданням для мене і команди однодумців та партнерів стане створення макси­мально сприятливого інвестиційного клімату для залучення коштів в економіку Хмільника, а відтак – створення нових робочих місць. Заради цього разом із професійною командою я йду на вибори. Я беру відповідальність за майбутнє Хмільника!»

ПРОГРАМА:

Розвиток Хмільника – як курорту державного значення

Активізувати власну та роботу облас­них владних структур з розробки проекту Державної Програми розвитку міста – ку­рорту Хмільника з метою невідкладного затвердження її Верховною Радою Укра­їни.

Популяризувати унікальний бальне­ологічний курорт шляхом розширення партнерських зв’язків з європейськими містами, залучати міста-побратими до промоції Хмільника у їх країнах.

Проінвентаризувати вільні земельні ділянки, виробничі площі для пропозицій їх інвесторам.

Максимально сприяти будівництву об’єктів індустрії, відпочинку, готельної інфраструктури, спортивних та дитячих майданчиків.

Розвиток самоврядування

Відновити довіру до міської влади через налагодження чесних та прозорих партнерських відносин з громадою.

Впровадити інновації у діяльність ви­конавчих органів міської ради.

Удосконалити структуру виконавчих органів міської ради, органів самооргані­зації населення для надання якісних по­слуг громадянам.

Забезпечити прозорість дій і вільний доступ до інформації з метою залучення хмільничан до планування та виконання програм розвитку території.

Розвиток комунальної сфери

Кардинально змінити підхід до якості проведення робіт з ремонту місцевих до­ріг.

Забезпечити адресне впровадження сучасних енергозберігаючих технологій шляхом написання грантових проектів та залучення інвесторів.

Сприяти придбанню спеціальної техні­ки для результативної роботи комуналь­них підприємств.

Залучити інвесторів для будівництва сміттєсортувальної лінії (мінісміттєпере­робний завод).

Провести ремонт існуючих та будів­ництво нових водогонів і каналізаційно- стічних мереж, зокрема на новобудовах.

Продовжити роботу щодо освітлення вулиць міста за новітніми технологіями.

Розробити комплексну програму з омолодження та розширення зеленого фонду шляхом створення спеціального підрозділу з озеленення міста (за участі науковців Київського національного уні­верситету будівництва та архітектури).

Відновити комунальне тепличне гос­подарство для забезпечення розсадним матеріалом території міста.

Вирішити питання щодо переведен­ня недобудованого приміщення санепі­демстанції по вул. Чайковського для ре­конструкції під житло для учасників АТО, залучивши співфінансування з Міністер­ства оборони України.

Розгорнути активну роботу з благоу­строю усіх кладовищ міста, перетворення одного із них, біля військкомату, на мемо­ріальний об’єкт православних і католиць­ких поховань.

Розвиток гуманітарної сфери

Надавати всебічну підтримку закладам охорони здоров’я.

Відновити роботу Центру соціальної ре­абілітації дітей з особливими потребами.

Вжити заходів з подолання безробіття, сприяти створенню нових робочих місць.

Максимально сприяти в завершенні добудови гуртожитку та їдальні ліцею сфери послуг.

Розпочати роботу із створення історико-архітектурного комплексу Зам­кова гора та з реставрації палацу, кутової вежі та арочного містка за участі провід­них науковців України.

Сприяти створенню Центру для твор­чих людей.

Забезпечити суттєву підтримку освіт­ніх закладів міста у зміцненні матеріаль­ної бази, сприяти впровадженню нових методів і технологій навчання (учителям- новаторам надійну підтримку )

Створити інфраструктуру літнього відпочинку шляхом проведення необ­хідних гідротехнічних заходів з очистки р.Південний Буг та облаштування місько­го пляжу.

Розробити комплексну містобудівну документацію з облаштування централь­ного парку культури і відпочинку ім.Т.Г. Шевченка з метою залучення інвестицій­них проектів для подальшої їх реалізації на рекреаційній території.

Сприяти розвитку спорту серед дітей та юнацтва шляхом створення додатко­вих гуртків та секцій, облаштувати спор­тивні та ігрові майданчики, в тому числі із синтетичним покриттям.

Сприяти організації муніципальної по­ліції.

Створити сприятливі умови для роз­витку громадських організацій та реалі­зації їх ініціатив.

Підтримувати та розвивати культурну спадщину Хмільника, як члена Ліги істо­ричних міст України.

Сприяти науково-пошуковому руху у сфері медицини, краєзнавства, архітек­тури та туризму.

Я вірю – разом зробимо більше!

Змінимо життя на краще!

Ми цього варті!

34 Comments on “«Я ГОТОВИЙ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАЙБУТНЄ ХМІЛЬНИКА!»

ROBI
13.10.2015 at 19:12

такий він тут переляканий

Набридло
13.10.2015 at 19:16

Піднявся з колін!))

Лесь Подервянський
13.10.2015 at 19:33

Ага, падлюки! Всім скидать штани і стати раком! Щас піздець вам буде, слівайте воду, йобані масони, чи як вас там.

Вася
14.10.2015 at 06:37

От рига!

Громадянин
14.10.2015 at 07:00

Так, не ідеальний, але дійсно трудяга, має достатній практичний досвід роботи в міській раді, не краде і не бреше, а це зараз рідкість. Нормальні люди спокійно погодяться, інші… ,ну ви розумієте,зараз почнуть ….ааууууу!!!

боб
14.10.2015 at 08:21

чому не краде) краде!)його молодая подруга кожень день міняє нові наряди))та під час робочого днч катається на авто по місту))і ще редчеку тра нервішки подлічіть дуже неврівноважена людина))

Громадянин
14.10.2015 at 08:27

Цеж треба як у воду дивився…. аауууу !

козак
14.10.2015 at 08:56

Да и пьяным за рулём любит поездить по городу. И так любитель крепких напитков.
А относительно его способностей он уже 4 года не может нормально организовать строительство помещения для сотрудников управления и на это у него постоянные оправдания.

Тарас Носальський
14.10.2015 at 09:46

Козак, ви якщо орієнтуєтесь на слухи про те, що де робиться, то краще помовчіть. 🙂

ОгО
14.10.2015 at 10:37

Свого часу Мельничук виселив Редчика з міської ради в УПСЗ, щоб той п’яним не тинявся коридорами і не чіплявся до людей.Те, що цей 100% регіонал посилав своїх підлеглих на антимайдан, в робочий час, теж 100% правда. Робити показуху за кошти місцевого бюджету, і при цьому називати себе “господарником”, це вже верх самодурства.

козак
14.10.2015 at 10:52

А какие слухи Редичк сам признался на сессии что он ехал пьяным на служебном автомобиле за рулём и его поймали гаишники.
А если вас интересует сколько уже строится админ здание поинтересуйтесь в работников управления или сами пойдите посмотрите.

Лесь Подервянський
14.10.2015 at 11:13

Кизяк якщо редчик такий поганий то скільки йому грушка доган вліпив за недостроєне адмінприміщення? Якщо ні одної то виходить все робить вася

Тарас Носальський
14.10.2015 at 12:24

Питав я працівників Управління праці чи посилав їх Редчик на антимайдан. Сказали, що брехня.

ОгО
14.10.2015 at 13:43

Ага, треба було ще в самого Редчика спитати.

Хмельничанка
14.10.2015 at 17:44

Народ,Володя Шеремета-достойний кандидат! Не пошкодуєте!!!

Олена
14.10.2015 at 19:24

І Редчик поганий і Мороз поганий і Шеремета поганий , то виходить що злодюга -аферист -оборотень -брехун груша “чудовий”. чи може він не регіонал і не збирався здихати разом з цією партією .чи може він не роздавав кошти на виборах за ригів , чи може він різко не переметнувся до майданерів бо вітер повіяв в іншу сторону . то це що кандидат в мери, я сподіваюсь що це кандидат в КАТАЛАЖКУ і на довго.

Роман
14.10.2015 at 20:29

Дійсно справедливо!

боб
14.10.2015 at 20:37

редчик непогана добра людина. та він не мер як не крути)

Роман
14.10.2015 at 21:55

Тут не питання Редчик мер чи ні! Доти , поки ті йолопи не зрозуміють що по одинці ніхто з них василя не переможе, доки будуть гратись у політику, до тих пір поки не зрозуміють що сила у єдності, ТОЛКУ не буде!!! Кожен з них просто відтягне певну частину голосів і результат = 0 ! Одним словом УКРАЇНЦІ)))) тьфу ,ще раз доводять, ця нація ніколи не встане з колін !

Alisa Miselyuk
15.10.2015 at 00:39

Починати треба зі зниження цін на ринку і в магазинах,зниження платіжок за комунальні послуги,зниження цін на проїзд в маршрутному таксі,виконання жеком своїх обов’язків перед мешканцями житлових будинків,а не за свій рахунок робити ремонти ліфтів! Ремонт доріг повністю,робочі місця для молоді,з покращення життя,досі ні одному меру не вдалось це зробити! Хіба нові кандидати впораються з такою важкою посадою

патріот
15.10.2015 at 07:35

якщо редчик стане мером то будуть цирки. він же (…). ви гляньте на його неадекватну поведінку та бєшену жестикуляцію. то це він по трєзвій, а вип”є….

вова
15.10.2015 at 11:53

шальний РЕГІОНАЛ. на вила!!!!

патріот
16.10.2015 at 07:42

за редчика підчищають коменти. ганьба

Бендера
16.10.2015 at 14:27

Родичі та “близькі друзі” еліти партії народного контролю, одні п’янички лізут!

Олександр Пилявський
16.10.2015 at 19:43

Гнида ригоанальна. Піднялося, паскуда, дякуючи зрадникам, таким як найчук…

Знайка
16.10.2015 at 19:49

А ти гнида регіанальна забув як працював в регіанальному штабі і янику помагав адо влади добратися? Чи совє під носом не бачиш? Тебеж падлу навіть з Свободи вигнали бо зрозуміли що ти ще той риг! А Найчука не чіпай! Тобі до ньго ще всратися треба!

Месник
16.10.2015 at 19:53

Пилявський ще той “націоналіст”)))). На заборі в нього походу раніше яника агітки висіли)))) Тіпа покращення вже завтра)))

КАРКУША
16.10.2015 at 19:57

Пилявський ще той фрукт! 🙂 Бігає з партії в партію, щоб під вибори заробити 🙂

Лесь Подервянський
16.10.2015 at 19:59

Таких гандонів часто бачив я,
Що всім пиздять: я — гуру, я — учитель!
Несіть мені усі по три рубля
І мудрості вам дам я дохуя.
А сам читать уміє по складам
І голосно пердить в компан’ї дам.

Правда в очі
16.10.2015 at 21:05

Редчик нормальна, порядна людина, яка заслуговує очолювати місто, а цей (…) Пилявський кончена, продажна гнида, Грушковий (…) і дуполиз. Воно мріє щоб мером був Вася, його брат по розуму. Обоє продажні шлюхи

Sergey Shmal
18.10.2015 at 00:49

Знаючи Сергія Борисовича більше 3 років скажу відверто. Більше інтузіазму, більше конкретних дій я не бачив ні в кого!!!За ним стоять, його КОНКРЕТНІ СПРАВИ. Хтось скаже, що будівництво за державні кошти- і це Так Просто, Але це, не так, щоб досягнути подібного, потрібна праця Колективу, і час і те що маємо сьогодні, то є результат дії цілого Колективу на протязі 3-років. Тільки у нього на території створився диво сквер 2012р., тільки він зумів не тільки розпочати , але й дозавершувати ціле будівництво державної власності (Добудова Будівлі управління УПСЗН ). Тільки його побачила Европейська комісія і забезпечила йому навчання в Лондоні. Всі його Особисті НюАнси, то є його особисте ЖИТТЯ., тому живіть, творіть і беріть приклад !!!!!!!!!! Хто може більше ПОКАЖІТЬ !!!

Альф
18.10.2015 at 21:03

Нормальний, краще на вєліку за свої, чим на моцику за вкрадені

Sasha
19.10.2015 at 14:35

>> Знаючи Сергія Борисовича більше 3 років скажу відверто. Більше інтузіазму, більше конкретних дій я не бачив ні в кого!!!За ним стоять, його КОНКРЕТНІ СПРАВИ. Хтось скаже, що будівництво за державні кошти- і це Так Просто, Але це, не так, щоб досягнути подібного, потрібна праця Колективу, і час і те що маємо сьогодні, то є результат дії цілого Колективу на протязі 3-років. Тільки у нього на території створився диво сквер 2012р., тільки він зумів не тільки розпочати , але й дозавершувати ціле будівництво державної власності (Добудова Будівлі управління УПСЗН ). Тільки його побачила Европейська комісія і забезпечила йому навчання в Лондоні. Всі його Особисті НюАнси, то є його особисте ЖИТТЯ., тому живіть, творіть і беріть приклад !!!!!!!!!! Хто може більше ПОКАЖІТЬ !!!

Сергій Борисович, залогіньтеся.

Неверю
22.10.2015 at 11:07

Региони перефарбувалися чи перекувалися?… Думайте кого обираете!!!
http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2010/WM02815?PID112=30&PID102=7205&PF7691=7205

Суб’єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування)

Партія регіонів
1 б/м Мельничук Володимир Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмільницька міська рада, голова
2 б/м Король Сергій Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хмільницька технічна школа товариства сприяння обороні України, директор
3 б/м Шеремета Володимир Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 б/м Редчик Сергій Борисович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмільницька міська рада, управління праці та соціального захисту населення, заступник міського голови, начальник УПЗН
5 б/м Реп’ях Олександр Анатолійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 1 Луков Дмитро Стахович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
7 2 Гуцалюк Сергій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
8 6 Дубчак Світлана Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Хмільницька ЦРЛ, завідуюча терапевтичним відділення поліклініки
9 8 Загіка Володимир Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, дочірнє підприємство “Хмільникводоканал”, начальник
10 19 Барабаш Михайло Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Хмільницька ЦРЛ, заступник головного лікаря по амбулаторно – поліклінічній роботі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *