Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.10.2019

«Я ЗМІНЮЮ!» – хмільничани взяли участь в регіональному форумі громадських ініціатив

«Я змінюю!» – під таким гаслом у Вінниці пройшов ІІІ Регіональний Форум громадських ініціатив. Хмільниччину представляли 2 громадські організації: громадська організація «ПРАВО» (Олена Черній та Віталій Дорох), а також громадська організація «Туристично-оздоровча Україна» (Яків Настасюк).

В роботі Форуму взяли участь голова облдержадміністрації Владислав Скальський, його заступник Олександр Крученюк, Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також представники  ІГС Вінниччини.

Робота форуму проходила у форматі «Світове кафе: «Проконсультуй владу», що передбачає спільне обговорення шляхів вирішення ключових проблем співпраці влади та громади Вінниччини. За окремими столами були підготовлені 7 локацій для панельних дискусій з таких питань:

– створення на місцевому рівні Фонду розвитку ІГС;

– діяльність консультативно-дорадчих органів при органах влади;

– консультації з громадськістю;

– соціальне підприємництво;

– створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці;

– синергія між ІГС міста та області ;

– участь ІГС в соціально-економічному розвитку області.

На завершення Форуму, його організатори та учасники підбили підсумки секційної роботи та заслухали короткі звіти тренерів – модераторів із конкретними пропозиціями.

Підсумовуючи роботу ІІІ Регіонального Форуму громадських ініціатив, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк подякувала його учасникам за активну і результативну роботу та запевнила, що усі пропозиції будуть ретельно вивчені, матеріали зустрічі  узагальнені для подальшого використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *