Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.04.2020

ЯК ДОМОГТИСЯ ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРАКТИВНОЇ МАПИ?

В соціальних мережах з’являється багато фото з стихійними сміттєзвалищами, які люди знаходять в посадках, лісах та парках. Всі обурюються, але мало хто знає, що є досить цікавий та корисний механізм, який дозволяє змусити тих, хто відповідає за територію, прибрати знайдене сміттєзвалище, а винних у його виникненні – притягнути до адміністративної відповідальності.

Свого часу Міністерством екології та природних ресурсів України було створено Інтерактивну мапу. Цей сервіс дозволяє, після того, як ви зареєструєтеся та заповнити відповідну форму, позначити на карті місце, де виявлено стихійне сміттєзвалище, додати фото, опис, а потім відправити вже сформоване звернення.

Після цього звернення надійде до Міністерства, яке, в свою чергу, поставить його на контроль та перешле до обласної адміністрації. Це все робиться автоматично і займає, буквально, кілька секунд.

Після того, як звернення надійде до обласної адміністрації, воно буде передано до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, які, в свою чергу, спільно з Державною екологічною інспекцією, проведуть перевірку на місці і, якщо все, що написано в вашому зверненні, підтвердиться, – притягнуть винних до відповідальності та нададуть припис про необхідність ліквідації стихійного сміттєзвалище. Після цього вас, як заявника, поінформують про вжиті заходи.

Також існує і мобільний додаток ЕКОмапа, який ще більш спрощує процедуру подання звернень. Вам досить завантажити цей додаток, зареєструватися, а потім, коли ви його активізуєте, система сама запропонує сфотографувати сміттєзвалище, автоматично зробить геоприв’язку, позначивши це місце на мапі, і запропонує відправити звернення в один дотик. А далі система спрацює так, як було описано вище.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *