Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.06.2016

ЯК «ЛЮДИ «Х» РЕМОНТУВАЛИ ДОРОГИ В ХМІЛЬНИКУ…

85880579Під час публічних заходів, в обговореннях на інтернет-ресурсах, просто під час дискусій хмільничани постійно нарікають на стан доріг в місті. М’яко кажучи – стан доріг бажає кращого. Та варто зазначити, що дороги таки ремонтують. Не всі, правда, і не зовсім якісно, але все ж таки: кошти виділяються, а ремонти проводяться.

Але постає питання: на скільки якісно проводяться ці ремонти? Чи проводиться, наприклад, ямковий ремонт, у відповідності до встановлених норм та стандартів?

Вчора в  Хмільнику проводився ямковий ремонт головної магістралі міста. На скільки якісно він проводився і що ми отримали в результаті – пропонуємо подивитися на відео…

Але історія мала своє продовження: після того, як було виявлено незадовільні результати ямкового ремонту, громадські активісти вирішили поспілкуватися з робітниками, які проводили ремонт, а також з їхнім керівником. Що з цього вийшло – пропонуємо переглянути на наступному відео:

Ось так в Хмільнику ремонтуються вулиці міста. На нашу думку в цій ситуації має бути жорстка позиція міської влади, незалежно від того, на чиєму балансі знаходиться сама дорога. Передусім це дорога в Хмільнику, яку ремонтували за наші з вами податки. Тому сподіваємося, що і депутати, і міський голова, і його заступники дадуть належну оцінку таким діям представників «фірми «Х», яка проводила роботи, а також докладуть максимум зусиль для того, щоб подібні випадків в Хмільнику більше не було, а винних було притягнуто до відповідальності. Бездіяльність міської влади в такій ситуації свідчитиме про покривання цього та подібних йому порушень…

16 Comments on “ЯК «ЛЮДИ «Х» РЕМОНТУВАЛИ ДОРОГИ В ХМІЛЬНИКУ…

Anatoly
01.06.2016 at 07:15

Гарно підмітили: “Бездіяльність міської влади в такій ситуації свідчитиме про покривання цього та подібних йому порушень…”
Нехай громада не сидить по домівках, а 9 червня о 10 годині всі на звіт міського голови. А там нехай зададуть питання цьому дєятєлю Редчику і його “команді” – за чим вони дивляться, коли кладуть асфальт? Нехай Редчик розкаже ” Дорогій моїй громаді”, за чим він слідкує? На останніх громадських слуханнях Редчик казав, що розпочинається ямковий ремонт вулиць. Але якщо буде такий ремонт, то ці горе керівники нехай заплотять за нього зі свого карману а не з бюджету. А депутати по цьому питанню мають створити тимчасову комісію, і жорстко наказати винних.
Отже, Редчик і його “команда” тільки можуть критикувати папєрєдніков, а самі ніхрена не годні.
Де Костюк з його Громадянською вартою? Чому не втручається в ці ямкові ремонти? Я скажу навіть більше: експертизу всього цього буде потім проводити тесть Павлюка – Качановецький (условно судімий). І ви хочете, щоб після цього в нас були нормальні дороги.
Я думаю, що якщо депутати не тюті, а адекватно мислячі люди, то після звіту Редчика повинні дати оцінку його роботі, і розігнати всю його команду – бо бюджету буде лекше, коли вони взагалі нічого не будуть робити, ніж коли будуть робити аби як…
Мабуть після дощу, який щойно пройшов, весь той асфальт вже змило). А разом з ним сотні тисяч гривень… Гнати їх по домівках і крапка. Надіюсь громада мене підтримає…

Anatoly
01.06.2016 at 07:36

Треба було визвати Народний контроль і vlasno.info, щоб вони зняли фільм про те як влада, яка вся з Народного контролю, контролює стан доріг в Хмільнику). Може після цього Добродомов сам би запропонував Редчику і Ко іти по домівках і не позорити партію).

Саша
01.06.2016 at 07:49

http://www.uazakon.com/documents/date_6m/pg_gcgvst/pg7.htm це кого цікавить як має проводитись ремонт

козак
01.06.2016 at 08:26

Хмільницький міський голова Сергій Редчик зустрівся із представниками Служби автомобільних доріг у Вінницькій області
06.04.2016
Під час предметної розмови із керівником Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігорем Алексєєвим та інженером Ігорем Борисюком, директором ДП «Вінницький облавтодор» Михайлом Повшедним, а також начальником Хмільницького дорожнього ремонтного підприємства Олексієм Слободяником міський голова Сергій Редчик порушив комплекс значимих для територіальної громади питань в частині невідкладного та якісного утримання дорожньої мережі міста.

Зокрема, розглядалося питання щодо співфінансування ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Любар – Хмільник – Нова Ушиця» загальною протяжністю 920 метрів погонних та шириною проїжджої частини 18 метрів.

Керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області залишив у Книзі почесних гостей міста Хмільника побажання «Європейському місту Хмільник – європейськ

Віталій
01.06.2016 at 08:32

Як на мене, то варто запросити і Алєксєєва, і Борисюка, Повшедного на позачергову сесію, яка має відбутися в четвер, для того, щоб вони дали пояснення в цій ситуації…

???
01.06.2016 at 09:21

“Де Костюк з його Громадянською вартою? ” А Костюк на І.Богуна таку ж ХЕР..Ю стелить на дороги, а коли депутати хотіли втрутитись в ситуацію, той ще міліцію до них визвав……Але ж ми щедрий та багатий народ, хай такі бідні “правітєлі”, як Редчик, Костюк, Мороз, Загіка на нас заробляють і далі. Міський голова включив Льоню-космоса, а Тим часом Костюк гроші відмиває. Депутати робіть щось з цими чеснокрадами.

???
01.06.2016 at 09:55

“– Проблемою №1 у Хмільнику люди назвали стан доріг. Що ви будете робити з дорогами в місті?

– Згоден, що дорожні та тротуарні роботи у нас йдуть надзвичайно повільно. А проекти по двох основних дорогах сьогодні знаходяться в судових розглядах. Що ми можемо із цим зробити? Будемо готувати листи, клопотання для пришвидшення експертного висновку, а також просити суд оперативніше розглянути відповідну надзвичайно складну справу.

А загалом я вважаю, що, перш за все, по дорогах треба шукати альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми. Бо якщо неможливо виконати капітальний ремонт, то маємо робити часткове асфальтування чи ямковий ремонт доріг. Окремо стоїть питання придбання міні-спецтехніки та створення позабюджетного фонду. Це все дасть змогу накопичити необхідні суми коштів на такі ремонти доріг та тротуарів. Люди в Хмільнику не повинні страждати через довготривалі тендери, чиєсь невміння, відсутність прогнозів чи бажання стелити новий асфальт.”
МЕР СКАЗАВ – МЕР ЗРОБИВ!

Сергій
01.06.2016 at 11:57

За подібне “дійство” на території міста необхідно терміново скликати позачергову сесію і нехай міські очільники пояснять ЩО ЦЕ….

.зоро
01.06.2016 at 22:24

ну що шановні ми усі пересвідчились як у нас роблять дороги час настав запитань до керівництва міста за якість доріг і житя міста але не в кабінеті абіля Небесноі Сотні

misha
02.06.2016 at 02:24

Нехай дасть адекватну оцінку своїх дії та покаже як працює його команда. .. але яка команда то лише назва…

???
02.06.2016 at 08:07

Адекватну?!?! Вже показав!!!!!

444
05.06.2016 at 09:51

Як бачимо ,і на позачергову нікого не запросили і на черговій сесії обійдуть це проблемне для громади питаня стороною!

Anatoly
05.06.2016 at 12:52

На відео з 39:22 https://m.youtube.com/watch?v=DU8P5C2VNxA
Чути, як Редчик каже, що ямковий ремонт, який відзняли активісти, був майже безкоштовним з залишків асфальту). Коли це асфальт став безкоштовним??? Що за брєд говорить мер??? Для кого безкоштовним: для нього чи для громади???
Після цього можу сказати лише одне:
https://m.youtube.com/watch?v=3hwSgSARNUw

444
05.06.2016 at 21:47

Ну якщо декілька десятків тисяч гривень це майже безкоштовно,то ми маєм багатого мера,або марнотрата!

Міша
26.11.2016 at 08:44

Дорого до с.Березна як дорога смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *