Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.08.2015

ЯК ПРАЦЮВАЛИ ДЕПУТАТИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

image43636571В Хмільнику громадські експерти оприлюднили результати моніторингу ефективності діяльності депутатів Хмільницької міської ради з моменту, коли їх обрала громада. Моніторингом був охоплений період з листопада 2010 до квітня 2015 року. Фактично моніторингом був охоплений термін в неповних 5 років діяльності кожного депутата.

Зараз можна подивитися, що «напрацювали» за ці 5 років міські обранці, причому – кожен індивідуально, так як законодавством передбачено значні повноваження депутатів місцевих рад, а не просто ходити на пленарні засідання чи бути присутніми на засіданнях комісій чи депутатських фракцій.

Експерти, які проводили моніторинг, визначили в Законі України «Про статус депутатів місцевих рад» права та обов’язки наших міських обранців та перевірили на скільки вони цими правами користуються та як ці обов’язки виконують, а саме:

  • Чи інформує депутат міську раду про результати проведеного ним дослідження громадської думки?
  • Чи користується депутат в своїй роботі правом надіслати депутатський запит?
  • Чи користується депутат в своїй роботі правом надіслати депутатське звернення?
  • Чи користується депутат в своїй роботі правом вимагати усунення порушень законності і встановлення правового порядку в виконавчих органах міської ради та її посадових осіб?
  • Чи інформує раду та її виконавчі органи про результати обговорення свого звіту, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів?
  • Чи користується депутат в своїй роботі правом ставити запитання для розгляду радою?
  • Чи користується депутат в своїй роботі правом вносити на розгляд ради та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання?
  • Чи є у депутата помічники-консультанти?

Отже, пропонуємо результати моніторингу. Знайдіть свого депутата і подивіться, як він представляв ваші інтереси, як члена територіальної громади… А потім було б непогано запитати: а, власне, чому?

11 Comments on “ЯК ПРАЦЮВАЛИ ДЕПУТАТИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ?

Зае - - ло !!!
05.08.2015 at 20:10

Таки – Д-А-А !!! Аж дух захоплює від тієї праці !!! Жодного відгуку – Усі в захваті, і головне це за 5 років. А тепер очікуйте ті самі “РИЛА” на листівках – тіпа “А ШО? Я вАМ не Подобаюсь,ЧИ ВИ МЕНЕ НЕ ЗАПОМНИЛИ ” P.S. Жодного до влади не допустити, та “вичистити ” міську раду від старих та молодих “маразматів”. А тим хто раніше прийшов до влади від “ригіоналів”, а потім перефарбувався фарбою “мене заставили, семье угрожали” ганьба та – НА ВИЛА – СРАНІ ЗАПРОДАНЦІ!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Віталій
05.08.2015 at 20:28

Прикол в тому, що партійна належність не має ЖОДНОГО впливу на активність депутатів. Можна побачити діяльність як, наприклад тих, хто прийшов від “Батьківщини” (Долін, Карпенко), так і тих, хто прийшов від Партії регіонів (Мельничук, Гуцалюк)… Так що не по партійній приналежності варто оцінювати, а по ділам їх…))) Ну це ж ще в Біблії писалося))) Бо вже дуже багато під розкрученими політичними брендами в ради проходять абсолютно бездіяльні люди…

Володимир Шеремета
05.08.2015 at 21:27

Шановна(ий) Зае – – ло !!!

Повністю з Вами погоджуюсь. Всі РИЛА вичистити, а саму раду спалити. Бувших (але деякі з них вічні) регіоналів включно зі мною (ще той запроданець) посадити на палю на центральній площі міста під гучні звуки ‘Ще не вмерли України…’. І набрати НОВИХ, АКТИВНИХ, НЕ ЗАПЛЯМОВАНИХ, ПАТРІОТІВ готових день і ніч (без перерви на обід) працювати на благо рідного міста…

ОЙ!!! ПРО ЩО ЦЕ Я??? На жаль…
1. Немає кому це зробити.
2. Немає з кого обирати, бо всі чесні і скромні не хотять забруднитись у владу.
3. ЯКИЙ ЕЛЕКТОРАТ – ТАКІ Й ОБРАНЦІ.
Скільки разів я особисто запрошував на сесії різних хмільничан, але приходять одиниці, і то коли якесь близьке до тіла питання вирішувалось. От і землю вашу роздерибанили, і гроші ваші (бо бюджет на ваше здивування то також ваші гроші) привласнили, і частину комунальної власності за копійки злили.

А через три місяці ви наобираєте … Ну, через 5 років побачите.

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

ЦЕ Я
05.08.2015 at 21:31

Зае-ло ти сам запроданець

Пронира
06.08.2015 at 20:20

З-ло,ну що за бодяга крізь лозунги?)

ЦЕ Я
06.08.2015 at 21:36

Денисюк , Каленіченко .Котик .Барабаш ,Репях,Сташко . Сомов ,Владика ,Галаченко .Грушко .Коломієць .Дрежинков- це люди без совісті та честі , які опозорили звання депутата.Просиділи 5 років в міській раді ради того Щоб протерти своє споднє-ГАНЬБА цим оборотням.Але земельки для своїх потреб не забули відхопити , тобто з своєю діяльністю депутата вони справились на “відмінно”Хочеться тільки плюнути їм у вічі.

василько козятин
07.08.2015 at 10:35

Вован. А чого всіх на палю. Партбілет на стіл і саменький.

Mahasun
07.08.2015 at 13:41

василько козлятин, який партбілет?

.зоро
08.08.2015 at 22:29

Ядуже вдячний Вам Віталию за пророблену роботу я хотів це побачити як працюють наші депутати і щоб люди дали оцінку кожному що він особисто зробив для міста або виборцю який голосував за ньго , депутат ідучи до людей повинен іти із відкритими очима до свого виборця томущо ці люди повирили йому Ділами і ще раз ділами треба доказувати а не словами Мені дуже прикро бачити це все безглуздя сьогоднішніх керівників такого М як Хмільник скільки можна ходити під кимось не маючи своєі думки Хмільникчудове місто ікерівники повині буть чудові і люди у нас чудові просто треба працювать а не обкрадать

Вася
09.08.2015 at 20:58

В тих в кого нулі бояться слово перднути – підлабузники васіні 100%.Як землю деребанити то руки дерли самі перші. ГАНЬБА ПОЗОР за 5 років 00000!

ЦЕ Я
09.08.2015 at 21:18

Шановні дописувачі а давайте пограємо в гру – кого ми бачимо майбутнім меро Хмільника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *