Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.08.2015

ЯК РЕАГУВАТИ НА ПРОЯВИ ХАМСТВА В МАРШРУТКАХ НАШОГО МІСТА?

завантаження19 серпня я стала очевидицею грубого поводження водія маршрутного таксі № 1 (автомобіль жовтого кольору) з жінкою похилого віку. Пасажирка із важкими сумками виходила на зупинці «Автовокзал», втім, ще не встигла зійти, як водій рушив з місця. Ображена жінка вигукнула: «Дивіться уважніше в дзеркало», й вийшла, після чого водій крикнув їй услід: «Закрий рот!». Та на цьому хамство з боку водія не закінчились, далі по дорозі він глузував з пасажирки і незадоволено бурчав. На задніх сидіннях відпочивальниці санаторію обговорювали поведінку водія, а потім без слів вдячності покинули салон маршрутного таксі.

Переважна більшість хмільничан щодня дістається до різних кінців міста у маршрутках, а неадекватна поведінка водіїв міського громадського транспорту зустрічається дедалі частіше. На жаль, нецензурна лексика і хамство не єдині погрішності водіїв на ряду з палінням цигарок в салоні, особливо тоді, коли залишається лише кілька пасажирів до кінцевої зупинки, а також невдоволення, коли на кінцеву зупинку потрібно везти одну чи дві людини, а він поспішає додому, бо його робочий день вже закінчується… До яких пір продовжуватиметься це свавілля, і як поводити себе в подібних ситуаціях?

Хмільничанка Оксана

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

Питання, що робити в таких випадках – зовсім не риторичне. Ми переконані, що багато хмільничан дуже хочуть покласти край такій хамській поведінці водіїв. То ж єдиною рекомендацією для активних та небайдужих буде наступна – фіксуйте! Знімайте на фото та відео! І передавайте адміністрації Громадського форуму Хмільниччини для розміщення на цьому ресурсі. І не забувайте записувати номер маршрутки. Тільки так можна буде побороти хамство водіїв маршруток. А ми, в свою чергу, звертатимемося до міської влади з вимогою притягнути водія-хама до відповідальності.

6 Comments on “ЯК РЕАГУВАТИ НА ПРОЯВИ ХАМСТВА В МАРШРУТКАХ НАШОГО МІСТА?

Роман
22.08.2015 at 21:37

Який власник маршруток такі і водії! Видно окрім грошей, такі якості як людяність їм не відомі!

Jorik
22.08.2015 at 22:29

Нехай би міськрада ввела для перевізників грошові стягнення за хамство водіїв – власники маршруток були б зацікавленні щоб водії поводили себе вихованіше.А для здійснення контролю- обов”язкові вебкамери в салоні автобуса

Евгений
23.08.2015 at 07:40

Отдыхал в этом году и в прошлом в Хмельнике приходилось ездить не только на 1 но и на 3 маршрутке действительно водители хамовитые очень……….пора бы это прекратить….еще меня поразил микроавтобус если мне память не изменяет 3 маршрута зеленый мерседес …это не маршрутка а дрововоз какойто почему его не уберут с рейса?

Вася
23.08.2015 at 11:36

Що правда то не гріх – які перевізники такі і водії!!!А один щей депутат міськради теж хам!!

Зае - - ло !!!
24.08.2015 at 22:16

Пропоную кожному жителю міста, на підставі останньої, перед виборами сесії, дозволити за пересування в межах міста на швидкості 15 км/год. для “маршруток” та за “хамство” водіїв – давати їм “ПІДСРАЧНИКА” на кінцевих зупинках. P.S. І під музику “дІма прости дИма прощай…”, це щоб хозяіну було легше.

ОгО
25.08.2015 at 06:14

не тупи вибори 25 жовтня, тож коли буде остання сесія цього скликання, навіть Вася незнає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *