Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.03.2015

ЯК В ХМІЛЬНИКУ НЕХТУЮТЬ ЗАКОНОМ

завантаження2 березня під стінами міської ради було гаряче. Невдоволені рішенням виконкому про підвищення ціни на проїзд до 3 грн для дорослих і до 2 для дітей до 14 років в дні шкільних занять, перевізники прийшли до міської ради з новими вимогами. Водії не виїхали на маршрути, натомість заблокували частину дороги біля міськради автобусами. Спілкування перевізників і міської влади відбулося в сесійній залі, під час якого було чимало суперечок та навіть звинувачень. Секретар міської ради Костянтин Коломієць, начальник фінуправління Любов Гамак, начальник ЖЕКу Юрій Прокопович намагались пояснити, що прийняте 27.02. рішення про підвищення вартості є незаконним, тому немає сенсу вносити до нього зміни, бо це просто смішно виглядає. Тлумачили про регуляторну політику, якої варто було б дотримуватись при підвищенні ціни на проїзд, та даремно. Цих слів просто ніхто з перевізників не чув, або й просто не розумів законної процедури. Вони твердили своє: підніміть ціну і край. Навіть Дреженкова пригадали добрим словом. Мовляв, він з нас три шкури дер, але всеодно йшов на зустріч, допомагав вирішувати всі питання. Міський голова навпаки ж тримався сторони мітингувальників і говорив, що всіма способами потрібно задовольнити їх вимоги, бо ж не на воді їздять. Казав, що добре розуміє водіїв, що в них маленька зарплата, бо і в самого заробіток невеликий – всього 4,5 тисячі чистими. В підсумку В.Грушко скликав членів виконкому на позачергове засідання, на якому всі одноголосно, розуміючи незаконність рішення, проголосували за внесення змін до попереднього рішення. Отож, шановні хмільничани, з 3 березня дорослі будуть платити за проїзд 3,5 грн, а наші діти – 1,5.

13 Comments on “ЯК В ХМІЛЬНИКУ НЕХТУЮТЬ ЗАКОНОМ

Небайдужий
02.03.2015 at 22:49

Значить треба те рішення скасувати через суд.

Віталій
02.03.2015 at 22:59

А прокуратура зараз ще здійснює нагляд за такими речами? Чи в них вже остаточно відібрали повноваження?

Олександр Ніжельський
03.03.2015 at 07:36

Можна спробувати скасувати рішення виконкому на черовій сесії міської ради.
Шановні депутати міської ради! Ми вас обирали не для того, щоб потім потурати вибрикам міського голови, в якого заробітна плата вища, ніж в пересічного громадянина міста і який їздить на власному авто. Блокуйте сесію, до поки не скасується рішення. Міському голові мало було прийняти незаконне рішення 27 лютого, недотримавшись всієї процедури підвищення вартості проїзду на маршрутних таксі, але хоча б була більш-менш прийнятна ціна.
ДЕПУТАТИ не бійтесь шантажу перевізників, нехай розпродують автобуси и сидять на чесно зароблені гроші дома. Не бійтеся шантажу міського голови, йому не довго залишилось, лише півроку. Більшість з вас, ДЕПУТАТИ, будуть і далі балатуватися на чергових виборах, і як ви будете людям пояснювати, що спасували і не відреагували на свавілля з боку чиновників міської ради. Наразі, все залежить від ВАС!!!

Олександр Ніжельський
03.03.2015 at 07:44

Станом на 07.30 03.03.2015 року рішення Виконавчого комітету Хмільницької міської ради від 27.02.2015р. та від 02.03.2015р.про підвищення вартості проїзду в маршрутках міста Хмільника не оприлюднене ні на сайті, ні в ЗМІ, ні в самих маршрутках. Скажіть, як перевізники можуть вимагати сплачувати проїзд по новій ціні???

викривач
03.03.2015 at 08:42

вася в зговорі з перевізниками, розіграли цілу виставу і в результаті проїзд 3,5 грн., але пилипович майте на увазі народ все розуміе,двох зайців не впіймати, люди на виборах все виправлять…

Пронира
03.03.2015 at 10:56

Це саме та переправа де конче неюбхідно міняти коней, а горе-конюхів гнати сракачами….

Пронира
03.03.2015 at 10:58

“люди на виборах все виправлять…”
Ви дуже великий оптиміст…))

Хмельничанка
03.03.2015 at 15:52

От мер давно зрозумів,що на посаду свою попав випадково! От і вирішив,все і зразу нахапати! На його місті не варто навіть лізти на другий термін. ГАНЬБА!!!

Інший
04.03.2015 at 01:55

Читаю і не можу зрозуміти, чим ви панове думаєте і чи є у вас взагалі той орган який за те відповідає…
Чим винен мер, якщо громадяни байдужі самі до себе? Що робила громада, коли водії страйкували? Де вони були? Де були ви, майстри диванної атаки, чому не зібрали людей і не влаштували мітинг проти підняття ціни? Сидіти рівно на дупі і товкти кнопки ви всі герої, а як до діла то що?

Пронира
04.03.2015 at 20:29

Дійсно, при чому тут міська влада на чолі з головою?) Це ж всього самовільне підняття цін перевізниками, місто без транспорту… Саме так, ні до чого, адже такі питання має вирішувати громада самотужки, на мітингу, не виходить на мітингу – в рукопашну з перевізниками…

Інший
04.03.2015 at 23:54

Пронира, Вам би до лікаря сходити…

Хмельничанка
05.03.2015 at 15:42

Не влаштовує перевізників щосьььь,які проблеми? Покиньте це грязне діло! Я думаю,на ваші місця знайдуться люди,які будуть влаштовувати населення міса… А то тільки стогнуть,що НЕ ВИГІДНО,а продавати свої корита не хочуть… Так,КОРИТА,другим словом ці маршрутки назвати не можна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *