Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

20.06.2014

ЯК ВЕДЕТЬСЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ НАВКОЛО САНАТОРІЮ «ПОДІЛЛЯ»?

vopross67Громадський форум Хмільниччини свого часу повідомляв, що прокуратурою Вінницької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за фактом незаконного відчуження майна ТОВ «Санаторій «Поділля» з ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365-1 (перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Проведеною апаратом прокуратури Вінницької області перевіркою установлено, що керівник об’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників», шляхом підробки протоколу рішення засновників, незаконно відчужив корпоративні права на майно санаторію «Поділля» іншому товариству з обмеженою відповідальністю. У результаті цього новий власник незаконно заволодів контрольною часткою статутного фонду закладу, балансова вартість якого становить понад 20 млн. грн.

Нещодавно на сайті видання «20 хвилин» з’явився матеріал, який трішки прояснив ситуації з санаторієм: там було розміщено коментар начальника відділу процесуального керівництва прокуратури  області Володимира Карнарука, який він дав журналісту RIA. Зокрема він зазначив, що рада обласного агрооб’єднання “Вінницька рада сільгоспвиробників” колегіально прийняла рішення про відступлення належних їй корпоративних прав ТОВ «Здравниця «Поділля». Не було встановлено кримінальних порушень голови ради сільгоспвиробників області пана Панасюка. Тому кримінальне провадження було закрито.
– В той же час  перевіркою законності прийнятого рішення процесуальним керівником виявлено, що під час слідства не були з’ясовані всі можливі обставини для встановлення істини у справі, – наголошує пан Карнарук. –  У зв’язку з цим, досудове розслідування відновлено і нині слідчий продовжує роботу.

One Comment on “ЯК ВЕДЕТЬСЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ЗЛОВЖИВАНЬ НАВКОЛО САНАТОРІЮ «ПОДІЛЛЯ»?

LEON
20.06.2014 at 21:17

Вже яник за кордон втік,і голову Хмельницької ОДА змінили …)))) Все тече і все міняється і, як слідчий з самого початку “не замітив”, що рада обласного агрооб’єднання “Вінницька рада сільгоспвиробників” колегіально прийняла рішення про відступлення належних їй корпоративних прав ТОВ «Здравниця «Поділля» і ним було “помилково” встановлено кримінальне порушення голови ради сільгоспвиробників області пана Панасюка. Народ обрав нового Президента України і призначено нового Генерального прокурора України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *