Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.07.2018

ЯКІ ФЕСТИВАЛІ МОЖУТЬ СТАТИ ВІЗИТНОЮ КАРТКОЮ ХМІЛЬНИКА?

Вже кілька років в Хмільнику відбувається фестиваль «Живий вогонь». Він вже, певною мірою, став візитівкою нашого міста і є дуже популярним серед пошановувачів звичаєвої культури.

Але проведенням цього фестивалю не вичерпується весь потенціал Хмільника щодо можливості проведення фестивалів, які стануть цікавими для хмільничан та гостей нашого міста. То які ж фестивалі могли б проводитися в місті та сприяти його подальшому розвитку?

Відповіді на це питання шукатимуть учасники засідання «круглого столу», який відбудеться 27 липня, в конференц-залі міської ради.

Початок о 14.00.

Запрошуємо всіх зацікавлених – приходьте, буде цікаво!

Захід відбудеться в рамках проекту ”Хмільник туристичний: робимо перші кроки”, що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *