Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.07.2020

ЯКІ ПРОБЛЕМИ КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ ІСНУЮТЬ В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ОТГ? – експерти організації обговорили проблемні питання з міським головою

Експерти громадської організації «ПРАВО» обговорили з міським головою Сергієм Редчиком проблемні питання комунікації між міською владою та громадськістю. Участь в заході взяли експерти організації Олена Черній, Віталій Дорох та Володимир Плахотнюк, а також працівники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради Наталія Мазур та Світлана Левчук.

Під час заходу було обговорено існуючі проблеми комунікації, а також проблеми, які виникнуть в сфері комунікації між владою та громадськістю після створення «великої» Хмільницької ОТГ, в наслідок чого до складу громади увійде багато сільських територій, в тому числі й теперішнього Літинського району. Це суттєво ускладнюватиме можливість здійснення комунікації і потребуватиме від структурних підрозділів пошуку нових шляхів взаємодії з громадськістю.

В процесі обговорення учасники дійшли згоди щодо необхідності проведення більш розширеного заходу, участь в якому візьмуть представники громадських організацій, сільських громад та структурних підрозділів міської ради.

Також було вирішено більш детально проаналізувати рівень та проблеми комунікації між владою та громадськістю з використанням адаптованої до потреб місцевого самоврядування Методології оцінки діяльності міністерства (іншого ЦОВВ) за напрямком «взаємодія з громадськістю». Цю Методологію, ще в 2016 році, робоча група, до складу якої входили представники Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС, БФ «Творчий центр ТЦК», експерти інших організацій громадянського суспільства, розробила пілотну методику оцінки результативності діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю». Методику апробовано під час проведення у 2016-2017 роках оцінки в НАДС і Міністерстві молоді та спорту України.

У 2018 році група підготовлених експертів застосувала Методологію під час оцінки діяльності різних місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Ця робота здійснювалася в межах проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні», впроваджуваного ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

В 2019 році, в рамках проекту «За прозорість та підзвітність влади в Україні», що впроваджувався Творчим центром ТЦК у партнерстві із Національним агентством України з питань державної служби, експерти громадської організації «ПРАВО» провели оцінку діяльності Державного агентства з питань електронного урядування України за компонентом «комунікація з громадськістю».

На думку експертів громадської організації «ПРАВО» такий методологічний підхід дозволить виявити проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення, що, в кінцевому результаті дасть можливість налагодити дієву комунікації між владою та громадськістю в новоствореній Хмільницькій міській ОТГ.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *