Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.04.2012

ЯКЩО СТАВИТИ ЦІЛЬ – РЕЗУЛЬТАТ НЕОДМІННО БУДЕ!

 Цю просту, але життєву істину красномовно довів «Металіст». Ні, не харківський, а наш – місцевий.Якщо на хвильку зазирнути в минуле, то «Металіст», після оновлення свого складу, останні 4 роки був справедливо в когорті лідерів місцевих змагань різних форматів.

Більше того – одним із постійних претендентів на медалі найвищого ґатунку. Та як буває не тільки в футболі, а й у житті, за всі свої роки команді так і не вдалося жодного разу, приймаючи участь у всіх чемпіонатах, кубках та інших місцевих змаганнях із фут залу володіти головним трофеєм.

Причини цього «не фарту» різні, тут варто аналізувати кожен турнір окремо. Але цього наразі робити не будемо, адже з впевненістю можна сказати, що «металюги» завдяки своєму завзяттю,наполегливості та віри в перемогу заслужено стали Чемпіонами Хмільницької прем’єр-ліги сезону 2012!

Більше того, не просто переможцями,  а командою яка перемогла у всіх іграх турніру, при чому демонструючи в кожній з них розуміння партнера, бачення поля та стратегічне мислення.

Тобто загальнокомандну гру високого рівня, а це показово!

 

Від усієї душі вітаючи гравців, функціонерів та вболівальників команди, хочу побажати їм і надалі відчувати смак яскравих та впевнених перемог як на футбольному полі так і в особистому житті!!!

Автор: В.Гричанюк

One Comment on “ЯКЩО СТАВИТИ ЦІЛЬ – РЕЗУЛЬТАТ НЕОДМІННО БУДЕ!

Віктор
10.04.2012 at 11:52

Хлопці дійсно молодці!!! З особистого досвіду знаю, як формувалась ця команда, памятаю процес її входження до елітних місцевих команд. Всяке бувало, навіть кілька разів мала розпадатися, але віра, старання та бажання зробили своє – результат є.
Рік тільки розпочався, а 2 кубка вже в “металюг”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *