Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.09.2012

ЯКИМ МАЄ БУТИ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ? Відповідь на це питання шукали учасники круглого столу в Хмільнику

Професіонал у своїй справі, успішна людина, мораліст, місцевий, щоб лобіював інтереси регіону – такі критерії для кандидатів в народні депутати визначили найактивніші члени громади міста Хмільник. На думку учасників круглого столу «Я хочу від виборів…», який провела громадська організація «Філософія Серця», за сприяння громадської організації «ПРАВО» та районної бібліотеки для дорослих, цим вимогам відповідають лише троє із 19 кандидатів, які зареєструвались по округу №13.

На захід до читальної зали районної бібліотеки прийшли активісти громадського руху, представники влади, пересічні громадяни. Приєдналися до обговорення і двоє кандидатів – Тарас Коваль та Олег Побережний. Вони мали змогу поділитися своїм баченням депутатської діяльності. Третього з «місцевих» кандидатів не було на заході, тому за нього говорили присутні:

«Можу сказати що всі троє хмільниччан щирі люди, професіонали, у них гарні дружні родини, які є прикладом – буду голосувати за місцевого кандидата. Знаю, що люди підтримують Миколу Юрчишина, бо він підтримує наш край і людей…», – каже представник місцевого козацтва Михайло Коротін.

Під час круглого столу говорили про те, як виборцю не розгубитись і обрати кандидата, який працюватиме на користь громади, що його обрала, як відрізнити інформаційні політтехнології від інформації, а також які є методи фальсифікації виборів та як уникнути впливу адмінресурсу?

Для довідки:

Захід відбувся в рамках інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних маніпуляцій «Я хочу від виборів…», яка була ініційована Коаліцією виборчих ініціатив «ДЗВІН» та ГО «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки NED (National Endowment for Democracy).

Пропонуємо вашій увазі відеосюжет

14 Comments on “ЯКИМ МАЄ БУТИ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ? Відповідь на це питання шукали учасники круглого столу в Хмільнику

Віталій
18.09.2012 at 10:44

Гарний відеоматеріал вийшов, як на мене…
 

Небайдужий
18.09.2012 at 11:06

Так, гарний, але у відеосюжеті є одна неточність. На “круглому столі” були присутні два місцеві кандидати, висунуті політичними партіями: “УДАР” (безпартійний Олег Побережний), та “Конґрес українських націоналістів” (член КУН Тарас Коваль). Місцевого кандидата-самовисуванця (безпартійного Петра Юрчишина) на цьому засіданні якраз і не було, що не завадило вінницькій журналістці (в білій футболці) досить активно агітувати присутніх саме за нього ….. 😉
 

Пронира
18.09.2012 at 12:25

Xм… Яким має бути депутат? Звісно чесним та скромним)) http://tabloid.pravda.com.ua/brand/505827f5b9dd7/

Віктор
18.09.2012 at 17:17

Як безпосередній учасник заходу згоден із Небайдужим, щодо певного агітування за окремого кандидата під час заходу. Також на лице викривлення правди в сюжеті щодо самовисуванців та підтриманих кандидатів відповідними партіями!

Пронира
18.09.2012 at 18:11

Ось ще один яскравий приклад, яким має бути депутат http://www.youtube.com/watch?v=3GEjClXhnlY

Небайдужий
18.09.2012 at 18:24

Ось ще один яскравий приклад, яким має бути депутат http://www.youtube.com/watch?v=3GEjClXhnlY

А шо ви хотіли? Така вона “абьєднана апазиція”… Від ПРдунів не далеко втекла….

Небайдужому
20.09.2012 at 16:37

Шановний пане Небайдужий ви чули, як за себе мали змогу говорити присутні депутати. І також мали змогу почути виборців, які висловлювали свої думки з приводу кандидатів в округу. Я – теж виборець і теж маю свою думку. Але жодної фрази від мене “голосуйте за того чи іншого кандидата” не було. На круглому столі розмірковували про те, чи може кандидат у депутати займатись меценатською діяльністю. Один із кандидатів висловив абсолютно слушне, на мою думку, зауваження, щодо впровадження законодавчої заборони кандидату у депутати займатись меценатською діяльністю під час виборчого процесу. Адже опоненти мецената матимуть “зачіпку”, щоб говорити про непрямий підкуп виборців. Почали висловлювати з цього приводу свою думку виборці. І саме тоді прозвучало прізвище – Юрчишин. Я особисто Петра Юрчишина не знаю, але на засіданнях обласної ради я бачу його брата – Миколу, який, не маючи змоги самостійно пересуватись, за допомоги помічника, дістається сходами до сесійної зали і бере активну участь у засіданнях. Я навела цей приклад, як прояв свідомості народного обранця. Адже ви обізнані з того, як деякі депутати просять за відсутності колег проголосувати їх картками. І принциповість Миколи мене зачепила. Я не проводила паралель, але висловила думку, що у кожній родині є родинні цінності і принципи… А загалом, присутні на круглому столі кандидати і розповідали про себе, і висловлювали свої думки і бачення. Дякую усім учасникам за те, що були щирі і активні 🙂 
Журналістка у білій футболці 

Кьёче
20.09.2012 at 16:46

Політика — річ брудна.Це — загальновідомий факт.Яким має бути депутат? Людиною, що ставить понад усе свої власні інтереси, не гребуючи нічим.Інших не буде найближчі років  …дцять. А круглий стіл на цю тему? Смішно. Може попіарити когось хотіли.

Панові Кьёче
20.09.2012 at 16:56

У кожному заході хтось бачить можливість чомусь навчитись, а хтось – знаходить привід розкритикувати. Це цілком зрозуміло. Політика, на жаль, у асоціаціях більшості виборців пов”язана із брудом. Певне, що вина у цьому є і самих політиків.

Небайдужий
20.09.2012 at 17:52

Шановна, пані журналістко в білій футболці! Дякую Вам за роз’яснення! 🙂
Можливо, мені (та й не тільки мені) все те просто здалося?… Але, як на мене, то прізвище “Юрчишин” згадувалося на круглому столі надто часто, як для звичайного просвітницького заходу нейтральної громадської організації… Та й критерії щодо кандидата, подані у звіті, не зовсім відповідають тим, які були висловлені громадськістю під час їх обговореня і також, на мою думку, “підігнані” саме під персону Петра Васильовича (хоча теж, можливо, здалося) 😉

Небайдужому
20.09.2012 at 19:20

І скільки разів згадувалося прізвище?  А інших присутніх шановних кандидатів у депутати хіба хтось ігнорував? Чи то не саме вони надали можливість подискутувати про кандидатське меценатство, депутатських функцій у ВРУ, надали низку файних зауважень щодо критеріїв  обрання депутата по округу? Мені здалося ;)? 
Всі кандидати – достойні поваги, адже вони йдуть у публічну діяльність, яка передбачає обговорення їх персон, програм, декларацій і т.д. громадськістю. За кого проголосує Хмільник – я не скажу – не знаю. Але будь-який вибір – це вибір мешканців. Завадити їм у цьому виборі я не взмозі, хоч би що я не робила 🙂

Небайдужий
20.09.2012 at 21:19

Завадити їм у цьому виборі я не взмозі, хоч би що я не робила

Про таке ніхто навіть і не подумав 😉

Небайдужому
20.09.2012 at 22:11

Та й критерії щодо кандидата, подані у звіті, не зовсім відповідають тим, які були висловлені громадськістю під час їх обговореня і також, на мою думку, “підігнані” саме під персону Петра Васильовича (хоча теж, можливо, здалося)   –
Особисто мені ця логіка подобається 😉  

Братан
21.09.2012 at 20:19

Шановні,
Обласна організація буде піарити нашого кандидата, ще й непрохідного??? Жартуєте!
ви б після таких заходів подумали, меже й правда почитати якісь програмки, подивитися декларації, попитати під час зустрічей з кандидатами щось…. нащо це вбачати в усьому агітацію, думати не пробували????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *