Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.07.2011

Юна хмільничанка побувала у Верховній Раді та зустрілась із успішними жінками України

Активність та успішність, на думку 17-ти річної хмільничанки Мирослави Дворніцької, – запорука великих досягнень у житті. Але всю енергію та цілеспрямованість потрібно направити у вірне русло.

– У моєму місті є дуже багато дівчат-активісток, які хочуть приносити користь своїй громаді, але мають мало можливостей, знань і досвіду, щоб реалізувати свої таланти, – впевнена дівчина. – А ще дівчат зараз не сприймають у суспільстві, як повноправних і рівних чоловікам. А хочеться соціальної інтеграції у політичному, громадському, журналістському та інших сферах життя.

Саме за таким досвідом дівчина і подалася до Києва, вигравши 1- й етап Всеукраїнського жіночого конкурсу «Перший крок до успіху -2011».

– Всього у конкурсі перемогло 25 дівчат зі всієї України, – розповідає Мирослава. – Два дні ми були в Києві. У перший же день організатори конкурсу повели нас на екскурсію до Верховної Ради. Атмосфера була невимушена, втім було багато заборон, – пригадує свою екскурсію дівчина. – Фотографуватися дозволялось лише за винятком деяких залів та окремих місць. Як на мене, там дуже гарно і просторо, але забагато радянської символіки. Нам розповідали історію будівництва приміщення ВР. Сказали, що воно поєднане підземним переходом із 15-ма будівлями комітетів, а це дуже зручно для роботи депутатів. В рамках цієї програми, я маю право, проходити стажування у Верховній Раді, коли буду студенткою.

Під час зустрічі з успішними українськими співачками Ольгою Юнаковою та Юлією Войс, дівчата задавали питання,щодо лідерства, поєднання кар’єри і сім’ї, дізналися про минуле колишніх дівчат із провінції, а тепер відомих вокалісток, котрі ділилися секретами свого жіночого успіху.

– Ольга Юнакова розповідала, що їздить на гастролі разом із донькою, коли дівчинка поруч – їй спокійніше і не так сумно – каже дівчина. – Найцікавішою була зустріч із радником прем’єр-міністра України Миколи Азарова з гендерних питань Ларисою Кобилянською. Ця розумна, досвідчена жінка розповідала окремі історії із власного життя, коли вона вперто доводила іншим, що чоловіки і жінки рівні у своїх правах. Наприклад, під час відпочинку у Центрі матері та дитини в Євпаторії, куди вона, порушивши правила закладу, поїхала з чоловіком, її не зрозуміли, сказали, що там мають відпочивати лише жінки з дітьми. Проте вона на словах, і діях довела, що коли мати залишається одна з дитиною їй важко і це не відпочинок. А вони з чоловіком по черзі займалися дитиною та відпочивали і працівники закладу зрозуміли, що так краще. З того часу у Центрі матері і дитини дозволили відпочивати сім’ями, – з захопленням розповідає дівчина. – На цьому наша екскурсія не закінчилася, ми відвідали PinchukArtCentre. Сила мистецтва, звісно ж, вразила, – каже одинадцятикласниця. – Роботи відомих у світі майстрів займають цілі зали. Мені дуже сподобалась виставка робіт дансько-ірландського митця, який працює зі світлом і водою, й завдяки цьому створює неперевершену гаму кольорів та образів у кімнатах.

Крім таких яскравих зустрічей юні активістки навчалися теорії успішного лідерства на тренінгу «Жіноче лідерство і доброчинна діяльність молоді».

– Ми створювали портрет ідеальної жінки та ідеального чоловіка, визначали основні якості характеру та поведінки. Усе почуте і побачене, розумні фрази та вислови записували, щоб скористатися ними у майбутньому.

Крім отриманих знань та вражень Мирослава отримала диплом за перемогу та цінні подарунки: флешку, калькулятор, модну сумку, книги… А конкурс «Перший крок до успіху» продовжується. Перемога у 2-му етапі – грант у розмірі 5тисяч, для того, щоб навчити групу дівчат стати успішними, познайомити їх із відомими людьми які досягли висот завдяки власним зусиллям і здоровому способу життя, а також довести, що жінка також може бути успішною кар’єристкою.
На фото:  1. Мирослава Дворніцька у Верховній Раді

2. Ольга Юнакова дає автограф хмільничанці.

2 Comments on “Юна хмільничанка побувала у Верховній Раді та зустрілась із успішними жінками України

Віталій
27.07.2011 at 07:58

До всього цього можна лише додати, що Мирослава вже підготувала свою ідею проекту та подала її на розгляд конкурсної комісії. Що ж, будемо чекати результатів… Ще раз вітаю…

Світлана Дубина
27.07.2011 at 11:09

Вітання!Успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *