Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.11.2012

ЮРЧИШИН ЗВИНУВАТИВ КАТЕРИНЧУКА В ПОШИРЕНІ БРЕХНІ

Про це повідомляє «Газета по українськи». В своєму коментарі журналісту видання пан Юрчишин зазначив наступне:
“Він лив на мене бруд під час передвиборчої агітації. Й тепер продовжує свою брудну справу. Впевнений, що ця брехня — його рук діло. Але це просто смішно. Люди ж все бачать. Я виконую свої обіцянки, я в своєму житті курки не зарубав. А дороги по районі ми з братом вже 15 років будуємо”.
Нагадуємо, що сьогодні в мережі інтернет було розповсюджено інформацію про те, що Петро Юрчишин наказав зруйнувати дорогу в селі Рибчинці Хмільницького району, яку ремонтував під вибори:
http://pravongo.org/yaka-naspravdi-dolya-dorohy-v-rybchyntsyah/

47 Comments on “ЮРЧИШИН ЗВИНУВАТИВ КАТЕРИНЧУКА В ПОШИРЕНІ БРЕХНІ

DC_Dent
06.11.2012 at 14:24

Якщо це дійсно так – потрібно подавати до суду заяву про наклеп, змусити просити публічно вибачення і спростувати весь опублікований бруд.
Негідників потрібно вчити. 

Віталій
06.11.2012 at 14:29

А кого саме ви пропонуєте вчити? Катеринчук хіба десь про це говорив?)))

DC_Dent
06.11.2012 at 14:45

А я про нього і не говорив.
Я б розпочав з редактора/власника ресурсу, який вперше опублікував “новину”.

Віталій
06.11.2012 at 15:14

Аааа… ну тоді перепрошую…

DC_Dent
06.11.2012 at 15:17

До речі вже є повне спростування цієї нісенітниці. Сьогодні зранку в селі були журналісти “1+1”.

Небайдужий
06.11.2012 at 15:19

Сьогодні зранку в селі були журналісти “1+1″.

Даремно бензин спалили…

DC_Dent
06.11.2012 at 15:26

Даремно бензин спалили…

Робота у них така – перспектива сенсації вартує більше того бензину )

Кьёче
06.11.2012 at 17:34

Щоб Катеринчук звинуватив у такому Юрчишина після виграних виборів… Не бачу логики.

Небайдужий
06.11.2012 at 17:41

Є там логіка… на майбутнє стелить… Але, якщо, Петро не поліниться, то зможе з цього діла купу інформаційних дивідендів для себе заробити 😉

Виборець
06.11.2012 at 18:01

Катеринчук в своєму стилі. Народ заслуговує на ту владу яку обирає.

Снєжка
06.11.2012 at 18:33

Є там логіка… на майбутнє стелить…Жодної логіки не бачу. Вибори все розставили по своїх місцях. А в Миколи Дмитровича наразі, я думаю, зовсім інші проблеми.

Снєжка
06.11.2012 at 18:35

Катеринчук в своєму стилі. Народ заслуговує на ту владу яку обирає.
 
Можна у Вас запитати? Ви особисто знайомі з Миколою Дмитровичем? Просто цікаво, на якій підставі Ви дозволяєте собі подібні висловлювання.

Ірина
06.11.2012 at 20:38

Я хочу помилятися, але після передвиборчої зустрічі з Петром Васильовичем, я допускаю думку, що ця провокація про зруйновану “дорогу”(щебінь, який навіть не весь розгорнутий) була справою не Миколи Дмитровича, а самого П.В., як істерична реакція на програні вибори. Про ту дорогу на знали мабуть навіть не всі жителі Рибчинець(вона далеко за селом) і Петро Васильович, і навряд чи здогадувався Катеринчук.

Виборець
07.11.2012 at 10:18

Можна у Вас запитати? Ви особисто знайомі з Миколою Дмитровичем? Просто цікаво, на якій підставі Ви дозволяєте собі подібні висловлювання.

На підставі конституції та народної мудрості. Знайомий з більшою половиною його штабу. І спостерігав за його передвиборчою кампанією, яка полягала в обгажуванні Юрчишина.

DC_Dent
07.11.2012 at 11:01

І спостерігав за його передвиборчою кампанією, яка полягала в обгажуванні Юрчишина.

Ну так все сходиться: народу подобається копирсання в багні – от і обрали собі гідного представника до ВР на наступні 5 років. Можливо за цей час порозумнішають, а можливо і ні.

іренка
07.11.2012 at 12:58

Коли брати Юрчишини будували церкву, дороги та допомагали людям (знаю точно), то Катеринчук сидів 10 років у ВР. Запрошення 95-го кварталу спрацювало на виборчий округ, а що потрібно селянам — безкоштовний автобус у кожне село та “веселлє”. А по яким дорогам будуть їхати ці автобуси,  то Катеринчука не цікавить, та думає  у найблищі роки  не буде цікавити. Дуже хочу побачити – що зробить Катеринчук  для своїх виборців, знову запросить  95 квартал,  а може дороги ……… 
 

Віталій
07.11.2012 at 13:15

))) Мене завжди вражає людська (я навіть не знаю, як це назвати, щоб нікого не образити)… Так, Катеринчук 10 років сидів у верховній Раді. і не ремонтував доріг. А тепер маю питання: а він мав це робити? чи може ті дороги знаходяться на балансі Верховної Ради чи особисто Катеринчука? ))) як на мене, то ремонт доріг, 95 квартал, встановлення бюветів, ремонт підїздів – то все НЕ РОБОТА депутата Верховної Ради України… Певною мірою я вважаю це підкупом виборців. Так, не безпочереднім, але все ж таки…
Варто усвідомлювати, що депутат Верховної Ради має ініціювати/розробляти ЗАКОНИ. Чому не поцікавитися скільки законодавчих ініціатив вніс той самий Катеринчук за тих 10 років? Чому діяльність депутата чи кандидата вимірюється кількістю бабла. яке він роздав? Невже переважна більшість дописувачів не розуміє, що питання “а що він зробив для нашого округу” є просто не завжди коректним? Хіба Ви не розумієте, що НЕ мОЖНА ініціювати прийняття Верховною Радою ЗАКОНУ, який стосувався ТІЛЬКИ 13 округу?)))
Чому в оцій всій гарячці всі чомусь “задвинула” на другий план діяльність установ/організацій/органів, які напряму відповідають за засрані підїзди, неякісну воду, невідремонтовані дороги? Відремонтував Зубко підїзд? Молодеці! Але чому цього не зробив ЖЕК? Відремонтував Юрчишин дорогу? Велике “дякуємо!”, але чому цього не зробив райавтодор? Пропоную над всім цим добряче подумати, перед тим, як розпочинати вести розмову в стилі “зробив-не зробив”…

Хмільничанин
07.11.2012 at 13:46

Віталій! 100%! Ви думаюча людина. Підтримую. Усвідомлення ролі народного депутата України як опікуна та благодійника окремого виборчого округу – це пережиток радянських часів у свідомості наших громадян.

DC_Dent
07.11.2012 at 13:48

Віталій, твоя позиція зрозуміла, але занадто ідеалізована і категорична.
Якщо на те пішло, який тоді був сенс в парламентській реформі і навіщо взагалі потрібна мажоритирна система – набирали б собі і далі “депутатів-законотворців” через списки – а народ на місцях і імен би їх не знав.
Моя логіка така – що одномандатні округи для того і потрібні, щоб окрім “тушок” (на перелік яких у списках люди взагалі ніяк не впливають) до ради пройшли знацомі і доступні люди з периферії, які б на протязі пяти років окрім “законодавчих ініціатив” опікувались проблемами регіону, який їх обрав. В іншому випадку – яка до біса різниця, хто буде тискати кнопки в раді заради власного збагачення та депутатських пільг???
І вже якщо пішла мова за обраного в 13 окрузі депутата – то я більш ніж упевнений, що максимум, що ми отримаємо від його роботи за років – це декілька “пустих” законопроектів. В кращому випадку він підтримає опозицію тискаючи кнопки в потрібних голосуваннях, а в гіршому – буде гратися у політичні ігри та торгуватиме карткою. На райони, що його обрали і їх мешканців і проблеми, він забивав, забиває і далі буде забивати – а навіщо напрягатися – електорат і так голосує… за “опозиціонера”… 

DC_Dent
07.11.2012 at 13:52

Усвідомлення ролі народного депутата України як опікуна та благодійника окремого виборчого округу – це пережиток радянських часів у свідомості наших громадян.

Навіщо ж тоді була реформа?? Звичайно, що депутат не має возити “щебьонку” по селам, але як мінімум – він має цікавитися тим, що відбувається в його “рідному” окрузі і сприяти на владних рівнях вирішенню нагальних соціальних та інфраструктурних проблем місцевого рівня.

Небайдужий
07.11.2012 at 13:52

Питання до кандидата: “А що ти зробив для округу (для міста, для села, для мене чи мого сусіда)?”- чисто ХОЛОПСЬКЕ запитання. Його задають тільки раби “до мозґа-костєй”.

Хмільничанин
07.11.2012 at 13:58

Пропоную власний прогноз (якби П.В. виграв вибори):

1. Їде в Київ.
2. Отримує посвідчення народного депутата.
3. Отримує картку для голосування.
4. Віддає картку для голосування кому треба.
5. Повертається в Хмільник і наступні роки жодного разу не приходить до сесійної зали ВР, не пише законів, не голосує і т.д.
6. Продовжує звичне життя, але вже “недоторканним”.
7. Ближче до наступних виборів починає знову будувати дороги і т.д.

DC_Dent
07.11.2012 at 13:59

ОК. Я холоп.
Тоді цікаво дізнатися, які питання депутату-мажоритирщику мають ставити люди, що його обрали, і чим такі питання будуть відрізнятися від питань, які ставлять партії, за яку проголосувала та ж сама людина?

DC_Dent
07.11.2012 at 14:03

Пропоную власний прогноз (якби П.В. виграв вибори)

Занадто гіпотетично.
Давайте прогноз по Катеринчуку, адже саме він пройшов до ради )))
А потім зрівняємо з тим, що було насправді і проаналізуємо..  

хз
07.11.2012 at 14:18

це у стилі К. 100%, те що він поширював про Юрчишина до виборів, ще вирішив і після виборів його дістати остаточно…довести який він КРУТИЙ МЕН 

Небайдужий
07.11.2012 at 14:19

ОК. Я холоп.

Я радий за вас! Ні, я цілком серйозно. Адже усвідомлення власного недоліку- перший крок до його подолання 😉

Тоді цікаво дізнатися, які питання депутату-мажоритирщику мають ставити люди, що його обрали, і чим такі питання будуть відрізнятися від питань, які ставлять партії, за яку проголосувала та ж сама людина?

Я вже в якійсь темі писав про критерії відбору кандидатів (якщо не ліньки, пошукайте на цьому форумі). Оскільки при мажоритарній системі обирається конкретна людина, то й спектр запитань до неї зовсім інший, ніж до партій. Народний депутат має бути:
1. Професіоналом-законотворцем (Юрчишин не підходить, Катеринчук підходить);
2. Порядним і високоморальним. Як мінімум- не брехуном і не корупціонером (Катеринчук не підходить);
3. Мати чітку й незмінну політичну позицію, яка відповідає запиту виборця (Юрчишин ніякої політичної позиції не мав і не має, а у Катеринчука вона, як на мене, теж не чітка і не ідеологічна);
4. Мати тісний зв’язок з округом (для того, щоб люди мали змогу до кого звернутися у різних випадках, передбачених законом, а також для того, щоб не зробити на посаді чогось такого, після чого своїм виборцям буде соромно дивитися в очі) (Юрчишин підходить, Катеринчук- ні).
Це- спрощено. Якщо розповідати в подробицях, то дуже забагато часу й місця треба буде 🙂

Хмільничанин
07.11.2012 at 14:20

По М.Д. більш-менш ясно.
Інформаційна атака на П.В. не в його інтересах. Він і так переміг з “хокейним” рахунком. Це по-перше.
У ВР М.Д. займатиметься законотворчістю (хоча й не дуже якісною та патетичною). Плюс буде одним із “спікерів” від “Батьківщини” на різних ток-шоу. Він гарний оратор та не найгірший юрист.
Як мажоритарник М.Д. тепер напряму привязаний до округа, де у нього немає бізнес-інтересів. Думаю, що звернення виборців 13-го виборчого округу (а це, нагадаю, не тільки Хмільник, Соколова, Томашпіль, Рибчинці і т.д.) він чесно ретранслюватиме у своїх зверненнях та запитах, відповідно до Закону України “Про статус народного депутата України”.

Небайдужий
07.11.2012 at 14:23

Ходять чутки, що цю “качку” про дорогу Філонов запустив, щоб комусь там показати, який з нього гарний піарщик 😉

DC_Dent
07.11.2012 at 14:38

Адже усвідомлення власного недоліку- перший крок до його подолання

А хто сказав, що я збираюся щось долати ) Я маю свою думку/позицію і останнє, що її здатне змінити – це ваші побажання )

Це- спрощено. Якщо розповідати в подробицях, то дуже забагато часу й місця треба буде  

Чудово – більшого не потрібно. Саме п.4 я вважаю найважливішим для депутата, обраного по ондомандатному округу. Кнопки нехай ідейні партійці тиснуть, все одно простим смертним з тих законів толку нуль. З часом звичайно (коли законотворча культура дійчно вийде на рівень потреб народу) я зміню свою думку і пріоритети, за якими буду обирати, якщо таке право у нас ще буде..

Віталій
07.11.2012 at 14:40

Можливо моя позиція й справді занадто ідеалістична та категорична, але як на мене, саме так і має бути… Депутат – то не благодійник. і це варто розуміти всім… Він має чітко визначенні законом права та обовязки. і якщо перевіряти чиюсь діяльність, то варто керуватися саме цим. Плюс – виконання передвиборчої програми. Тобто маєш права? Давай подивимося, чи ти їх повною мірою використовуєш. Маєш обовязки – така ж сама фігня… А благодійництво – то дуже добре. але в жодному разі не варто мірити цим мірилом діяльність депутата Верховної ради. Щодо реформи (маю на увазі впровадження змішаної системи виборів) , то я вбачаю в цьому виключно владний проект формування Верховної Ради з провладною більшістю. За низького загального рейтингу самовисуванці, ставленники влади, які маскуються під самовисування. потім формують більшість. Фактично це майже спрацювало. Особисто я вважаю впровадження змішаної системи виборів до ВР кроком назад в розвитку парламентаризму.
Ще прозвучала цікава теза щодо того, що депутат на “рідному” окрузі і сприяти на владних рівнях вирішенню нагальних соціальних та інфраструктурних проблем місцевого рівня”. Змушений не погодитися з Вами. Переконаний, що Ви неодноразово чули про децентралізацію, чи не так? Так от, вона полягає не тільки в передачі права формувати місцеві бюджети, чим спекулювали під час передвиборчої кампанії майже всі депутати. В основному вона полягає в передачі низки управлінський функцій та повноважень. Причому на всіх рівнях – від загальнодержавних – до місцевого. На місцевому це відбувається шляхом передачі повноважень місцевими радами органам самоорганізації населення. В законодавстві вже є зараз достатньо умов, для такої передачі. Виходячи з цього можна стверджувати, що проблеми місцевого значення МОЖУТЬ І ПОВИННІ вирішуватися на місцях.
А позиція, яка побудована на традиційному “барин придет – он разберется”. абсолютно не сприяє ні розвитку міста – ні розвитку держави… А саме такий світогляд наразі сформований в більшості громадян. навіть в окремих дописувачів ГФХ… Давайте оберемо БАРІНА, ЯКИЙ ВСЬО ПАРІШАЄТ… Абсолютно забуваючи, що “барін” має закони приймати… А по великому рахунку всі ці громадяни чекають від мажоритарника кришування та подачок…

DC_Dent
07.11.2012 at 14:44

звернення виборців 13-го виборчого округу (а це, нагадаю, не тільки Хмільник, Соколова, Томашпіль, Рибчинці і т.д.) він чесно ретранслюватиме у своїх зверненнях та запитах

Ретранслювати мало, так само іяк і “показуха для галочки” нікому тут не потрібна. Потрібно отримувати результат, який би було видно і відчутно. А оскільки його бізнес-інтереси, як ви кажете, занадто далеко від Хмільника і околиць – відповідно і реальні зусилля і ресурси будуть направлені зовсім в інший бік.

DC_Dent
07.11.2012 at 14:54

Я не сперечаюся з усім написаним, але все це працює лише в тому випадку, коли дійсно місцева влада має бажання і ресурси для вирішення усіх питань місцевого рівня. В реальності, на прикладі ж того Хмільника – ми не маємо ні того, ні іншого. Так само реальністю є той факт, що парламентська реформа пройшла і якою б вона небула (хоча я згоден, що ПР її навмисно і сплановано просунула аби мати більшість у парламенті) нам дали можливість обрати конкретну людину і взамін за свій голос отримати право щось змінити. За вашими ж словами виходить, що немає різниці між зобовязаннями депутатів, які пройшли за партійними списками і мажоритарними. А такого бути не може. Це нонсенс.
Саме тому, виходячи з РЕАЛЬНОСТІ, я будую свою (нехай холопську і егоїстичну) логіку і ввжаю, що станом на сьогодні, виходячи з ситуації, що склалася в країні вцілому – депутат потрібен округу в першу чергу як “криша”, а вже потім як кнопкодав.

Віталій
07.11.2012 at 15:02

Браво! А тепер пропоную Вам вказати, в чому різняться зобовязання депутатів, які пройшли за списками, від зобовязань депутатів, яких обрано на окрузі. Тільки прошу в своєму коментарі Закон України “Про статус народного депутата України”…

маргоша
07.11.2012 at 15:13

не бачу смисла Катеринчуку обгажувати Петю після вже виграних виборів. Це така реакція у Петі( як в дитинстві у маленького хлопчика, коли в нього забрали машинку, то що він робить….псіхує)так і наш дорослий Петя, коли побачив, що люди проти нього, то й і “перекоцав” дорогу, а як взнав, що приїде ТСН, швидко все загладив. А хто вийшов до журналістів????всі залякані, бояться щось сказати, тільки пару коментів було, а що вони можуть сказати…. звісно, що брехня. Одне знають, що то за Петя і що їм буде за сказану правду. Він вже і в самому  Радоні всіх на 0,75 ставки поставив, своїм путівки повідміняв, яке він мериво робить своїм робочим на полях і на будівництві, кошмар…другий Янукович

Небайдужий
07.11.2012 at 15:22

Кнопки нехай ідейні партійці тиснуть, все одно простим смертним з тих законів толку нуль.

Пане, ДК_Дент, ви не просто холоп, ви- невиправний холоп. Але, на жаль, ви тут такий не один, вас в Україні більшість, і саме ви й такі, як ви, нищать нашу країну своїм холопством. Ви не маєте морального права називати себе українським громадянином, оскільки раб не може бути громадянином, тому що він- раб.
До вашого відома, в класичних демократіях холопи не мали громадянських прав. І це- абсолютно правильно. Бачу, що й в Україні нічого не зміниться, допоки холопи формуватимуть тут владу. Навіщо вам вибори, адже толку з їх результатів, для вас як “простого смертного”- нуль? Займайтеся своїми справами й не лізьте туди, де ви нічого не тямите. Буде краще всім. А вам- в першу чергу 🙂

DC_Dent
07.11.2012 at 15:30

О, знову перехід на особистості. Я вже майже звик )
Тримайся, неБайдужий друже. В тебе теж в житті колись все буде добре… можливо )) 
 

Глеб
07.11.2012 at 15:30

🙂  Человек, который придумает, как бить людей в лицо через интернет, заработает миллионы 🙂

DC_Dent
07.11.2012 at 15:33

А тепер пропоную Вам вказати, в чому різняться зобовязання депутатів, які пройшли за списками, від зобовязань депутатів, яких обрано на окрузі. Тільки прошу в своєму коментарі Закон України “Про статус народного депутата України”…

Формально – ні в чому, реально – читайте мою відповідь неБайдужому (коментар 29) 

Віталій
07.11.2012 at 15:42

Коментар – то добре. Але то тільки Ваша субєктивна думка. Насправді:
Стаття 19 Конституції України:
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Прошу звернути увагу на виділений абзац. Тобто “лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб”, який передбачений Конституцією та Законом України “Про статус народного депутата України”. Все інше – від лукавого… 

 

DC_Dent
07.11.2012 at 15:44

Человек, который придумает, как бить людей в лицо через интернет, заработает миллионы

100% )) Але я зазвичай стараюся знаходити цивілізовані аргументи, на відміну від декого ))
Хоча в разі чого, роки проведені у підвальчику Осіріуса під наглядом Кіщука сподіваюся стануть у пригоді і у віртуальних боях )))

Небайдужий
07.11.2012 at 16:07

О, знову перехід на особистості.

Де ви, шановний ДК_Денте, бачили перехід на особистості? Ви ж самі підтвердили, що ви- холоп і бажаєте холопом залишатися й надалі. Це ваш вибір, маєте на нього право. От я до вас, як до холопа, й звертаюся. Сказали б: “Ні, я не холоп, я громадянин!”, я б з вами зовсім по-іншому спілкувався 🙂 А так, вам що треба? Вам то Гітлера, то Юрчишина подавай на царство, парламентар у вашому розумінні то тупий кнопкодав, закони вам зовсім не потрібні ніякі, самі живете й голосуєте в Києві, а переймаєтеся, щоб в Хмільнику голосували за того, хто вам подобається… Як можна серйозно сприймати такі соціальні запити? 😉

DC_Dent
07.11.2012 at 16:26

Поставлю крапку в діалозі з вами у цій темі, пане неБайдужий.
Ви не розумієте елементарного сарказму, від теорії моделювання поведінки ви також судячи з усього далекі – мені не цікаво продовжувати розмову в запропонованому вами стилі. Навчіться тримати себе в рамках елементраної поваги до думок і цінностей інших, а як ні – до побачення.

Небайдужий
07.11.2012 at 16:37

 До рабських “цінностей” я ніколи не мав, не маю і не матиму ніякої поваги, оскільки вони ні на яку повагу не заслуговують і не можуть заслуговувати. Поширенню таких “цінностей” буду протистояти всіма доступними мені способами 😉

Кьёче
07.11.2012 at 18:25

Пан Декадент ніяк не вгамується.Треба вміти приймати поразки.

DC_Dent
07.11.2012 at 18:35

Шановний, я ж вас ніби вічливо просив стосовно коректного написання імен.
Прошу не ображатися – віднині офіційно нарікаю тебе кічем )

Так от, кіч, поразки були в моєму житті і я намагався гідно з ними справлятися. А щодо виборів – поспішу розчарувати, я всього-навсього рядовий виборець і мотивів святкувати з приводу чиєїсь перемоги чи сумувати від поразки інших у мене немає )

Кьёче
07.11.2012 at 19:52

DC можна прочитати як ДіСі так і ДеКа. Америку не відкрив, правда? Англійську знаю добре.Російський набір літер(Кьёче) можна прочитати тільки одним способом по-російськи. Це , дійсно, НАБІР ЛІТЕР, який з”явився дуже давно. Лише років через років п”ятнадцять я дізнався, що один з героїв японського аніме носить ім”я Кіоше. Це щодо лігвістики, пане DC_Dent. Щодо святкування поразок чи перемог на виборах… Я мав на увазі, що Вас надзвичайно сильно засмутила поразка ПЮ. Принаймні, мені так здалося.

виборець
13.11.2012 at 13:58

я всього-навсього рядовий виборець і мотивів святкувати з приводу чиєїсь перемоги чи сумувати від поразки інших у мене немає
дивно, а я засмутився, що не пройшов той, за кого я голосував. і теж ніби простий виборець. щось тут не так…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *