Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

10.06.2017

З 1 ЛИПНЯ В ХМІЛЬНИКУ ЗРОСТУТЬ ТАРИФИ НА ВОДУ

6 червня виконавчий комітет Хмільницької міської ради проголосував за рішення «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються  КП  «Хмільникводоканал».

Згідно прийнятого рішення вартість водопостачання та водовідведення для мешканців Хмільника зросте. А ось на скільки читайте самі:

Зокрема, населення платитиме:

–         за 1м3 води – 10,97 грн. з ПДВ

–         за 1м3 прийнятих стоків – 7, 98 грн. з ПДВ

Бюджетні установи:

–         за 1м3 води – 31,52 грн. з ПДВ

–         за 1м3 прийнятих стоків – 14,40 грн. з ПДВ

Інші споживачі:

–         за 1м3 води – 31,52 грн. з ПДВ

–         за 1м3 прийнятих стоків – 14,40 грн. з ПДВ.

Дане рішення вступає в дію з  1 липня цього року.

 

 

3 Comments on “З 1 ЛИПНЯ В ХМІЛЬНИКУ ЗРОСТУТЬ ТАРИФИ НА ВОДУ

Стажор
10.06.2017 at 16:30

Цікаво, а скільки членів виконкому було на тому засіданні?

Денис Житник
11.06.2017 at 14:43

Таким чином за те до хтось там собі вкрав з людей це висмокчуть підвищивши тарифи. Може цей хтось хто розкрадав і керував водоканалом, а якщо сам не розкрадав, то мав би контролювати у тому числі зараз знаходячись на посаді керівника управління жкг. Несправедливо чому люди мають платити по завищених тарифах куди війшла корупційно-розкрадаюча складова, практично, ті паразити вкрали грощі у людей. Крім того ці паразити загнали водоканал у борги своіми крадіжками, а борг погашався з місцевого бюджету за рахунок нас з вами простих громадян як платників податків. Підвищення тарифів зараз несправедливе, спочатку необхідно довести у суді розгляд ціеі кримінальноі справи до кінця, потім стягнути з розкрадачів цю суму через суд, а потім коли встановити по справжньому економічно обгрунтовані тарифи на воду іх можна змінити у разі необхідності підвищивши. Якщо підвищити зараз, то все замнут і перерахунків робити ніхто не буде, а людям ці гроші ніколи не повернуть.Поки буде слідство та суд нехай компенсують борги водоканалу з місцевого бюджету, а після того нехай стягують гроші із тих злодюг і повертають до водоканалу і бюджету, а підвищувати тарифи це не справедливо, тому що влада винна що недодивилася.Зараз міськрада мае прийняти негайно рішення про скасування рішення виконкому, яким підвищили тарифи на воду. У цьому ж рішенні можна прописати створення тимчасовоі депутатськоі слідчоі комісіі, провести свое службове розслідування, залучити державну фінансову інспекцію, а потім доручити водоканалу чи юр відділу виконкому підготувати до суду позовну заяву про стягнення розкрадених коштів із тих злодіів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *