Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

04.02.2014

«З НИМ НІХТО НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ…»

yokТак прокоментував ситуацію з майбутнім висуванням кандидатури на посаду секретаря Хмільницької міської ради депутат міської ради Володимир Шеремета інтернет-виданню «Інформаційна Вінниччина».

В своєму коментарі він, зокрема, зазначив:

«Зрозуміло, що для міського голови це незамінна людина (Дреженков авт..), бо вони працювали в дуже міцному тандемі. Крім того, на скільки мені відомо, мер вже звертався до кожного лояльного депутата з пропозицією зайняти посаду секретаря і всі відмовляються. З ним ніхто не хоче працювати».

А міський голова Хмільника Василь Грушко дуже шкодує, що Дреженкова звільнили. Зокрема він зазначив, що такого як Петро Дреженков Хмільник більше не знайде:

«Тут більше політики ніж здорового глузду. Він за три роки зробив для міста стільки, скільки вся влада за 20 років не змогла зробити. А ще він завжди казав людям правду в очі, за це і поплатився».

Нагадаємо, що під час позачергової сесії Хмільницької міської ради секретарю ради Петру Дреженкову було висловлено недовіру та звільнено з займаної посади. Наразі кадрове питання щодо посади секретаря Хмільницької міської ради залишається відкритим.

4 Comments on “«З НИМ НІХТО НЕ ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ…»

Небайдужий
04.02.2014 at 14:24

Ну, раз ніхто (навіть Бойко з Кубряком?) з Грушком працювати не хоче, значить треба й Грушка, вслід за Петриком, відправляти у відставку.
Виберемо такого мера, з яким люди матимуть бажання працювати.

LEON
04.02.2014 at 14:37

 А ще він завжди казав людям правду в очі, за це і поплатився».
Якби казав правду залишився б на посаді. Через те, що постійно брехав, вчиняв службові підроблення, депутати висловили Дреженкову недовіру і він був звільнений.
Небажання працювати з мером це вже дзвіночок для мера. 

Пронира
04.02.2014 at 15:18

Він за три роки зробив для міста стільки, скільки вся влада за 20 років не змогла зробити.” І таки зробив)) Скажу більше: навіть, якщо до минулиx 20 додати ще й майбутні 20 років, навряд чи зможуть такого натворити, як це чудо натворило за три роки))))

Віталій
04.02.2014 at 15:25

Ось тут я згоден! Розгрібати доведеться дуже довго…(((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *