Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

17.07.2015

З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ВИДІЛЯТЬ 2 000 000 ГРИВЕНЬ НА ХМІЛЬНИЦЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ

delfin11З обласного бюджету буде виділено кошти на добудову дельфінарію в Хмільнику. Депутати обласної ради внесли зміни до програми «Здоров’я нації».

Про це повідомляє Офіційний сайт Вінницької ОДА.

Як повідомив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, частка співфінансування будівництва дельфінарію з обласного бюджету складає 2 мільйони гривень.
«Кошти будуть виділятися на оздоровлення дітей, які зокрема є пацієнтами Липовецької обласної лікарні відновного лікування, Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію, або перебувають у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті чи в обласному центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Хлопчикам і дівчаткам будуть надані сеанси дельфінотерапії за кошти обласного бюджету, це дасть можливість підтримати дельфінарій на території Вінниччини» – наголосив Микола Копачевський.
Своє «плече фінансової підтримки» для будівництва дельфінарію підставлять також Вінницька міська рада та Хмільницька райдержадміністрація.

9 Comments on “З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ВИДІЛЯТЬ 2 000 000 ГРИВЕНЬ НА ХМІЛЬНИЦЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ

Небайдужий
17.07.2015 at 16:16

Офігенно! Обласна влада не тільки покриває, а ще й фінансує за рахунок платників податків злочинний бізнес! Жити по-новому. А шо? 🙂

Небайдужий
17.07.2015 at 16:35

Рекомендую хорошу статтю відомого дисидента та лікаря-психіатра Семена Ґлузмана про шарлатанство під красивою назвою “дельфінотерапія”.

http://www.delfinariy.info/2011/09/ministr-oborony-i-delfinoterapiya.html

Месник
17.07.2015 at 16:52

і остався Рупях вообще без бабла на дельфінах. Не хотів як було, то нематиме нічо))))

Зае - - ло !!!
17.07.2015 at 21:00

Шановний Меснику, думаю що події будуть розвиватись трохи інакше. Спочатку У-р-р-а – дельфінів врятовано!!! Потім виклик керівника санаторію на “килимок” і от так : – “Дивись ми робимо добре діло для хворих дітей, а ти, “несвідомий”, бери приклад та продовж термін оренди на час освоювання виділинех НАМИ на благе діло коштів, а інакше ГАНЬБА та на вила!!!” Далі проходить певний час, вибори, зміни керівників різних рівнів, знову вибори, і ось кульмінація – гроші поза хмари, дєрєбан, інфляція, дельфінарій не збудовано, діти й далі хворі, санатарій при “своїх” інтересах, і Головне – “никто никому ничего не должен”!!!

Месник
17.07.2015 at 22:14

І шо робить, а? Ви що пропонуєте, шановний, Зае – – ло !!!

Зае - - ло !!!
18.07.2015 at 21:39

Особисто Вам, шановний “Меснику” , пропоную “рукописи” читати, так-сказать усе розумне написано до нас 🙂

Смерть ворогам
20.07.2015 at 16:27

Цікава ситуація виходить. Недобудований басейн придбаний паном Когутом в приватну власність, а гроші з міського бюджету виділять, а ще цікавіше де візьме гроші райдержадміністрація ? З обласним бюджетом зрозуміло, кошти виділять на оздоровлення дітей

КАРКУША
20.07.2015 at 18:35

Про це нада було думати коли скакали як дятли перед санаторієм Поділля

Зае - - ло !!!
20.07.2015 at 18:38

Цікаво буде глянути на цільове призначення “коштів” виділених на оздоровлення дітей, ну майже Кіно “гостья из будущего”, спочатку построїмо басейн приватному підпримству, а потім ось вам довготривале одоровлення. P.S. Хай мене БОГ простить, та на мою думку, в кращому випадку, ті хворі діти яким заплановано оздоровлення, стануть дорослими інвалідами з мрією про дельфінарій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *