Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

17.01.2014

З РОЗРОБКОЮ НОВОГО ГЕНПЛАНУ ХМІЛЬНИКА ТОЧНО ЩОСЬ НЕ ТАК

znakГромадський форум Хмільниччини вже повідомляв про незрозумілу ситуацію з ініціюванням розробки нового Генерального плану міста Хмільника. В цій ситуації виникає питання щодо законної можливості розробляти новий генплан, зважаючи на те, що законодавство такої можливості не надає, а визначає лише можливість коригувати вже існуючий документ.

Але було б логічно, щоб для такого ініціювання міська влада мала б якісь належні висновки за результатами моніторингу виконання Генерального плану міста. З метою визначення цих підстав, на ім’я міського голови було надіслано запит з проханням надати звіт за результатами моніторингу Генерального плану міста Хмільника.

Сьогодні було отримано відповідь на запит, в якому міський голова зазначає, що «моніторинг щодо розроблення нового Генерального плану міста Хмільника у відповідності до вимог містобудівного законодавства не проводився»…

Виникає логічне питання: чому ж виникла необхідність розробки нового генплану?

Genplan

7 Comments on “З РОЗРОБКОЮ НОВОГО ГЕНПЛАНУ ХМІЛЬНИКА ТОЧНО ЩОСЬ НЕ ТАК

ХМІЛЬНИЧАНИН
17.01.2014 at 18:55

вася та петя не хочуть сідати в тюрму , тому за допомогою недолугих депутатів на яких натисне  юрчишин спробують викрутитись.

громадянка
17.01.2014 at 19:36

Скоріше за все архітектору було впадло готувати цей звіт. Він просто послав запитвача….

Небайдужий
18.01.2014 at 01:29

Просто головний архітектор, та ще й такий досвідчений, як Загниборода, чудово знає, що таке Генплан і чому не можна приймати новий Генплан взамін існуючого… Тому й написав цю відписку, аби відчепилися 🙂

Віталій
18.01.2014 at 01:44

Я перепрошую, але яким боком він в цьому випадку відмазається? Метою того запиту було отримати інформацію, яка могла б бути, теоретично, причиною ініціювання розробки нового Генплану… І така інформація могла б бути в звіті за результатами моніторингу виконання виконання Генерального плану міста. А архітектор пише, що моніторинг не проводився… То з чого ж зробили висновок, що потрібен новий генплан?
як на мене, то така “відмазка2 може дуже дорого коштувати нашим ініціаторам. Переконаний, що депутати зацікавляться відсутністю чіткої аргументації необхідності розробки нового генплану чи хоча б коригування вже існуючого… Моніторинг НЕ ПРОВОДИВСЯ. То ж на підставі чого ініціювати щось?)))
А на носі – бюджетна сесія…

Небайдужий
18.01.2014 at 02:16

Ну… не знаю… Законом передбачено проведення містобудівного моніторингу для внесення змін до існуючого генплану. Про цей моніторинг головного архітектора не запитували… наче… тому він про нього нічого й не написав. А ось той моніторинг, про який написав головний архітектор, не проводився, бо й законом його проведення не вимагається. Мабуть таким чином і сподівалися “запудрити” мізки, даючи цю відповідь. Хоча, це лише припущення… чисто суб’єктивне і нічим не підтверджене 😉
Інша справа, що закон не дозволяє розробляти новий генплан при наявності діючого. Треба існуючий виконувати, лише зрідка (не частіше 1 разу на 5 років) його коригуючи. Грубі порушення генерального плану (хоча б ті 300 ділянок, якими так любить хвалитися наш мер) потягнуть за собою дуууже серйозні наслідки….

Віталій
18.01.2014 at 02:59

Ось витяг з тексту мого запиту на інформацію. Там чітко вказано. що саме я просив надати: 
На підставі ст. 40 Конституції України, ст. 1, 3, 5, 13, 14, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» №2939-VI від 13 січня 2011 року, а також відповідно до п.4 Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є міська рада та її виконавчий комітет, затвердженого розпорядженням міського голови від 30.05.2011 року №138-р “Про визначення відповідальних осіб за організацію доступу до публічної інформації» прошу Вашого сприяння у реалізації мого, закріпленого ст. 34 Конституції України, громадянського права на отримання інформації.
Керуючись вищевикладеним, прошу Вас, як Хмільницького міського голову, надати мені, в електронному вигляді, звіт за результатами моніторингу Генерального плану міста Хмільника. .
Заздалегідь дякую Вам за увагу до цього звернення і не сумніваюся, що Ваша компетентна співпраця відповідатиме курсу на реалізацію принципу верховенства права та забезпечення прозорості діяльності органів влади, проголошеному керівництвом нашої держави.

LEON
18.01.2014 at 10:07

Ні вася,ні петя не могли самостійно додуматися до того, щоб ініціювати питання розробки нового Генерального плану міста Хмільника. Це не лише питання міської ради а і обласної. В цьому питанні були консультанти, які вони, грамотні, чи ні, це вже інша справа. Крім закону існують підзаконні акти, коментарі до статей закону. В цій інформації багато білих пятен. Загниборода дав відповідь згідно закону, адже у його умови перебування на посаді дозволяють це зробити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *