Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

23.11.2018

ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ ЯКІСТЬ РЕМОНТІВ ДОРІГ

Про якість ремонтів доріг області говорили сьогодні в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації. Засідання відбулося в рамках проекту «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», який реалізує громадська організація «ПРАВО».

Участь в засіданні «круглого столу» взяли експерти організації, а також перший заступник начальника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Явдощак, начальник управління дорожнього господарства Вінницької ОДА Олег Бабій, а також голова громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації Пилип Прудиус.

Під час зустрічі було обговорено питання ремонтів місцевих доріг, проведення закупівель, обговорено окремі аспекти виконання ремонтів, а також обговорено можливість проведення спільного виїзду на відремонтовані дороги з метою документування виявлених дефектів.

Дослідження відбувається в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *