Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.11.2018

ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ ЯКІСТЬ РЕМОНТІВ ДОРІГ

Про якість ремонтів доріг області говорили сьогодні в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації. Засідання відбулося в рамках проекту «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», який реалізує громадська організація «ПРАВО».

Участь в засіданні «круглого столу» взяли експерти організації, а також перший заступник начальника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Явдощак, начальник управління дорожнього господарства Вінницької ОДА Олег Бабій, а також голова громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації Пилип Прудиус.

Під час зустрічі було обговорено питання ремонтів місцевих доріг, проведення закупівель, обговорено окремі аспекти виконання ремонтів, а також обговорено можливість проведення спільного виїзду на відремонтовані дороги з метою документування виявлених дефектів.

Дослідження відбувається в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *