Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.10.2015

ЗА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА ЗМАГАТИМУТЬСЯ 7 КАНДИДАТІВ

start1Станом на 1 жовтня до Хмільницької територіальної виборчої комісії надійшли заяви від семи потенційних кандидатів на посаду Хмільницького міського голови. Якщо територіальна комісія зареєструє зазначених осіб, то за посаду міського голови змагатимуться наступні кандидати:

  • Бучко Володимир;
  • Гринюк Анатолій;
  • Грушко Василь;
  • Мороз Анатолій;
  • П’ятківський Сергій;
  • Редчик Сергій;
  • Шеремета Володимир.

25 Comments on “ЗА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА ЗМАГАТИМУТЬСЯ 7 КАНДИДАТІВ

смерть ворогам
01.10.2015 at 12:01

А хто такий Бичко?

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 12:03

Я думаю буде більше

Віталій
01.10.2015 at 12:03

Не Бичко, а Бучко…)))

боб
01.10.2015 at 13:29

редчик то технічний кандидат грушка)в них все домовлено) куди костюк та мельничук дивляться незрозуміло,розведе іх вася знов) і пройде в мери …. і тоді все що осталось докрадеться ,людей під ноги -всі раби, вася з короною-царь.
РОЗКРИЙТЕ ОЧІ!!!!!!!!!! не дайте бидлу знов пройти!!!!!!

Simplar
01.10.2015 at 14:55

А чого не уточнено який Василь Грушко?) Старший чи jr?)))

Олена
01.10.2015 at 15:29

А Бучко це тесть Квіка і він виступає технічним кандидатом для груші і що також правда відпрацьовував відкати для груші на своїх підприємствах, це великі друзі і однодумці -злодюги.

Генадій
01.10.2015 at 16:05

Даже голосувати немає за кого зіпсую бюлетеня.

Бучко Володимир – Даже не чув що він зробив для міста.
Гринюк Анатолій – те саме що і той звеху.
Грушко Василь – Клумб вистачає у місті. Пора на покой.
Мороз Анатолій – Також нічого не зробив цінного.
П’ятківський Сергій – 5 років протирав штани у МР. Нічого не зробив на посаді і рветься до крісла мера.
Редчик Сергій – Цікавий персонаж, чому тільки зараз? Чи просто обставини заставили?
Шеремета Володимир – Тільки слова, без дій. Так як і даний сайт, багато балаканини но дій 0

боб
01.10.2015 at 20:03

а мені такий персоонаж як пятківський довподоби, то шо груша йому нічого не давав робити то одне, а те що Пятківський як людина нормальний і має багато цікавих ідей щодо розвитку міста то інше.

Небайдужий
01.10.2015 at 20:29

Вибори, вибори! Кандидати-….. не такі, як більшість 😉

Генадій
01.10.2015 at 22:21

Ленинград правду співав) Як сказав Шнур “Да я ради этой фразы целую песню написал! (c) “День Выборов””

Цікаво чим Пятківський може бути до вподоби? І хто йому заважав робити? Грушко? Той хто його назначив на дану посаду? НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ. Якщо виграє Пятківський буде у нього Грушко заступником, або начальником якогось відділу і навпаки. Виграє Грушко Пятківський залишиться на посаді. І так само 5 років НІЧОГО НЕ БУДЕ РОБИТИ. ЦЬОГО РАЗУ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ. Прийдеться зіпсувати бюлетеня.

От візьмемо Речика надавно син його побив машину і що? Вийшов пальці покорчив тіпа крутий зі словами ти знаєш хто мій папа? Він все порішає.

Візьмемо Грушка ЗАПИ…. по саме не можу. Но все одно свій рейтинг має серед таких же пиз…. і крадіїв.

Візьмемо Мороза ТОЛКУ ВІД ДАНОГО КАНДИДАТА ПРОСТО 0. На імені партії хоче пройти і на імені Катеринчука якого в нашому місті вже не люблять. Прольотік получається.

Візьмемо Шеремету Якби дана людина не водилась з паном Віталієм то б багато мешканців проголосували за нього. А так також в прольоті. Також жодних справ одні розмови, так як і у Віталія. Нагадує мені одного Київського мера, Я і Моя команда, щось робимо, щось корисне. І Бла, Бла, Бла.

Про 2-х самих перших кандидатів я взагалі не чув, тому і говорити про них не буду.

Висновок є 3 кандидати які зараз фігурують у більшості на язиках Грушко, Пятківський, Речик. Скоріше за все люди будуть обирати по принципу ті вже були давайте спробуємо ось цього. Тому саме більше шансів стати очільником нашої Міської Ради є у Редчика.

Це не піар і не наклеп на жодного з кандидатів. Це моя думка. Ну і опитаних деяких людей.

Mahasun
01.10.2015 at 23:02

Генадій, я б може дослухався до ваших слів, якби знав, що ви зробили для Хмільника та хмільничан та не знав, скільки за останні півтора року зробили Шеремета з Віталієм.
Ви звинувачуєте Шеремету з Дорохом у тому, що притаманне вам. Не треба перекладати з хворої голови на здорову. 🙂

Генадій
02.10.2015 at 01:18

Я вже писав усьому свій час. І скільки ж вони зробили язиком, а не ділом я вже бачив. Як і бачу скільки ж Ви роботи також наробили. Я не звинувачую, я констатую те що бачу. Ніхто не перекладає, я просто висловлюю свою думку яка також має право на життя. І вибачте, якщо вона розходиться з вашою. Напевно простому люду видніше з низу хто що робить, а хто просто язиком меле.

боб
02.10.2015 at 06:39

в редчика ее має сина))))) генадій ви шось самі зап…..)))пятківський з грушком давно не друзі а навпаки затяті ворги, і до сого ткт віталій і щеремета, з віталієм багато хто в гарних стосунках з кандидітів)))))))щось ви нагнали бредятіни))

козак
02.10.2015 at 08:36

Ваш Пятковский ВРУН и БЕЗДЕЛЬНИК.
За 5 лет ничего не делал только всем рассказывал, что ему мешают работать, а только чужие заслуги себе приписывает.
Вам нужно спросить его характеристику у простых работников горесполкома они вам расскажут.

боб
02.10.2015 at 09:46

врун і бездельнік та ще злодій то грушко і його синок,що просидів все життя біля татовоі цицьки, ви козак кацапський запитай насправді в рядових працівників горсовета))вони вам розкажуть) такого х… мера ща в історіі хмільника не було)))а ви його прихвостень і це всі знають)))))

боб
02.10.2015 at 09:50

редчик сина не має в нього дві дочки) сказочніки)))))

козак
02.10.2015 at 10:04

Факы о роботе пятковского говорят сами за себя 5 лет бездельничал и нечего не делал не за что не отвечал.
А сейчас перед выборами нагло ВРЁТ всем что его обижали и не давали работать.
Почему он тогда не разу не выступил на заседании городского совета с конкретными фактами о том что ему мешают работать?
О некомпетентности пятковского скоро будут слагать легенды такого некомпетентного заместителя мера еще не было и будем надеемся что не будет. Тем более не будет такого мера.

козак
02.10.2015 at 10:08

А относительно спросить у работников так почти каждый день спрашиваю и они рассказывают о пятковском и о его способностях к вранью . А еще рассказывают как он подставлял сотрудников горисполкома. Если вас интересуют факты подождите дебатов в доме культуры там я их все озвучу хотели б вы их услышать.

боб
02.10.2015 at 16:18

))а про грушка тож не легенди то чиста правдонька про некомпетентність чинного мера))))риба гниє з голрви!!!!!) доречі василь пилипович чому ви пвдписуєтесь козаком?))і мову сепарську виеористовуєте))на рідній слабо писати)))а яж забув ви помрете з партією регіонів))))

Соломія
03.10.2015 at 16:11

Боже мій,козаче ,не позорте своє імя,як пишете по російські,то хоч без помилок.І як не знаете ,що Пятківський з Грушком вороги,то хоч не патякайте.І що це за ;горісполкоми;допотопний,ви з якого сторіччя. Ми також з людьми спілкуємось і теж багато чого знаємо.

Вілія
05.10.2015 at 08:04

Генадій – як в анекдаті – “У Редчика немає синів – у нього дві донечки” … а тепер розкажіть усім…

Виталий Слободянюк
05.10.2015 at 14:39

Шеремета Володимир – Тільки слова, без дій. Так як і даний сайт, багато балаканини но дій 0 Кажете що тільки слова без дій як наш діючий мер не може або не хоче зробити для міста і іншим не дає то про які дії можна говорити якщо сам мер палки в колеса вставляє

Віталій
05.10.2015 at 14:55

Спочатку хотів написати про діяльність Шеремети чи “цього сайту”, але передумав. І вирішив по іншому відповісти: пане Віталіє, а яких дій Ви чекаєте від того самого Шеремети та “данного сайту”?))) Ну хоча б кілька прикладів)

Виталий Слободянюк
05.10.2015 at 15:05

пане Віталіє, а яких дій Ви чекаєте від того самого Шеремети та “данного сайту”?))) Ну хоча б кілька прикладів)якщо це мені адресовано то я до роботи сайту притензій ніяких не маю це по перше по друге Від пана Шеремети якихось дій я не чекаю так як думаю що просто на просто навіть як би він і хотів би щось зробити для міста то йому б не дали може я і не правий але це моя особиста думка і я її нікому не нав’язую

ROBI
10.10.2015 at 20:58

Цікаво а проголосують за Пятківського бабушки яким він роздає по 50 гривень за голос?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *