Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

30.07.2013

ЗА ВКРАДЕНИЙ САНАТОРІЙ «ПОДІЛЛЯ» ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

logoПрокуратурою Вінницької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за фактом незаконного відчуження майна ТОВ «Санаторій «Поділля» з ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365-1 (перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Вінницької області.

Проведеною апаратом прокуратури Вінницької області перевіркою установлено, що керівник об’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників», шляхом підробки протоколу рішення засновників, незаконно відчужив корпоративні права на майно санаторію «Поділля» іншому товариству з обмеженою відповідальністю. У результаті цього новий власник незаконно заволодів контрольною часткою статутного фонду закладу, балансова вартість якого становить понад 20 млн. грн.

23 Comments on “ЗА ВКРАДЕНИЙ САНАТОРІЙ «ПОДІЛЛЯ» ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

LEON
30.07.2013 at 07:04

Можливо підскажете, як називається це щасливе ТОВ, точніше його директор, якому відчужено корпоративні права на суму понад 20 млн. грн.

Антоніо Ґрамші
30.07.2013 at 08:45

Цікаво, а в кого цей санаторій (ТОВ “Санаторій “Поділля”) було вкрадено??? Як на мене, він був вкрадений ще в лихі 90-ті у народу, про що красномовно говорить приставка “ТОВ” у назві. “УСЁ УЖЕ УКРАДЕНО ДО НАС”. Ну і вкрадений він, чи не вкрадений, і в кого вкрадений — вирішуватиме суд, а не прокуратура, і навіть не такий поважний, завжди об*єктивний інтернет-ресурс, як ГРОМАДСЬКИЙ ФОРУМ ХМІЛЬНИЧЧИНИ 🙂

Антоніо Ґрамші
30.07.2013 at 08:59

На сайті прокуратури Вінницької області назва статті дещо інша. http://www.vin.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=123897
“За вкрадений У СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ОБЛАСТІ санаторій “Поділля” доведеться відповідати перед законом”. СІЛЬГОСПВИРОБНИКИ ОБЛАСТІ??? напевно маються на увазі пріцівники радянстких колгоспів? Адже саме на їх кошти будувався санаторій. Напевно селяни зібралися і написали подання в прокуратуру? Так запізнилися вони років так на 20-ть 🙂

Віталій
30.07.2013 at 09:01

А хто його знає? Піди зрозумій ту прокуратуру…)))

LEON
30.07.2013 at 10:14

Майно санаторію “Поділля” крали не один раз. Злодії крали у злодіїв. Цікаво хто вкрав остнній раз і зробив це так непрофесійно, що замітила прокуратура?)))Якщо справу доведуть до логічного кінця, не важливо скільки років пройшло 20 чи 40, ваяжливо, щоб був наказаний той хто посягнув на народне добро. Хоча це так смішно)))

Небайдужий
30.07.2013 at 10:56

Ну добре. Припустимо, що відчуження корпоративних прав санаторію відбулося за допомогою підроблень та фальсифікацій (швидше за все, так воно й було насправді). Санаторій був, хто пам’ятає МІЖКОЛГОСПНИМ. Тобто- належав на праві власності КОЛГОСПАМ і РАДГОСПАМ хмільницького (а може й інших) району Вінницької області. Державі, в тому числі й колишній радянській, він не належав НІКОЛИ.
Припустимо, злочин буде розкрито, винних буде справедливо покарано, а операцію з відчуження корпоративних прав санаторію буде визнано недійсною… КОМУ ТЕПЕР ТІ КОРПОРАТИВНІ ПРАВА ПОВЕРТАТИ? Колгоспи (і радгоспи) припинили своє існування на початку 90-х… Їх правонаступниками стали КСП, які також благополучно “гигнулися” в кінці 90-х… Абсолютна більшість КСП була ліквідована, а майно- розпайоване і розкрадене колишніми головами колгоспів чи іншими спритниками. Однак кілька нині діючих в районі приватних юридичних осіб-сільгоспвиробників, можливо, перейняли на себе права та обов’язки деяких КСП разом з їхнім майном (що ще треба довести). Виходить, що вся ця кримінальна тяганина робиться в інтересах… кількох (а може й одного) власників сільгоспідприємств району?… Державі ж з цього, як кажуть, нічого не світить. Тим більше нічого не світить колишнім колгоспникам… Чи може наша доблесна прокуратура має в загашнику якийсь хитрий правовий викрутас, за допомогою якого збирається націоналізувати майно санаторію?
Цікаво буде прослідкувати за подальшим розвитком подій 😉

Антоніо Ґрамші
30.07.2013 at 11:11

Небайдужий, — гарно написано із знанням справи. Вічувається рука професійного юриста. Як в наші часи молодь каже: респект і уважуха.

Дід Відун
30.07.2013 at 11:30

майно і так нікому не повернуть, просто закриють особу через яку це все стало можливим. І вовки ситі , і вівці цілі)

LEON
30.07.2013 at 19:00

Дійсно, тут так все запутано, що сам чорт ногу зломає. Ми не бачимо статуту і не можемо говорити, кому належать права на майновий комплекс санаторію “Поділля”? Але, як каже Небайдужий 30.07.2013 …Цікаво буде прослідкувати за подальшим розвитком подій.

народ
31.07.2013 at 16:22

Вкрали в своїх працівників тихом нишком під загрозою звільнення заставили написати дозвіл на тимчасове користування.В санаторії поділля немає статуту так як кол договору який невиконується новоприставленними(мінзарплати,0.5 ставки всю весну,6 денний робочий день)і прохання потерпіти бо ще не все розікрали.

Небайдужий
31.07.2013 at 18:49

Шо саме вкрали у своїх працівників?…. І хто вкрав?…. Шось я нічого з цього “гласу народу” не второпав….

Сашок
31.07.2013 at 20:06

Репях дорвався до влади , зробив ремонт вдома з двома басейнамита ….,ремонт у сина в квартирі у Вінниці все за кошти санаторія та робочою силою працівників ,яким за роботу ніхто не платив ,потім вирішив забрати санаторську землю і в цьому йому допоміг мер вася ,видно в долі.

LEON
01.08.2013 at 08:36

Сашок 31.07.2013, якщо це правда так це також злочин і за це необхідно відповідати. народ 31.07.2013,якщо є ТОВ «Санаторій «Поділля» значить є статут. …шляхом підробки протоколу рішення засновників, незаконно відчужив корпоративні права на майно санаторію «Поділля» іншому товариству з обмеженою відповідальністю… Корпорати́вні права́ — це права, які випливають із (і) права власності на акцію акціонерного товариства або (іі) права на частку у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю або іншої юридичної особи, статутний капітал якої поділений на частки, або (ііі) права на вклад до статутного капіталу юридичної особи у разі, якщо капітал такої особи не поділений на частки (наприклад, приватних, дочірніх, та інших унітарних підприємств). народ і сашок, нічого не придумуйте і не розпускайте плітки, прийде час і ми будемо знати, хто і скільки вкрав.

Віталій
01.08.2013 at 18:59
Небайдужий
01.08.2013 at 20:23

Там написано, що угода з передачі корпоративних прав була підписана лише в цьому році…. Тоді, який стосунок до цієї справи має держава, адже її серед засновників санаторію ніколи не було? Або журналісти “трішки помилилися”, або прокуратура щось не те “намутила” 😉

справедливая
02.08.2013 at 12:56

Відпочивають і лікуються сотні та тисячі людей в санаторіі “Поділля” і навряд чи іх цікавлять якому “народу” належить цей заклад. Головне це якість обслуговування і умови, які за останні роки при директору значно покращились! А так санаторій занепадав і могло статися як і з санаторіями, які не можуть на сьогодні взагалі надати послугу і допомогти хворим людям. Що на сьогодні нам “народу” важливо кому належить цей заклад чи лікування та ставлення на ноги наших хворих рідних та близьких!!???

справедливая
02.08.2013 at 13:31

А ще досить важливо, що хоч і строгіше зараз з дисципліною але краще стало працювати в санаторіі, і ще почали виплачувати вовремя зарплату!

LEON
02.08.2013 at 18:44

Уважаемая справедливая, справедливость должна восторжествовать. Почему какойто Коля торгует имуществом санатория и наживается на этом а за народ ненадо расписываться. Так и всю державу можна продать и народ оставить без штанов.

справедливая
02.08.2013 at 23:02

Ви праві LEON, що ДЕРЖАВНІ підприємства і можуть належати народу! Але санаторій “Поділля” не був державним і в статті написано чітко, що ОБ’ЄДНАННЯ передає КОРПОРАТИВНІ права, тому від одного недержавного власника перейшов іншому недержавному.

Антоніо Ґрамші
07.08.2013 at 14:40

Знову, аж в “Голосі України” на останній сторінці з*явилась чергова стаття про Санаторій “Поділля”. Мені вже зається чи не сам санаорій в такий спосіб проводить власну RP-компанію 🙂 Крім вже відомих фактів прокуратура Вінницької області повідомила й нову інформацію.
————-
Начальник відділу прокуратури Сергій Білоус у розмові з кореспондентом «Голосу України» повідомив, що санаторій «Поділля» збудовано на початку 70-х років минулого століття за кошти тодішніх колгоспів. Донедавна його власником було об’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників». Саме цій структурі належав контрольний пакет акцій. Наприкінці липня ц. р. об’єкт зареєстровано на нового власника — ТОВ «Здравниця «Поділля», 59 відсотків акцій тепер належить фізичній особі, близькій до директора санаторію.
Правоохоронці встановлюють, у який спосіб лікувально-оздоровчий комплекс, що розташований на 12 гектарах у лісовій зоні на околиці міста Хмільник на Вінниччині, опинився у приватних руках.
У курортному Хмільнику, де нараховується вісім санаторіїв, між людьми точаться розмови про те, що оборудка із привласненням «Поділля» здійснена під покровительством впливових чиновників. Інакше місцеві не вдалися б до відвертого нехтування чинним законодавством. Тому мало хто вірить, що сільським трудівникам повернуть «вкрадену» в них оздоровницю.
http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=299258
Особливо потішило мене місце де пан Білоус висловлює думку про те, що з хмільничан “мало хто вірить, що сільським трудівникам повернуть «вкрадену» в них оздоровницю”. Пене заступник прокурора С. Білоус, в цей факт не те що мало хто вірить, в нього абсолютно ніхто не вірить. Чи може ви разом із штатом працівників прокуратури зібрались відновити СРСР з колгоспами і тракторними заводами, на гроші яких і будувався санаторій? Не смішіть людей 🙂
А от в тому, що прокуратура — це найпотужніший рейдер, яка виконуючи замовлення одної елітної групи, робить наїзд на іншу єлітну групу, видаючи цей наїзд піклуванням за “принижених і ображених” сільських трудівників — в цьому люди точно переконались.
Цікаво, чим цей цирк закінчиться і який клоун піде зі сцени останнім?

Небайдужий
07.08.2013 at 16:42

Ідентифікаційний код юридичної особи 38030157
Повне найменування юридичної особи та
скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗДРАВНИЦЯ “ПОДІЛЛЯ”
( ТОВ “ЗДРАВНИЦЯ “ПОДІЛЛЯ” )
Місцезнаходження юридичної особи 22000, Вінницька обл., місто Хмільник, ВУЛИЦЯ КУТУЗОВА, будинок 5, квартира 6
ПІБ керівника юридичної особи (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи) РЕП’ЯХ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
ПІБ осіб уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи) РЕП’ЯХ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою тел. 0979677203
тел. 0677874804
Місцезнаходження реєстраційної справи Реєстраційна служба Хмільницького міськрайонного управління юстиції Вінницької області
Дата державної реєстрації юридичної особи / Дата державної реєстрації юридичної особи, яка утворена у результаті перетворення 18.01.2012
Дані про перебування юридичної особи у процесі припинення/Дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації не перебуває в процесі припинення
Види діяльності 86.10 Діяльність лікарняних закладів (основний), 36.00 Забір, очищення та постачання води, 55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання, 86.21 Загальна медична практика, 86.22 Спеціалізована медична практика, 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я
Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
Дані про державну реєстрацію припинення юридичної особи
Номер та дата останньої виписки ААБ 556508 18.01.2012

Небайдужий
07.08.2013 at 17:12

Нічого та прокуратура Реп’яхові меншому не зробить. У нього дружина (дочка Ядухи- губернатора Хмельницької області)- похресниця Януковича. Так що, облом 😉

жора
07.08.2013 at 18:06

Ніхерасобі ребята, зашибісь…….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *