Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.04.2013

ЗАБРУДНЕНІ КРИНИЦІ В ХМІЛЬНИКУ ВСЕ Ж ТАКИ ПОЧИСТЯТЬ

IMG_5284Забрудненні криниці в Хмільнику, в які невідомі налили якусь маслянисту речовину, все ж таки почистять. Це пообіцяв міський голова Хмільника Василь Грушко на нараді за участю активу органів самоорганізації населення міста. Зокрема він зазначив, що масла в криниці налили псевдо патріоти, «які роздувають сенсації в місті Хмільнику, що міський голова не такий, не йде людям на зустріч і не чистить криниці».«Ми їх почистимо, ось трошечки справимося з прибиранням міста…» – зазначив міський голова.  

Свого часу Василь Грушко запевняв, що, принаймні, з однієї криниці було викачано воду, а на інші – немає коштів. Але такі дії не призвели до бажаного результату – якість води в криницях не покращилася.

Нагадуємо, що ще в грудні 2012 року, в три криниці Хмільника невідомими було налито речовину, схожу на дизельне пальне. На сьогодні питання очистки криниць не вирішено.

3 Comments on “ЗАБРУДНЕНІ КРИНИЦІ В ХМІЛЬНИКУ ВСЕ Ж ТАКИ ПОЧИСТЯТЬ

Небайдужий
19.04.2013 at 11:16

“…масла в криниці налили псевдо патріоти, «які роздувають сенсації в місті Хмільнику, що міський голова не такий, не йде людям на зустріч і не чистить криниці»”

Ага!!! Тепер зрозуміло, хто в усьому винен! Псевдопатріоти! Тепер лише залишилося назвати їх поіменно 🙂

Пронира
19.04.2013 at 11:20

І забруднили криниці псевдопатріоти через інтернет)))))

LEON
19.04.2013 at 15:39

масла в криниці налили псевдо патріоти, «які роздувають сенсації в місті Хмільнику, що міський голова не такий, не йде людям на зустріч і не чистить криниці». «Ми їх почистимо, ось трошечки справимося з прибиранням міста…» Звичайно, що тут не зрозуміло, існують питання першочергові та другорядні. Тільки хто цю чергу встановлює і навіщо ярлики чіпляти на людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *