Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.07.2009

Захід на Львівщині

ФОРУМ «ПОСИЛЕННЯ УЧАСТІ МОЛОДІ У ФОРМУВАННІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МОЛОДІЖНИХ ПРОГРАМ ТА ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ ПРО ФІНАНСУВАННЯ»

До участі запрошуються представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, дитячих та спортивних організацій, громадські активісти, представники органів влади, які працюють з молоддю.

Очікується участь 50 представників на форумі із різних областей України.

Захід буде проводитись на Львівщині 17-18 липня.

Метою форуму є обмін досвідом та інформацією між молодіжними НУО та громадськими активістами щодо доступу молоді та організацій до публічної інформації, участі у формуванні та реалізації актів, якими визначаються напрямки молодіжних програм, фінансування із державного та місцевих бюджетів, напрацювання рекомендацій посилення участі молоді та організацій у формуванні та реалізації молодіжної політики, захисті своїх прав та прав молоді на інформацію, участі у нормотворчості, моніторингу діяльності органів влади.

Захід буде проводитись протягом двох днів. У перший день передбачено активне обговорення та обмін досвідом у форматі «відкритого простору». Технологія відкритого простору (Open Space) дозволяє залучити до формування тем та обговорення кожного учасника, а також орієнтована на практичний результат. Більше про технологію (http://www.openspaceworld.org)

У рамках другого дня заходу для представників молодіжних громадських організацій та молодіжних лідерів будуть проводитись тренінги щодо отримання та лобіювання отримання доступу до інформації, оскарження незаконних відмов у отриманні інформації, здійснення моніторингу діяльності органів влади у справах молоді.

Для участі у заході просимо подати анкету електронною скринькою: kpss@lawngo.net , 80322354519, 809784450620 або у офіс Комітету: Львів, вул. Ставропігійська 11 оф.3 (контактна особа – Володимир Місяйло). Організатори забезпечують проживання та харчування учасників. Також передбачене відшкодування транспортного проїзду для громадських організацій. Органам студентського самоврядування надається сприяння у оформленні відшкодування транспортного проїзду за рахунок ВНЗ.

Захід проводиться Комітетом підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Центром громадської адвокатури у рамках проекту «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Проект має на меті покращення реалізації та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації та захисті права на інформацію.
Тут анкета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *