Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.09.2013

ЗАМАСКУВАЛИ ЧИ УТОЧНИЛИ?

parcМи вже повідомляли, що міська рада мала намір внести зміни до однієї з програм, які стосувалися розробки «комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території парку ім. Т.Г.Шевченка». Тобто існувала реальна загроза, що парк Шевченка можуть роздати під будівництво тимчасових споруд.

Після публікації на ГФХ це питання все ж таки винесли на розгляд депутатів, але вже в зовсім іншій редакції:

«Розроблення комплексної схеми розвитку центрального парку ім. Т.Г.Шевченка»…

Дуже сподіваємося, що за таким формулюванням не ховається намір все ж таки роздерибанити землі парку Шевченка, а розробка комплексної схеми розвитку парку справді стане запорукою створення належних умов для відпочинку та дозвілля хмільничан.

Варто зазначити, що на розробку комплексної схеми розвитку центрального парку ім. Т.Г.Шевченка з міського бюджету планують витратити 40 000 гривень.

15 Comments on “ЗАМАСКУВАЛИ ЧИ УТОЧНИЛИ?

Пронира
24.09.2013 at 14:28

100% щось кодло мутить… Xтось має інформацію??

Ramirez
24.09.2013 at 14:49

Цікаво, що мається на увазі під “розвитком” парку? Та ще й для дозвілля. Просто цікаво, що там можна зробити, щоб з самого початку не прирікати його на руйнацію? Фонтани? Каруселі? Аквапарк? З власних спостережень я зробив висновок, що парк використовується: вдень – для прогулянок мамочок з дітьми, ввечері/вночі – в якості ідеальної локації для бухалова з усіма похідним від цього діями. Як цю локацію можна окультурити, не приставивши до кожної ялинки по мєнту, просто не уявляю 🙂   

Віталій
24.09.2013 at 18:00

Фантазії Вам, пане Раміресе, не вистачає… Мєнтів біля кожної ялинки ставити не обов’язково… Можна ті ялинки просто повирізати… А потім насадити туй в ящиках, знести їх до купи, і поставити біля них одного правоохоронця… І все буде окультурено і цивілізовано… як в Баден-Бадені…

Ramirez
24.09.2013 at 19:32

Ахах! ))) Але ж мова не про те. Розвиток же якийсь має бути. Якщо до тих двох чугунних гойдалок добавлять третю – зрадіють тільки учениці ПТУ-20, бо частіше всього саме вони там прогулюють пари )) 

Віталій
24.09.2013 at 20:20

Так, Раміресе… я попрошу адекватно оцінювати потуги нашого міського владного представництва щодо “озеленення” міста…. Саме в цьому вони й вбачають розвиток… Гляньте, який “розвиток” забабахали біля міської ради: зрізали дерева і понаставляли ящиків… І нормально – сраколизи плещут в долоні і дякують… Або подивіться біля Старої пошти… Так що не варто так – сказано, що то розвиток – значить розвиток! І я не здивуюся. якщо щось подібне зроблять і в парку… І навіть зовсім не здивуюся. якщо чудо-меру за такий чудо-розвиток подарують ще одну медальку та чудо бензопилку…)))

жора
24.09.2013 at 20:23

Парк вже тайно поділили, 

Руслан
25.09.2013 at 00:17

Віталій, перший раз про Баден-Баден було смішно, в десятий  терпимо, але коли це через коментар… Мені здавалось ти дотепніший…

Віталій
25.09.2013 at 00:19

))) Руслане, кажуть, що коли здається – то варто перехреститися…)))

LEON
25.09.2013 at 09:03

В центральній зоні парку необхідно взагалі заборонити будь яке будівництво. Розміщувати розважальні майданчики, дитячі площадки, атракціони необхідно за межами посаджених дерев. Необхідно оголосити конкурс на подачу пропозицій по  розробці «комплексної схеми розміщення тимчасових споруд на території парку ім. Т.Г.Шевченка» а для цього необхідно мати перелк обєктів , які хочуть розмістити в парку ім. Т.Г.Шевченка. Все це необхідно зібрати і виставити на всенародне обговорення. Тоді не буде свавілля з боку влади, не буде “рибних магазинів” і “памятників матері”.

Ramirez
25.09.2013 at 12:28

Віталій, біля старої пошти, все ж, на мою думку, заміна рівноцінна. Три зрізаних дерева в рахунок чистого і рівного тротуару, викладеного з плитки – виправдана втрата. А йолки в горшках – ну, само собою, тут без коментарів ))
Та по відношенню до парку така карусель явно не прокрутиться. Там нема таких цінних дерев, всього-то пара верб, а все інше – тонконогі сосонки. Думаю, навіть усіх вирізаних дерев там буде недостатньо для схеми утром дєрєвья – вечером плитка ))     

Віталій
25.09.2013 at 12:31

Ой, не дооцінюєте Ви політ фантазії нашого міського владного представництва… Ой, не дооцінюєте…)))

Руслан
25.09.2013 at 21:19

Віталій, а я атеїст.

А мені цікаво
26.09.2013 at 10:19

О Боже, хто це таке із сайтом зробив?????????? Це що Петя І Вася вірус занапастющий запустили????? Приберіть це негайно!!!!!!!!!!!

А мені цікаво
26.09.2013 at 10:20

Поверніть ГФХ попереднє обличчя!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *