Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.04.2015

ЗАМІСТЬ КВИТКА – ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР?

завантаженняВ Хмільнику водій маршрутки придумав досить оригінальний спосіб обілечування пасажирів: тепер кожен, хто заплатив за проїзд, може відірвати собі стільки квитків, скільки йому потрібно. Ну як туалетного паперу в громадських вбиральнях на вокзалах.

Жарти жартами, але це фото є дуже показовим. Неодноразово хмільничани, під час публічних заходів, заявляли, що водії не дають їм квитків. Мовляв таким чином щось там можна контролювати.

Насправді секрет квитків зовсім іншому: квиток це передусім засіб контролю водія самим перевізником. Уявіть ситуацію: перевізник організовує контроль за продажем квитків. Заходить в салон маршрутки, а там – 80% пасажирів без квитків. Що це означає? А все дуже просто – значить водій «крисятнічає» і не показує власнику (перевізнику) справжню виручку за день. Все просто.

IMG_20150330_173216IMG_20150330_173159

Що ж маємо в нашому випадку?

  1. Перевізник не зацікавлений в тому, щоб контролювати заробітки свого водія. Виникає питання – а чому? Заробітки самого перевізника напряму залежать від заробітків водія. І якщо він не контролює, які суми проходять через водія, значить він має гарантований дохід.
  2. Водій не зацікавлений в тому, щоб його контролював хтось взагалі. Бо тоді він не зможе класти до кишені «ліві» гроші.

От і маємо такий собі «чорний ринок» у сфері пасажирських перевезень в місті. І самий більший прикол в тому, що ситуація задовольняє як водіїв – так і самих перевізників. А крайніми залишаються пасажири.

Все б нормально, але постає питання: а куди дивиться податкова? Фактично мова йде про не сплату податків і в досить немаленьких розмірах… Може хоч після цієї публікації хтось задумається і зробить певні дії?

15 Comments on “ЗАМІСТЬ КВИТКА – ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР?

Інший
06.04.2015 at 21:15

Пасажирів очевидно теж))) Ходив би автор пішки то не було б фото)))

Інший
06.04.2015 at 21:18

Квитки справді нікому не потрібні, тому що водії працюють не на зарплату, а на наскільки навозив, стільки має.

Небайдужий
06.04.2015 at 21:39

Квитки непотрібні тільки тим, хто краде і лохам, які дозволяють, щоб їх обкрадали. При чому не тільки на гроші, а й на якість послуг з перевезення.
Проблему “чорного налу” маршрутчиків зможе вирішити тільки відкритий і прозорий конкурс на перевезення та електронні квитки.

Віталій
06.04.2015 at 21:57

Погоджуюся. А оті квитки – то блеф. Їх облік, скоріш за все, не ведеться. І вони просто втрачають свій зміст та призначення…

Альбина Крутенко
06.04.2015 at 22:15

Панове, такі схеми працюють не тільки в Хмільнику, а по всій державі,навіть в дуже відомих київських перевізників.

Небайдужий
06.04.2015 at 23:08

І що?….

Інший
07.04.2015 at 12:42

Небайдужий, виходить, що перевізники лохи, як їм не потрібні квитки?)))

Інший
07.04.2015 at 12:43

А що взагалі пропонуєте робити? Щось я не бачу висновку в матеріалі…

козак
07.04.2015 at 14:36

Вообще-то нужно спросить у городских властей что они собираются делать что бы урегулировать ситуацию с перевозчиками. Насколько мне известно в исполкоме курирует перевозчиков пятковский ему нужно задать вопросы.
Антимонопольний комітет рекомендує Міністерству інфраструктури внести зміни до деяких нормативно-правових актів з метою недопущення встановлення необґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів, повідомляє прес-служба Комітету.
«На сьогодні відсутня чітка норма, яка б зобов’язувала органи місцевого самоврядування при встановленні (погодженні) тарифів на перевезення здійснювати з певною періодичністю обстеження пасажиропотоку на маршруті або вимагати від ініціатора зміни тарифу надання результатів такого обстеження», – йдеться у повідомленні.
За інформацією Антимонопольного комітету, при здійсненні власних розрахунків при зміні тарифу на перевезення перевізники часто занижують фактичний обсяг перевезення пасажирів, що може призвести до формування завищеного тарифу.
Питання обстеження пасажиропотоку залишається нормативно неврегульованим, тому Антимонопольний комітет надав Міністерству інфраструктури обов’язкові для розгляду рекомендації, зокрема щодо внесення зміни до нормативно-правових актів, які б передбачали механізм визначення достовірного обсягу перевезень пасажирів.

Віталій
07.04.2015 at 14:39

Козаче, ну це вже навіть не смішно… ))) Я про Вашу пятківськофобію)))

козак
07.04.2015 at 14:45

А разве не пятковский курирует вопросы перевозчиков? Или он не должен исполнять свои должностные обязанности? Или у нас всё нормально и пусть так и дальше будет когда должностные лица не будут заниматься своими обязанностями.

Соломия
07.04.2015 at 19:22

Козак,отвечу,вам насчет перевозчиков и кто их “курирует”.Нужно было прийти на отчет городского главы в ноябре и посмотреть,как некий старенький еле ходячий мужичок,трясущими ручонками возлагал цветы Грушку,как к мовзолею и вопил оды благодарности.Так вот,что бы далеко не ходить,он был какойто там перевозчик почетный и говорил,что Грушко их отец родной.Посему и видно,кто “курирует”перевозчиков.И вы знаете,Козак,с вами как в анекдоте,кто виноват-невестка,так ее же не было,все равно ее халат лежал.Так и вы везде неуместно суете Пятковского .Успокойтесь и придумайте себе уже другую фамилию.А еще лутше ,пойдите и узнайте в “міськраду”все обязаности Пятковского,хоть лепить будет легче.

козак
08.04.2015 at 08:53

Так между прочем для Соломии «Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів міської ради П’ятківського С.А.» (к стати имеется в виду решение о поднятии тарифа на перевозки) пятковский голова конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.
Относительно его должностных обязанностей я уже давно всё узнал и знаю что пишу в отличии от вас.

Віталій
08.04.2015 at 08:56

Ой, як гарно! Тоді попрошу Вас розмістити і повноваження самого конкурсного комітету…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *