Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.06.2010

Запалімо “Трипільські зорі” в душах українців!

Поговоримо? Українською!
Запалімо “Трипільські зорі” в душах українців!

26-27 червня, Черкаси, Долина троянд, початок о 10-00 “Країна Мрій”, “Шешори”, “Мазепа Fest “, “Гніздо”, “Мокша”, “Рок-Січ”, “Тарас Бульба” – фестивалі, про які знає і які полюбляє сучасна молодь. Не забуваючи про своє коріння, юнаки та дівчата не дають згаснути такій багатій українській культурі. Саме там українська душа зігрівається віковими традиціями рідного краю. Та ось парадокс: саме серце України залишається безживним, оскільки усі культурні заходи проходять стороною. Але саме Черкащина – те місце, де розвивалася Трипільська культура, і саме в цьому регіоні козаки на чолі з видатним гетьманом Богданом Хмельницьким боролися проти засилля польської шляхти.

І ось студентки Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького доводять свою любов до Батьківщини не лише словами, говорячи на всі заставки про патріотизм, а й благодійними справами – організацією доброчинного фестивалю – “Трипільські зорі”. То буде потужний захід тривалістю у 2 дні, під час якого відбудуться театралізовані дійства, музичне шоу, уночі запалюватимуть вогняну зорю, що стало символом фестивалю, а також відбудеться незабутнє фаер-шоу.

Все це відбудеться 26-27 червня, Черкаси, Долина троянд, початок о 10-00

Виступи музичних колективів:

– « Zdob _ i Zdub » (Молдова, Кишеніу)

– «Кораллі» (Івано-Франківськ, Україна)

– «Астарта» (Київ, Україна)

– «БандурБенд» (Харків, Україна)

– «Ефект метелика» (Черкаси, Україна)

– «ДримбаДаДзига» (Київ, Україна)

– «Йорий Клоц» (Львів, Україна)

– «Божичі» (Київ, Україна)

– «Сонцекльош» (Київ, Україна)

Очікується також театральна вистава від Театру Тіней (Львів). Протягом дня всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах із гончарства, вишивки, народних танців, гри на сопілці, гончарства, виготовлення ляльок-мотанок, витинанок. Окрім фаєр-шоу відбудеться ще й бойове – у виконанні черкаських козаків. Всі відвідувачі матимуть змогу відпочити на снопах сіна, послухати народні оповідки від Казкарика, скуштувати справжнього борщу, вареників та інші смакотющі українські страви.

Буде радо вітатися наявність української символіки у вбранні.

СЛАВА УКРАЇНІ!
З повагою, координатор проведення етнофестивалю “Трипільські зорі”- Інна Шемет

Тел.: 8-093-010-49-79, 8-093-010-49-79,
E-mail: inesss@ukr.net Veselk@i.ua Веб-сайт: www.tzori-fest.com.ua

One Comment on “Запалімо “Трипільські зорі” в душах українців!

Волошка
10.06.2010 at 21:04

Хочу на фестиваль!!!!!!!! Боже, де мені взяти грошей на проїзд?!!!
Наскільки я знаю, на подібні фести сходяться справжні цінителі всього українського, і мабуть, там будуть ще й язичники – вони теж полюбляють такі заходи, як організовувати, так і бути на них присутніми))) А це досить цікаві люди…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *