Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.10.2018

ЗАПРОШУЄМО ДО ДІАЛОГУ ЩОДО РОЗВИТКУ Е-ДЕМОКРАТІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Громадська організація «ПРАВО» запрошує до діалогу щодо розвитку електронної демократії у Вінницькій області під час презентації свого нового проекту, що має назву «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження».

Мета проекту – створити умови для розвитку е-демократії у Вінницькій області шляхом розробки та затвердження Концепції розвитку електронної демократії, а також забезпечити супровід та контроль за її виконанням.

Презентація проекту відбудеться 24 жовтня 2018 року в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.

Початок о 12.00.

Запрошуються представники органів державної влади, місцевого самоврядування, експерти з питань електронного врядування, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Проект «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження» реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Контактна особа:

Олена Черній

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *