Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.09.2012

ЗАПРОШУЄМО ДО ВІДВЕРТОЇ РОЗМОВИ ПРО ВИБОРИ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Як виборцю не розгубитись і обрати кандидата, який працюватиме на користь громади, що його обрала? Як відрізнити інформаційні політтехнології від інформації? Які є методи фальсифікації виборів та як уникнути впливу адмінресурсу? Яким має бути політичне лоббі Вінниччини у Парламенті?

Відповіді на ці та інші питання хмільничани зможуть дізнатися, якщо прийдуть 14 вересня об 11.00 в читальний зал районної бібліотеки для дорослих, де відбудеться круглий стіл на тему «Я хочу від виборів…». Організатором заходу виступає громадська організація «Філософія Серця» за підтримки бібліотеки для дорослих та громадської організації «ПРАВО».

До участі в заході запрошуються кандидати в депутати, їх довірені особи, начальники штабів тощо, а також представники політичних партій, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, засоби масової інформації та активна громадськість.

Захід відбудеться в рамках інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних маніпуляцій «Я хочу від виборів…», ініційована Коаліцією виборчих ініціатив «ДЗВІН» та ГО «Центр політичних студій та аналітики» за підтримки NED (National Endowment for Democracy) стартувала по всій Україні. На Вінниччині партнером кампанії визначено ГО «Філософія Серця».

Контакти:

Голова ГО «Філософія Серця» Юлія Грига (067) 775 66 31

Медіа-експерт ГО «Філософія Серця» Наталія Журбенко (096) 565 35 31

Голова ГО «ПРАВО» Віталій Дорох (067) 425 84 95

5 Comments on “ЗАПРОШУЄМО ДО ВІДВЕРТОЇ РОЗМОВИ ПРО ВИБОРИ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Волошка
11.09.2012 at 21:55

А можна дізнатися, хто з депутатів уже підтвердив свою участь в заході, і кого ще з спеціалістів можна побачити за круглим столом? 

Віталій
11.09.2012 at 22:05

Віверто кажучи не зрозумів питання… Про яких депутатів йдеться? Ми запрошували кандидатів. і не зрозуміло кого саме маєш на увазі під спеціалістами. Приходь ти – буде на одного більше…

Волошка
11.09.2012 at 22:11

Перепрошую, малися на увазі кандидати в депутати)) Хто буде???? Але добре, надіюсь прочитати все в наступній статті про захід.

Віталій
11.09.2012 at 22:14

Та хіба ж можна спрогнозувати “явку” кандидатів? Вони ж зараз занадто заклопотані – гаряча пора))) Наразі вже повідомлено таких кандидатів (чи їх довірених осіб): Катеринчук, Гайдаєв, Побережний, Коваль). До того ж запрошено представників з РДА, райради та міськвиконкому…

Волошка
11.09.2012 at 22:21

О, а це вже конкретніша відповідь. Дякую, пане Віталій)))) Тепер стало ще цікавіше… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *