Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.10.2018

ЗАПРОШУЄМО ДО ВІДВЕРТОЇ РОЗМОВИ ПРО ЯКІСТЬ РЕМОНТУ ДОРІГ

Громадська організація «ПРАВО» запрошує обговорити питання якості ремонтів доріг Вінницької області. Кому цікава ця тема, запрошуємо на презентацію проекту «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області».

Захід відбудеться в середу, 10 жовтня 2018 року, в Вінницькому прес-клубі.

Початок о 10.00.

До участі в презентації запрошуються представники департаментів ОДА, служби автомобільних доріг області, представники громадськості та засобів масової інформації.

Для довідки:

Проект «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області» реалізується громадською організацією «ПРАВО» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та має на меті  моніторинг доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України.

Контактна особа:

Олена Черній

093 107 70 57

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com

Ця презентація відбувається в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *