Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.11.2017

ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРОЕКТУ!

В результаті проведення реформи місцевого самоврядування в Україні почали створюватися об’єднанні територіальні громади. Але не завжди в ОТГ нормативно-правові акти, які регламентують використання інструментів місцевої демократії, відповідають інтересам членів територіальної громади, зокрема – мешканців периферійних населених пунктів, що входять до складу ОТГ. Інколи наявні статути та окремі положення, якщо такі є, встановлюють дискримінаційні умови, ускладнюючи таким чином, а іноді, фактично унеможливлюючи реалізацію права членів громади на місцеві ініціативи, громадські слухання, збори за місцем проживання та електронні петиції.

Що це за дискримінаційні умови? Які можуть бути перешкоди для членів ОТГ в реалізації свого права, наприклад, на громадські слухання? Що конкретно буде зроблено в рамках реалізації проекту?

Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати під час презентації.

15 листопада 2017 року, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА, громадська організація «ПРАВО» презентує свій новий проект під назвою «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди».

Початок об 11.00.

Участь в заході візьмуть представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА, експерти громадської організації «ПРАВО», а також представники об’єднаних територіальних громад.

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі в заході.

Для довідки:

Проект «Інструменти місцевої демократії в об’єднаних громадах: долаємо перешкоди» реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики та Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа – Олена Черній.

Тел. – 067 143 43 83.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *