Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

16.11.2017

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ЗАВЕРШАЛЬНІЙ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ

Запрошуємо до участі в прес-конференції на тему «Підсумки реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу».

Захід відбудеться 17.11.17 р. в конференц-залі Хмільницької міської ради (4-й поверх), початок об 11.00.

Під час проведення прес-конференції буде поінформовано про напрацьовані результати в ході реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу». Учасники АТО розповідатимуть про отримані під час ознайомчого візиту до Тернопільської області знання та поділяться планами на майбутнє.

Участь в заході візьме експерт проекту Володимир Ханас.

Прес-конференція проводиться в рамках реалізації проекту «Розвиток сталих моделей соціальної адаптації учасників АТО, та навчання ведення власного бізнесу».

Основною метою проекту є ознайомлення учасників АТО з міста Хмільника та Хмільницького району Вінницької області з успішними моделями соціальної адаптації та започаткування власної справи, проведення навчання та ознайомчих візитів.

Проект реалізовується громадською організацією «Спілка учасників АТО м. Хмільник та Хмільницького району» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа – Олена Черній.

067 143 43 83.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *