Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.09.2017

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ МАЛЮНКУ НА ТЕМУ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ!

В Хмільнику розпочалось голосування за роботи учасників конкурсу малюнку «Міський бюджет очима дітей».

На другому поверсі Хмільницької міської ради розташована виставка дитячих малюнків та вже частина депутатів мала змогу віддати свій голос за найкращі, на їх думку, роботи.

Один висновок можна зробити вже сьогодні – діти в Хмільнику дуже талановиті та креативні, мають власне бачення та готові приймати активну участь у житті міста.

Відвідати виставку можуть всі бажаючі до 13 жовтня цього року.

Остаточні результати голосування та трьох переможців конкурсна комісія оголосить на засіданні круглого столу в середині жовтня.

Для довідки:

Конкурс відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають Центр аналізу місцевої політики, міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *