Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.02.2011

Запрошуємо до Школи громадської експертизи

До уваги представників інститутів громадянського суспільства Вінницької області!!! Запрошуємо Вас взяти участь в Школі громадської експертизи, яку організовує громадська організація «ПРАВО», за фінансової підтримки «Міжнародного фонду «Відродження».

До участі в Школі запрошуються представники інститутів громадянського суспільства Вінниччини, а саме:

 • представники громадських організацій;
 • представники професійних та творчих спілок;
 • представники організацій роботодавців;
 • представники благодійних і релігійних організацій;
 • представники органів самоорганізації населення;
 • представники недержавних засобів масової
  інформації;
 • представники інших непідприємницьких товариств і установ, які легалізовані відповідно до законодавства.

Навчання в Школі відбудуться в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Школа громадської експертизи».

Мета проекту: підвищення професійного рівня представників інститутів громадянського суспільства з невеликих міст Вінницької області для підвищення ефективності їх діяльності та впливу на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку шляхом проведення Школи громадської експертизи.

Участь в Щколі громадської експертизи зможуть взяти 12 осіб, яких буде відібрано на конкурсній основі.

Навчання в Школі відбуватиметься в два етапи:

 1. Теоретичний етап передбачає серію тренінгів, які відбудуться в березні 2011 року в місті Хмільнику Вінницької області. Буде проведено дві триденні сесії для групи учасників у складі 12 осіб.
 2. Практичний етап передбачає проведення учасниками Школи громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади в своїх громадах.

Під час навчання будуть розглянуті наступні теми:

1. Що таке громадський контроль та чому він потрібний? Правові основи громадського контролю;

2. Структура органів державної влади в Україні. Органи виконавчої влади. Нормативно-правові документи ОВВ;

3. Право на інформацію та участь в управлінні державними справами;

4. Мета, предмет, об’єкт та методи проведення громадського контролю. Визначення індикаторів громадського контролю. Система та методологія здійснення громадського контролю;

5. Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади. Постанова КМУ №976 від 5 листопада 2008 р.;

6. Підготовка пропозицій за результатами громадської експертизи;

7. Підготовка звіту за результатами проведення кампанії громадського контролю.

Учасники також матимуть змогу перевірити себе та практиці, провівши громадську експертизу діяльності органів виконавчої влади в своїй громаді.

Для участі в Школі громадської експертизи необхідно заповнити анкету (в додатку) та надіслати її на електронну пошту doroh-hm@yandex.ru(Тема «Школа») до 25 лютого 2011 року.

Результати будуть відомі 1 березня 2011 року. Про результати конкурсного відбору учасників буде повідомлено листом на вказану в анкеті електронну адресу.

Критерії відбору:

 • попередній досвід діяльності кандидата;
 • якість заповнення анкети;
 • готовність провести громадську експертизу в своїй місцевості;
 • готовність взяти участь в усіх заходах проекту.

Перевага буде надаватися кандидатам з невеликих міст (сіл, селищ) Вінницької області.

За результатами навчання учасники отримають сертифікат про закінчення Школи громадської експертизи.

Програма Школи передбачає обов’язкову участь у всіх її складових!!!

Організатори покривають витрати на харчування, проживання учасників під час сесій стаціонарного навчання та гарантують повернення транспортних витрат за наявності квитків). Протягом всього проекту безкоштовно надаються консультації тренерів та юристів.

Школа громадської експертизи пройде за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти:

Віталій Дорох – керівник проекту.

067 425 84 95

Алла Корнієнко – консультант проекту

097 793 42 04

doroh-hm@yandex.ru

Додатки : anketa (76 Kb)

57 Comments on “Запрошуємо до Школи громадської експертизи

Бо
09.02.2011 at 09:18

Черговий “надзвичайно важливий” для міста захід від ГО “Право”.
Це ж аж 12 осіб пройдуть навчання!!!! і настане відразу в місті “земнний рай” -ті хто брав хабарі перестане їх брати, ті хто використовував своє службове становище перестане його використовувати, багаті віддадуть гроші бідним і так далі і тому подібне…
Їй Богу смішно як мінімум. Це ж цілком очевидно, що вищезгадана організація просто реалізовує грантові кошти, але зато під яким гаслом – “ШКОЛА ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ”. Якщо вона цього не зробить то лишиться без фінансування і їй по великому рахунку байдуже що насправді робиться в місті – головне свої гроші “відмити”. Хоча ні, ще завдяки такій школі в нас появиться більше писак які на форумі будуть дуже “гарно” коментувати події повязані з горем Хмільниччан – згорів санаторій чом не привід прокоментувати – як горів, коли кого проінформували, чому чийсь коментар не попав на форум…
Гидко… Читаєш і стає гидко від того, що коментарі пишуть люди які не знають, або не розуміють про що вони пишуть.
Швидше за все мій коментар буде видалений але я думаю що той кому потрібно він його прочитає. Єдине що хочу, щоб всі шановні дописувачі цього форуму замість деструктивної критики органів влади всіх рівнів в кінці кінців долучилися до спільної роботи, а не сиділи по кущам і не кричали що все не так… Вийдіть з кущів і покажіть як треба зробити, або принаймні висловіть свою думку безпосередньо представникам влади а не на форумі.

Віктор
09.02.2011 at 11:30

Я заяву вже подав
Тож чекаю щоб Віталій її прийняв…

Віталій
09.02.2011 at 11:49

Дякую… Ти – “перша ластівка”…

Віктор
09.02.2011 at 14:58

сподіваюсь інші теж долетять….

Віталій
10.02.2011 at 12:31

Я спробую внести певну ясність в проблему, яку підняв (чи підняла) БО. проект розрахований не на місто Хмільник, а на всю Вінницьку область. Прошу уважніше читати оголошення))).
Щодо фінансування та відмивання грошей – коментувати не буду… Є така гарна приказка: “В чужих руках завжди ложка більша…”))).
Щодо того, що люди коментують на сайті різні події, то що в цьому поганого? Я вбачаю в цьому тільки один з способів обміну інформацією. Хіба то не так? А змістовне наповнення коментарів – то вже інша справа… Причому кожного окремого дописувача… Саме з цієї причини Ваш коментар, пан/пані БО видалено не буде))))…
А от щодо деструктивної критики – то Ви дарма. Для прикладу: я критикую позицію міської влади щодо ініціювання та стимулювання створення в Хмільнику ОСББ. Можу чітко обгрунтувати свою позицію в правовому полі, а також, що є певним доказом конструктивізму, – запропонувати своє бачення вирішення проблеми. Навіть звернувся з листом на імя міського голови, де чітко виклав свою позицію, а також виразив готовність співпрацювати. Паралельно надаю консультації всім, хто до мене звертається. То ж де тут деструктивність? Про які кущі Ви пишете? Думаю Вам варто переглянути свою позицію…)))

Віктор
10.02.2011 at 13:58

Для БО: спочатку самі вийдіть з кущів, БО не знаємо КОМУ “показувати, як треба зробити, або принаймні висловлювати свою думку”

Бо
11.02.2011 at 15:03

Перш за все дякую, що моя думка таки пройшла “цензуру”))))) і вона таки попала на форум.
Щодо уважності – чітко бачив(ла)))) що Ви звертаєтесь до “представників інститутів громадянського суспільства Вінницької області!!!”. Проте навмисно спробував (ла))) спроектувати Ваші потуги лише на наше місто, оскільки коли 12 чоловік на все місто виглядає смішно то для всієї області і подавно.
Щодо “ложки” – їжте не обляпайтесь)))), не маю звичку рахувати гроші в чужих кишенях. Коментар щодо фінансування стосувався лише того що гроші витрачаються на заходи які не дадуть місту практично нічого, хіба що Ви пане Віталію разом зі своєю свитою смачненько поїсте і гарненько поспілкуєтесь))))). На здоров’я)))).
Щодо коментарів – звичайно дуже добре що люди висловлюють свою думку))). Щодо змістовного наповнення Ви абсолютно праві – отут найбільша проблема… Люди не завжди розуміють коли і що доречно коментувати… Я лише це мав(ла)))) на увазі.
Щодо деструктивної критики, то не варто було брати так близько до серця пане Віталію, оскільки Ваші великі починання та глибока робота відома всьому місту)))))). Це стосується більше тих шановних дописувачів, які крім своїх коментарів, в яких вони “мыслью по древу растекаются”, анічого дійсно не зробили)))))).
Для Віктора: дуже негарно використовувати мій нік як частину мови, це як мінімум…. І особисто мені не потрібно нічого показувати та доводити я й так знаю хто чого вартий))))) – покажіть та доведіть це громаді міста)))). Думку також є кому висловлювати – Ви ж як освідчені люди знаєте яким чином можна впливати на владу)))))))))))))), а отже зможете і висловити свою думку))))).
Із кущів не вийду)))))… боюсь заплюєте мої окуляри)))… або ще гірше попаду в немилість)))))…
А якщо серйозно – якщо хочете змінити світ (в даному випадку) необхідно діяти а не лише на форумах сидіти.

Віктор
11.02.2011 at 16:47

Дякую за комент, Бо. Просто завжди краще та вигідніше мати справу, чи то розмову, коли знаєш інтелектуальний рівень співрозмовника, знаєш з ким маєш справу. Це в жодному разі не написасано вам, пане, чи пані (ви там вже врешті-решт розберіться, а то якось не гарно бути в двох іпостасіях)))). Про немилість боятися не має чого, якщо людину захочуть у немилість вписати, то вона й так там буде незалежно від дій чи бездіяльності. Далі, зважаючи на попередній коментар, не буду “мыслью по древу растекать” – “пусть это делают избранные”))). Давайте спільно працювати, бо місто чекає… Тільки не потрібно мене знову звинувачувати у викоританні вашого ніку)))

Віктор
11.02.2011 at 16:56

і ще, а давайте Бо, ви долучитесь до Школи громадської експертизи. Подивимся чим там займається Віталій, та як ви там написали, його свита. Бо до його свити відношення немаю – чисто партнерські відносини двох ГО!

Віталій
12.02.2011 at 17:30

Я не розумію мети, яку переслідує БО. Спроектувати нас в потрібне русло? А навіщо це нам? Якщо потрібно Вам – то Ваш клопіт.))) Ситуація схожа на те, що ви приходите до магазину будівельних матеріалів та намагаєтеся його власника скоригувати в іншому напрямку. Наприклад – продавати гречку))). Вона ж така дорога, на ній же можна зробити непоганий бізнес, вона ж така корисна для Хмільничан)))))))))))))))…
Чому б Вам не спрямувати Ваші зусилля на вирішення тих проблем, які Вас турбують? Чи слабо? Краще сидіти на форумі та вказувати нам чим займатися? Дуже благородна справа))))))))))))))…
А ідею щодо Вашої участі в Школі цілком підтримую. Ви справді можете до неї долучитися, пройти курс навчання та своїми очима побачити, чим я займаюся з своєю “свитою”…))))) Чекаю на заявку.

Бо
16.02.2011 at 16:37

Дуже прикро пане Віталіє, що Ви так і не розгледіли головної мети моїх коментарів. В обох коментарях була висвітлена думка, що захід, який планує провести Ваша ГО не принесе абсолютно ніякої користі місту і тим більше області. А проведення роботи задля самої роботи це шлях в нікуди, це ілюзія роботи. І такими заходами ГО лише підриває свій імідж та репутацію. На мій погляд будь-який захід має лишити після себе гарний, позитивний та широкий слід. А якщо цей слід буде мати ще якесь матеріальне втілення для міста – то взагалі супер результат. А що лишиться для міста чи то для області після Вашого заходу? А нічого…
Це моя особиста думка, яка не претендує бути аксіомою для інших))).
Як альтернативу пропоную Вам долучитись навесні до організації та проведення масових суботників по очистці міста. Також, наскільки мені відомо, зараз розпочинається підготовка проектів на Всеукраїнський та обласний конкурси проектів територіальних громад – це також гарна можливість долучитись до спільної роботи. Однією з тем цих проектів має бути запровадження роздільної системи збирання сміття по місту і саме під час реалізації цього проекту, при проведенні навчання населення, Ваш досвід проведення навчань буде дуже доречним. Гадаю в таких заходах Ваша ГО зможе зробити більше корисного…
Відносно потрібного русла, то тут Ви пане Віталіє починаєте викручуватись та ліцемірити, тому що я зараз перебуваю по відношенню до Вашої ГО в тій самій ситуації в якій перебуває Ваша ГО по відношенню до влади). І говорячи мені що Вам не потрібно міняти Ваш шлях, а якщо це потрібно мені то це мій клопіт, Ви починаєте говорити словами влади)))). Іронія долі)))). Ви хочете щоб Вас почула влада, а не хочете чути інших)))).
Відносно “слабо” – пане Віталію я ж не школяр(ка), щоб брати мене на дешевий трюк)))). У Вас є на кому тренуватись – Богу дякувати у нас аж 4 школи))))). Є звідки брати рекрутів)))).
Відносно частоти відвідування Вашого форуму, то Ви собі робите забагато честі – відповідь на Ваш коментар зміг(ла) дати лише через 4 дні, що свідчить про те що я на форумі не засиджуюсь на відміну від Вас. Маю корисну звичку працювати)))).
І останнє,- моя участь у Вашій школі – було б як мінімум дивним, як би я взяв (ла) участь в заході який я вважаю абсолютно непотрібним. А стосовно того чим займається Ваша ГО, то свого часу я досить плідно співпрацював(ла) з певними громадськими організаціми і тому маю чітку уяву чим і як вони займаються)))).

Андрій
17.02.2011 at 00:03

Я теж вже дописую анкету!!! 😉

R0m@Nuke
17.02.2011 at 11:47

щось подібне я казав пану Віталію ще 2 роки назад НЕДОЙШЛО(((( “А проведення роботи задля самої роботи це шлях в нікуди, це ілюзія роботи. І такими заходами ГО лише підриває свій імідж та репутацію. На мій погляд будь-який захід має лишити після себе гарний, позитивний та широкий слід. А якщо цей слід буде мати ще якесь матеріальне втілення для міста – то взагалі супер результат.”

ООО і таке також колись казав))) тільки тоді мені відразу показали на двері і сказали щоб я не сунув носа куди мені не потрібно!! ” Відносно потрібного русла, то тут Ви пане Віталіє починаєте викручуватись та ліцемірити, тому що я зараз перебуваю по відношенню до Вашої ГО в тій самій ситуації в якій перебуває Ваша ГО по відношенню до влади). І говорячи мені що Вам не потрібно міняти Ваш шлях, а якщо це потрібно мені то це мій клопіт, Ви починаєте говорити словами влади)))). Іронія долі)))). Ви хочете щоб Вас почула влада, а не хочете чути інших)))). ”

ООООО ще один(а) людина якій також здається що пан Дорох ганяє повітря!!)))

Віталій
17.02.2011 at 12:08

Про результат того чи іншого проекту можна говорити виходячи виключно з його мети… Ось мета проекту “Школа громадської експертизи”: “Підвищення професійного рівня представників інститутів громадянського суспільства з невеликих міст Вінницької області для підвищення ефективності їх діяльності та впливу на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку шляхом проведення Школи громадської експертизи”… І якщо нам це вдасться, то можна буде говорити про його успішність…
Щодо масової очистки міста, то тут я маю своє бачення вирішення цієї проблеми. Якщо це Вас цікавить, я обовязково Вам розповім в окремій статті. (вибачте, але багато писати, а я, як і Ви також звик працювати)))…
Щодо участі згаданих Вами конкурсів, то ми маємо конкретні пропозиції щодо розробки проектних заявок. Причому я особисто ніколи не відмовляв в допомозі посадовим особам Хмільницької міської ради в їх підготовці раніше… ))) До речі, саме наша громадська організація, у співпраці з Голодьківською сільською радою, кілька років назад отримала (вірніше отримала сільська рада, але проект готували саме ми)))) грант в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Причому вперше в Хмільницькому тайоні та місті Хмільнику… Після цього були й інші переможці, але Голодьки були першими. Так що не варто аж так нам дорікати))))))).
Я особисто, та й мої колеги думаю також, з задоволенням надамо консультації новообраній владі в підготовці заявок на будь-які конкурси, як це робили раніше. Ми відкриті для співпраці))). То того ж ми можемо поділитися з новообраною владою інформацією про інші грантові програми та конкурси. Наразі їх є близько 15… (маю на увазі діючих, до яких можна подати заявку)))…
Щодо Вашої участі в нашій Школі, то не думаю, що варто так нехтувати такою можливістю. По-перше – він не розрахований на школярів. Там будуть розглядатися теми, які варто знати навіть посадовій особі місцевого самоврядування. Серед тренерів є фахівці досить високого рівня. Наприклад, Крупник Андрій Семенович – декан Академії даржавного управління при президенті України. ін викладає для посадовців. То ж ще раз подумайте…
Щодо Вашої співпраці, то Вам просто не повезло. В громадському секторі, як і в бізнесі, є різні люди… Так що не варто робити висновки за всі громадські організації… В будь-якому випадку запрошуємо Вас до співпраці… Ми до неї готові, а Ви?

R0m@Nuke
18.02.2011 at 19:08

АгА! не відмовляли))) но коли ведете спільний проект намагаєтеся щоб про інший проект який спрямований проти Міської ради ніхто не взнав))) і не раз своїй команді наголошували на цьому))) а вам ще не надоїло згадувати про той проект який ви робили разом з Голодьківською сільською радою?? по моєму про це вже все місто знає!!

Віталій
21.02.2011 at 12:15

Видно не все, якщо пан чи пані Бо дозволяє собі такі закиди))). До того ж, це не єдиний проект. Їх було ще багато. Наприклад, зараз є спільний проект з Хмільницькою РДА. Я з твого коменту вперше взнав, що виявляється, в нашої організації були проекти проти міської ради… Ти можеш навести приклади? В нас не було жодного такого проекту. Причому це взагалі незрозуміле формулювання. А от спільні проекти були. І не один))))))).

Віктор
21.02.2011 at 14:46

“Бо”!!! ти хто??? або ти людина або просто БО (так треба)!!! А якщо серьозно: робиш у владі!?, вона тобі подобається!? – МОЛОДЦОМ. Тільки роби так щоб вона подобалась простим громадянам міста і тобі буде щастя, бо Вітька при власті…..

R0m@Nuke
21.02.2011 at 15:28

не можу на жаль писати на цьому сайті бо за вашим наказом мої коментрі видаляють!

Віктор
22.02.2011 at 08:11

Сергій, за чиїм наказом???

Бо
22.02.2011 at 09:40

Бо, тобто я – точно людина, і так “треба”, (Бо) “треба” мені. Якби мені було байдуже я б не писав(ла)… Влада не дівчина щоб подобатись або не подобатись, на мій погляд. Влада або ефективна або ні – це також моя позиція. І саме від того залежить ставлення простих громадян до влади. І по суті не так важливо хто там зверху при владі один Вітька чи другий – все залежить від людей на місцях, від їх відношення до людей і до їх проблем…

Віктор
22.02.2011 at 10:40

Влучний комент!!! І мені хочеться щоб вона була ефективна!!! І все таки Вітька при власті))))) і від його “популярних кроків” – життєнеобхідних реформ залежить, як ми тут будемо “борсатися” тут на місцях. Бо, чи я не прав?????

Віталій
22.02.2011 at 11:05

Шановний (на) Бо. Ви так і не написали, чи готові до співпраці… Ми володіємо певним ресурсом, то ж будемо раді допомогти і владі, і пересічним громадянам… Слово за Вами…

Бо
22.02.2011 at 14:28

Пане Віктору, відверто кажучи що попередній Вітьок що нинішній Вітька анічого суттєвого і тим більше доброго для народу не зробили. Тому притримуюсь думки, що все-таки долю на місцях творять люди які проживають в цих місцях. І байдуже хто при владі там зверху, якщо тут громада має лідера і підтримує його всебічно, той результати будуть позитивні тут знизу.
Шановний, пане Віталій, що Ви вкладаєте в поняття співпраці?

Віктор
22.02.2011 at 14:41

Відразу запитання: а наша громада має лідера?

Віктор
22.02.2011 at 14:42

я маю на увазі одноосібного, такого щоб мав перевагу над іншими у десятки відсотків?

Бо
22.02.2011 at 17:21

В будь-якому випадку, незалежно від того з якою перевагою переміг нинішній лідер він все-таки лідер і ми повинні з цим рахуватись, як мінімум. Більше того ми повинні підтримувати і допомагати, оскільки якщо ми цього не будемо робити то до виборів в місті нічого не зміниться на краще. А жити в “болоті” найближчі 5 років дуже не хочеться. Під “болотом” маю на увазі топтання на місці або шлях назад в розвитку територіальної грромади і міста в цілому.

Олександр
22.02.2011 at 18:09

Поперше шановний Бо вийдіть самі зкущів, а подруге про яку спільну роботу ви говорите? Влада дослухалась до людської думки з приводу підвищення цін на проїзд тай прийняла рішення (2грн, саме про цю ціну всі жителі мріяли, прикладів токої співпраці з кожним днем буде ставати все більше, А з приводу відмивання коштів паном Віталієм скажу коротко: є докази посадіть , немає збирайте.

Бо
23.02.2011 at 09:23

Шановний пане Олександр, стосовно 2 грн. за проїзд – Ви прораховували собівартість перевезень по маршрутам? Ви хочете щоб в місті їздили великі комфортабельні автобуси як Богдан? Чи може Ви хочете щоб люди пересіли на старі “вбиті” РАФіки? Питання розвитку транспортної мережі міста дуже складне і робити такі висновки які робите Ви – занадто поспішно.
Стосовно грошей пана Віталія, то вище в одному з коментарів я вже писав(ла) не маю звичку рахувати чужі гроші. То справа кожного окремо як заробляти і відмивати гроші… В своїх коментарах я піднімав(ла) питання зовсім іншого характеру. Питання грошей для мене стоїть на останньому місці.
Стосовно кущів, цитую))))):
“Із кущів не вийду)))))… боюсь заплюєте мої окуляри)))… або ще гірше попаду в немилість)))))…”

Віктор
23.02.2011 at 09:57

Бо, ви як юрист за фахом вмієте знайти, як правильно викрутити ту чи іншу ситуацію так щоб вона виглядала привабливою – це щодо підняття тарифів на проїзд. (В цьому речі особисто я не бачу жодної образи щодо Вашої особи). Повірте ніхто вже не дозволить перевізникам назад людей загнати у старі та “низкорослі маршрутки” – ми уже “не бидло і не козли”. Це по-перше. По-друге, перевізники відмивають, подаючи “лєві” звіти, де вказано менше людей, що фактично їздить. Тобто сума прибуткуу набагато більша, я б навіть сказав в десятки разів більше, ніж, якщо і має, а це потрібно ще довести, пан Дорох. І взагалі, я пропоную тему гроші-Дороха закрити, а то мусолимся і тупцюємо на одному місці, а толку? Є докази? – тоді і вже говоріть, а так навіщо переливати з пустого в порожнє. По-третє, якщо їх не влаштовува стара цінова політика – ніхто не тримає!!! Думаєте не має бажаючих зайняти це “дєнєжне” місце. Переконаний, що такі готові сюди прийти, але наші перевізники, які досить не погано кришуються, і ви чудово знаєте ким, їх сюди не підпустять. Тобто розмови про старі машрутки і не рентабельність сьогоднішніх перевезень – це все замилювання очей простому трудовому люду, який сьогодні змушений рахувати кожну копійку, завдяки вдалій політиці, зокрема, в житлово-комунальній сфері.
Лідерство в 30 з лишком голосів, при зовсім ніякій явці, на більш ніж 17 тис. виборців?…….
Хоча там Вам із “кущів” краще видно напевно))))) Щодо немилості, то я же писав про це. Не забувайте: вовка боятися – в ліс не ходити. І ще: Хто хоче зрушити світ, нехай зрушить себе! СОКРАТ ​ ​

Бо
23.02.2011 at 10:50

Пане Віктору, звідки така впевненість що я юрист(ка)?
Щодо грошей ГО “Право” я цю тему давно закрив(ла) і не піднімав(ла)до коментаря пана Олександра. Повторювати свою позицію в цьому питанні не буду.
Стосовно перевізників – про які “ліві” звіти Ви говорите – кому вони (перевізники) що здають? Хоч буду знати))))). На рахунок прибутку перевізників – не збираюсь нікого захищати, але цитата “сума прибуткуу набагато більша, я б навіть сказав в десятки разів більше” необгрунтована – можна стверджувати однозначно лише після того як порахував цифри, звів дебет з кредитом. Звичайно перевезення прибуткові але питання в іншому – які маршрути і наскільки вони прибуткові. Чи цього прибутку достатньо щоб окупити придбані авто і закумулювати на нове. На рахунок “денєжного місця” – чомусь 5 маршрут вдалось закрити лише в лютому а не в грудні як це планувалось. І особливо багато бажаючих на цей маршрут не було. За маршрут №4 взагалі мовчу – лише в лютому також вдалось закрити.
Тому закиди “розмови про старі машрутки і не рентабельність сьогоднішніх перевезень – це все замилювання очей простому трудовому люду” – звичайний популізм з Вашого боку. Повторюсь щоб щось стверджувати треба бути в цьому впевненим на 100%.
Навіть якщо перевага мінімальна нинішній лідер прийшов до “руля” законно і він є лідером громади на сьогоднішній день. Хочемо ми цього чи ні. З цим треба рахуватись.
І будь-ласка не чіпайте мої “кущі” – з них і так все листя пообсипалось)))))).
Про кущі я нагадав для пана Олександра, а не для Вас, пане Віктору.
Себе намагаюсь зрушувати постійно, не завжди вдається але докладаю максимум зусиль))))).

Віктор
23.02.2011 at 11:26

Пане, БО, якщо не признаєтеся, то давайте я відповім так: всі ми у житті юристи та політики. Ситуація заставляє. От скажіть, Ви особисто вірите, що моніторинг одного дня перевезення показує реальну картину пасажиропотоку????? А чи перевіряла незалежна експертиза подані до управління євроінтеграції розрахунки витрат і прибутків???? Щодо 4 та 5 маршрутів, то мені також відома їх проблемність. Тож пропоную в наступному конкурсному “меню” прописати наступну “страву”: перевагу в отриманні маршрутів 1 та 3 надаються перевізникам, які закривають повністю (або частково) маршрути 4 та 5. Як гадаєте це вихід? Адже людям по великому рахунку “фіолетово” під прізвищем якого перевізика їздять маршрутки!!! Головне щоб вони дотримувалися графіку, а водії норм моралі та взаємоповаги!!! Ци це не так? І це не популізм, бо “рисувати себе” мені потреби не має. Люди й так чудово знаютьщо я роблю, а що ні)))) Це владі потрібно “піаритись”, бо не оберуть))). Щодо лідера, народ обрав – хай буде так, успіхів у роботі. Головне у своїй діяльності та рішеннях не віддалятися від громади. І лідерство я зацепив не для того щоб персонілізувати очільника міста, хотів почути від Вас визначення цього понятття з перенесенням його сутності на наше місто.

Ester
23.02.2011 at 13:07

Добрий день. Прочитавши всі коментарі є декілька власних коментарів та запитань до Бо, адже з Дорохом все ясно, тому що я з його “свити”.
“Як альтернативу пропоную Вам долучитись навесні до організації та проведення масових суботників по очистці міста” питання: очистки від чого? сміття? чи від кого? чи від того хто його кидає?
“У Вас є на кому тренуватись – Богу дякувати у нас аж 4 школи))))). Є звідки брати рекрутів))))”: шановний Бо наші діти в школах Вам не рекрути і не піддослідні кролики. У Вас не вистачить влади, щоб на них тренуватися, а ми школярів навчаємо, щоб такі як ви їх в рекрути не забрали.

P.S. Чем меньше правительство правит, тем оно лучше. Самое хорошое правительсто то, которое вообще не правит.

Віталій
23.02.2011 at 13:22

Продовжуючи тему лідерства… Думаю, що варто розрізняти поняття “лідер” та “найвища посадова особа місцевого самоврядування”… ))) Сподіваюся, що ви мене зрозуміли. Щодо моїх заробітуів та коштів громадської організації “ПРАВО”… Сподіваюся, що ви справді маєте намір закрити цю тему. Так, я приатний підприємець, заробляю гроші, виступаючи в різних проектах експертом чи консультантом, так, я отримую за це гроші, плачу з них податки і т.д. Що тут протизаконого? Ми пишемо проекти (можливо хтось і здивується, але міська влада їх також пише), причому інколи фінансування здійснюється з тих самих джерел, що й проекти влади. Для прикладу: І міська влада, і наша організація отримували кошти за програмою “Польська помоч”… Ви думаєте, що наш порядок звітності чимось відрізняється від порядку, за яким звітувала за використання коштів міська влада? Не смішіть)))… І багато відмили коштів на цих проектах міські чиновники? Ще раз не смішіть…
В поняття співпраці вкладаю будь-яку спільну діяльність на користь міста. Основними видами діяльності нашої організації є захист прав людини та розвиток територіальних громад. Щодо останього, то це досить обширне поняття, яке включає в себе багато напрямків: починаючи від розробки нових чи вдосконалення існуючих місцевих нормативно-правових актів і закінчуючи, як колись казав Анатолій Мороз, твердими інвестиціями в інфраструктуру міста. Якщо Вас цікавлять конкретні пропозиції, то це при зустрічі чи в якомусь іншому режимі… Для прикладу: зараз місцевою владою ініціюється створення ОСББ. Ми бачимо певні проблеми та перешкоди цього процесу і готові долучитися до їх вирішення. Також готові знайти донора, підготувати спільну проектну заяку та долучитися до реалізації такого проекту (самотужки влада цього зробити не зможе, тому що переважна більшість донорів надає кошти тільки обєднанням громадян). Що в цьому поганого і де тут якась крамола? Все впирається в бажання чи не бажання влади. Поки вона мовчить… Але в будь-якому випадку не думаю, що нехтувати громадськими організаціями, які хочуть та здатні долучитися до вирішення місцевих проблем, причому без жодного навантаження на місцевий бюджет, взагалі розумна політика. Наважуся ще раз нагадати, ми готові до співпраці. А як на Вашу думку, чи готові до неї місцева влада та Ви особисто, пан/пані БО?

Бо
23.02.2011 at 13:43

Пане Віктору, звичайно 100%-ву картину моніторинг 1 дня не дає. Проте проведений моніторинг дає можливість максимально наблизитись то порядку цифр. До цього жодного разу підняття вартості проїзду(в попередні роки) не мало такої бази як цього. Розрахунки, подані перевізниками, наскільки мені відомо перевірялись, притому достатньо ретельно. Щодо Вашої пропозиції то вона неодноразово пропрацьовувалась і наскільки мені відомо в наступному конкурсі дійсно буде, швидше за все реалізовуватись. Проте не все так просто. Збоку, не заглиблюючись в проблематику питання, все видається дуже просто. Насправді в транспортному питанні дуже багато підводних каменів, які треба вміло обійти.
Повірте знайдеться насправді дуже небагато людей, які захочуть увійти в цей бізнес. Це не просто бізнес – це стиль життя.
Щодо “популізму” я не мав(ла) на увазі те що Ви піаритесь. Просто часто чую такі вислови від людей які поняття зеленого в питанні не мають а дають рекомендації як треба робити. Тому такі вислови і сприймаю як “популістичні закиди”.
Щодо лідерства в цілому і конкретно для нашого міста, то Ваше бачення 100% збігається з моїм. Ідеальним варіантом, звичайно ж було б щоб очільник міста переміг в більше як 20% від найближчого опонента. Але на жаль маємо те що маємо. І найближчі 5 років вже немає сенсу це обговорювати. Треба сприймати те що є і намагатись ці 5 років допомогти нинішньому лідеру успішно вести місто до кращого майбутнього.

Віктор
23.02.2011 at 14:18

Бо, чи Віталій, як чомусь викинув сайт, я особисто готовий співпрацювати з нинішнім лідером, але лише тоді коли він буде до цього готовий! Більше того, для мене не важливо чиє прізвище на дверях висить, головне щоб ця людина працювала на громаду, зокрема, на розвиток футболу (Мельничук цей профілюючий вид спорту не те що забував, він його підтримував)…..

Віталій
23.02.2011 at 14:53

Щось я не знайшов в коментарі жодного натяку на можливу співпрацю))))

R0m@Nuke
23.02.2011 at 17:16

Теперішній мер підтримує БОРОТЬБУ чим це погано?

Віктор
24.02.2011 at 08:21

Боротьба – хорошо, волейбол – добре, але футбол відкидати на задній план – це не вірно! Простий приклад, в сезоні 2010-2011 команда “Радон” після першого кола посідає 6-те місце в Чемпіонаті області (вища ліга аматорського футболу) – це хіба не показник. Проблемка в тому, що згідно нового податкового кодексу ГО не можуть отримувати фінансову підтримку з органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Напрошується питання для чого було виводити команду на пристойне місце, яке наразі дає всі шанси попасти у 3-ку призерів, коли бабла то нема??? Повторюсь: для мене не важливо чиє прізвище на дверях висить, головне щоб ця людина працювала на громаду, зокрема, на розвиток футболу

Віталій
24.02.2011 at 12:18

А можна докладніше взнати про податковий кодекс? В тому, що новий мер підтримує боротьбу – не бачу нічого поганого… Але влада повинна задовольняти потреби громади, а не свої амбіції. Якщо хтось хоче розвивати футбол ан відповідному рівні – то чому б ні? Дозволю нагадати пану/пані Бо, що вже зачекався на відповідь щодо можливої співпраці…

Волошка
24.02.2011 at 12:27

А мені не вистачає стрільби із лука, елементарного тиру…)) Але, на жаль, в нас такого ніколи й не було( Мої потреби не задовольняються теж, пане Віктор… А футбол не занепадатиме, думаю, в нашому місті. Скоро ж Євро-2012, і тим більше що цей вид спорту завжди був і буде! на високому пєдесталі!!!

Віталій
24.02.2011 at 12:38

Тільки за умови, якщо в його розвиток будуть вкладати кошти. Дворовий футбол і участь в футбольних чемпіонатах – то різні речі, погодьтеся… Щодо стрільби з лука та тиру – то чому б і ні? Якщо є багато охочих – варто й цей вид спорту розвивати…

Волошка
24.02.2011 at 12:57

Так-так! А ще – боротьба для жінок, різноманітні захвати і прийоми захисту. Було б дуже до речі)))))

Віктор
24.02.2011 at 12:57

Я теж хочу постріляти… в тиру))))))))

Волошка
24.02.2011 at 13:02

О! Бачу, охочих все більше))) Може, й поїдемо колись на змагання))))))))))

Віталій
24.02.2011 at 13:02

Тра було йти в армію, тоді в тебе була б алергія до автомати й стрілянини… Але всі ці пропозиції, маю на увазі розвиток різних видів спорту, – цілком реальні. Тож беріть участь в нашій Школі і ви отримаєте знання, які допоможуть вам правильно зробити пропозиції владі…

Віктор
24.02.2011 at 14:07

я не против поїхати)

Віктор
24.02.2011 at 14:08

Віталій, кожному своє….

Віктор
24.02.2011 at 14:08

а постріляв я не менше твого, може навіть більше

R0m@Nuke
24.02.2011 at 16:42

Можу вас обрадувати пані Волошка Тир у нашому місті буде зараз саме його роблять!)))) Щодо стрільби з лука можу запропонувати і такий вид розваг вам!! от тільки треба зачекати літа!!!

Щодо футбола пане Віктор а ви пробували звертатися за фінансовою допомогою не тільки до нашого мера?

Віталій
25.02.2011 at 12:17

))) Вітя, не дуйся… А то як вистрілить… Не ображайся, це жарт… Взагалі я не розумію, як це “звертатися за фінансовою допомогою не тільки до нашого мера”.. Наскільки мені відомо, то прийнята цільова програма підтримки ФК “Радон”. Її що відмінили?))) Чи я не “в курсі дєла”?

Віталій
01.03.2011 at 11:39

Я чекаю відповіді про програму… А ще я чекаю на відповідь пана/пані БО про можливу співпрацю. Чи Ви злякалися? А за базар нада атвєчать)))…

Волошка
01.03.2011 at 13:20

Пане Сергій, а раніше не можна організувати стрільбу з лука? Для чого чекати літа, це ж так довго( Вже набридло на компютері німців стріляти))) По мішенях, а ще краще організувати пейнтбол)))

Бо
02.03.2011 at 16:33

Пане Віталію, Ви мене не перестаєте дивувати – Ваші таланти безмежні – так по “фєні ботати” – “А за базар нада атвєчать)))…” – просто супер))))))))))) Це в Школі громадської експертизи такі навчання по “фєні” проводять? Треба дійно відвідати))))))))))))))).
Жартую))))))))))
Приношу вибачення, що відразу не відповів(ла)- життя вносить такі корективи, про які інколи навіть не хочеться думати не те що на них сподіватися.
Стосовно співпраці з боку влади на жаль нічого сказати не можу – повноважень на те у мене немає. Стосовно мене особисто – то співпраця теоретично можлива. А з практичної сторони не бачу в цьому необхідності. Поясню чому: Китай в стародавні часи неодноразово захоплювали загарбники, і з часом ці ж загарбники асимілювались з корінним народом Китаю. На сьогоднішній день про загарбників ніхто не чув, а Великий Китай живе і процвітає. Так от я не хочу асимілюватися в Вашу громадську організацію)))) Я не стверджую що це погано. Я кажу що цього не хочу.
Те що я хотів(ла) сказати я сказав(ла). Той хто хотів мене почути той почув.
Дякую))))))))))))))).

Віктор
02.03.2011 at 16:52

Програма підтримки приймається щорічно і діє вона, відповідно, до кінця фінансового року. Цього року її не прийнято!
Сергій, віриш якби ми не зверталися до різних бізнес структур, то клуб давно вже не грав, а якщо і “жеврів” то не з тими футболістами і не в такої категорії турніру. За просто так грати ніхто не хоче, чомусь…. І ще, особисто я праював лише із залученням коштів із офіційного джерела, а є ще люди, що пряцювали із спонсорами. І якщо ти мене запитаєш, яка точно сума пішла на перше коло сезону 2010/2011, то я тобі точно не скажу – просто не знаю.

Віталій
03.03.2011 at 11:16

)))) Вислів щодо “атвєта за базар” я підхопив від пана Луценка))). Це він в 2007 році возив по Україні шоу “Народна Самооборона” і кричав: “Віктор Фйодоровіч! Нада атвєчать за базар!!!”… ))).
Щодо асиміляції… Не варто, напевно, плутати її з співпрацею… Головне – цоб було бажання… І Китай тут ні до чого…)))

Бо
03.03.2011 at 12:03

В кожного своє бачення)))))))))))))))

Віталій
03.03.2011 at 12:12

Цілком згоден з пан/пані БО!!! От і наша організація має бачення, що подібні Школи для інститутів громадянського суспільства просто необхідно організовувати. І хай це буде група з 12 осіб на всю область (до речі, з Хмільника подалося тільки 3 (три) особи. Як на Ваші думку, про що це говорить? А от моє бачення таке: громадський сектор в Хмільнику в критичному стані…), але це – найкращі, які потребують нових знань та вмінь… Дуже добре, що ми порозумілися.)))))))))))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *