Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

19.07.2011

Запрошуємо взяти участь в громадському обговоренні

22 липня 2011 року в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбудуться громадські обговорення Методики відбору та контролю за діяльністю громадських інспекторів з благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі. Обговорення відбуватиметься в рамках проекту «Перспективи розвитку громадського контролю в сфері благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі.

До участі запрошуються представники громадських організацій та організацій політичних партій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, активні громадяни, а також представники засобів масової інформації.

Нагадуємо, що захід відбудеться 22 липня 2011 року в залі засідань Хмільницької РДА, початок об 11 годині.

Громадські обговорення Методики відбору та контролю за діяльністю громадських інспекторів з благоустрою населених пунктів Хмільницького району відбувається в рамках спільного проекту громадської організації «ПРАВО» та Хмільницької РДА «Перспективи розвитку громадського контролю в сфері благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі» ,що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *