Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.12.2011

Запрошуємо взяти участь в роботі «круглого столу»

16 грудня, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї, об 11 годині. Відбудеться засідання «круглого столу», під час якого планується обговорити теми майбутнього Форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства» та обрати делегатів від Вінницької області для участі в цьому заході.

Під час засідання «круглого столу» і, власне, в рамках роботи Форуму планується обговорити такі теми:

  1. Кризовий стан демократії в Україні: пропозиції громадянського суспільства щодо демократизації суспільства та забезпечення фундаментальних прав і свобод громадян. План дій громадських організацій з проведення чесних, вільних та продуктивних для країни парламентських виборів 2012 р.;

 

  1. Самоорганізація та самоструктуризація громадянського суспільства на національному та на місцевому і регіональному рівнях – обмін та поширення кращого досвіду в питаннях ефективного впливу громадськості на суспільні процеси, які формують демократичний вектор розвитку України;

 

  1. Забезпечення європейського вибору України. Участь ГАУ в заходах Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, розвиток міжнародної діяльності ГАУ;

 

  1. Бачення громадянським суспільством оптимальних шляхів розвитку України, проведення реформ та становлення ефективної системи влади і управління, підконтрольної та підзвітної громадянам. Місце і роль ГАУ в розвитку громадянського суспільства в Україні та в загальносуспільних процесах, позиціонування ГАУ;

 

Враховуючи уроки попередніх форумів, які були проведені в 2007, 2008, 2009 роках, цей форум має виробити не тільки позиції громадянського суспільства, а й визначити шляхи, механізми та інструменти реалізації цих позицій, засоби впливу громадянського суспільства на владу, політикум та суспільство загалом.

Для врахування думок максимально широкого загалу громадськості щодо причин кризових явищ в державотворенні України та шляхів їх подолання, в роботі форуму візьмуть участь делегати від регіонів, представники провідних громадянських кампаній та ініціатив, представники підприємницьких та профспілкових об’єднань, науковці, релігійні діячі, які будуть визначенні під час подібних регіональних круглих столів. Також на форум будуть запрошені представники влади, посольств, міжнародних організацій.

Форум має виробити і ухвалити пропозиції громадянського суспільства щодо покращення чинного становища, інструментів реалізації цих пропозицій, форм та механізмів самоорганізації та самоструктуризації громадянського суспільства, регламенти організації спільної діяльності організацій – членів ГАУ та їх партнерів, визначити організаційну структуру ГАУ, стратегію розвитку ГАУ на найближчі роки, як найбільшої само організованої спільноти організацій громадянського суспільства в Україні, визначити спільні проекти на 2012-й рік, обрати робочі органи ГАУ – тобто забезпечити організаційне «перезавантаження» ГАУ задля каталізації діяльності цього найбільшого форуму громадянського суспільства в країні.

21 Comments on “Запрошуємо взяти участь в роботі «круглого столу»

Віталій
12.12.2011 at 13:16

Якщо є бажаючі взяти участь в круглому столі, то прошу сконтактувати з екрівником Подільського центру соціальних технологій Оксаною Яцюк richka@ua.fm

Віктор
12.12.2011 at 14:34

І що це дасть? Поговорять-поговорять і розійдуться! Механізм подальших дій який? Писати?

Віталій
12.12.2011 at 15:02

Що маєш на увазі під словом “писати”? До речі, там вказана адреса електронної пошти. Пропоную звернутися з подібним запитанням до координатора.

Віктор
12.12.2011 at 15:57

Я маю на увазі, ну зберуться, ну поговорять, ну приймуть резолюцію, ну надішлють її “по адресу” і шо далі….

Віталій
12.12.2011 at 16:08

А далі – закатуємо рукави – і працюємо! Такі зібрання ,це передусім можливість послухати розумних людей та обмінятися досвідом. Наприклад, по першому питанню. Там будуть говорити про права людини. Доступ до інформації є фундаментальним нашим з тобою правом. От і можна буде дізнатися, як це питання вирішується в інших громадах. А спробувати вирішити все це зможеш тільки ти, і ніхто інший. і не варто покладати надію, що після подібних зібрань хтось щось змінить, чи щось зміниться само собою.

Пронира
12.12.2011 at 16:18

Віктор, Ви, наче, розумний xлопчина, але інколи несете аxінею. Пригадується, перед виборами, в залі РБК, один з кандидатів говорив, що Закон приймати потрібно з пляшкою горілки та сто грамами в відомстві)))))

Віталій
12.12.2011 at 16:40

У Віктора подібні настрої бувають через “разочарованіє”. Але сподіваюся, що хандра скоро мине… )))

Віктор
12.12.2011 at 16:57

Віталій, так отож бо й воно, що “і не варто покладати надію, що після подібних зібрань хтось щось змінить, чи щось зміниться само собою”. Просто з реаліів життя виходить так: підняли якусь тему, наприлад із Леніном, обтерли її і усьо – заглохло все. Давай за наступну!!! Наш народ, нажаль, не звик доводити справу до логічного кінця. І це факт! А говорити – це не мішки носити. Дії де?
Прониро, у кожної людини поняття “ахінея” різна – це перше. По друге, інколи один і той же текст для різного світогляду людей сприймається по різному, тому не варто “обобщать”)))).

Віталій
12.12.2011 at 17:18

))) А хто казав, що тему Леніну закрита? На скільки мені відомо, питання має розгядатися на виконкомі. А для певності, що питання буде винесене на виконком, пропоную його розглянути на громраді. Так, я вже трішки звільнився, і до Ваших послуг…)))

Пронира
12.12.2011 at 17:22

Віктор! Не сприймайте, як образу…)))) Але не варто говорити шаблонами, якщо це xтось організовує, значить це комусь потрібно і, навіть, для “просто поговорити”…

Віталій
12.12.2011 at 17:33

Якщо серйозно, то я справді вважаю, що це можливсіть зібратися і поговорити з користю, обмінявшись досвідом. Коли бачиш, що в людей були схожі проблеми, то з’являється надія, що і свої  можна вирішити. А далі все залежить від нас самих.

Віктор
12.12.2011 at 21:07

Те що комусь потрібно з цим я не сперечаюсь. Мені цікаво результат. Ось що важливо! А то ми всі гаразді, кожен по своєму, розказувати “як кораблі бороздять простори нашей необьятной родины”, а далі що???.
Віталій, ти сам участь у засіданні брати будеш?
Щодо Леніна і гром.ради, я радий що ти звільнився. Якщо це допоможе загальный справі – значить потрібно зустрітись)

Пронира
12.12.2011 at 21:12

Тому, що послідовний…))))))))

Віталій
12.12.2011 at 22:41

Так, я скоріш за все буду брати участь в засіданні круглого столу. І тобі раджу…

Віктор
12.12.2011 at 23:10

Прониро, а цей вислів до чого?

Віталій
12.12.2011 at 23:17

))) Та то напевно відноситься до мене, через мою позицію щодо пам’ятника Леніну)))

Пронира
12.12.2011 at 23:43

Щось спало на думку, вже й не згадаю… Пишу на автоматі, та ще й з поxмілля…))))))))))

Віталій
12.12.2011 at 23:45

))) Напевно святкували щось важливе…)))

Пронира
12.12.2011 at 23:49

Як завжди… Тільки з”являється бажання, відразу з”являється важливий привід чи свято))))

Віталій
12.12.2011 at 23:53

Головне, щоб бажання не “розбігалися” з можливостями…)))

Пронира
13.12.2011 at 00:04

Наступного ранку розумієш, що краще б воно “розбіглося”…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *