Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.02.2023

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ КЛУБУ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ!

В вівторок, 21 лютого, в гуманітарному хабі «Мурашник», відбудеться засідання Клубу громадського діалогу. Тема – змістовне наповнення Банку послуг, який планується створити в громаді.

Трішки передісторії: під час проведення фасилітаційної сесії з розробки нових послуг громадської організації «ПРАВО» більшість учасників заходу висловили бажання щодо створення в громаді Банку послуг – ресурсу, в якому була б зібрана інформація про послуги, які можна отримати в громаді. Мова йде про гуманітарні центри, гуртки для дітей, бібліотеки, музеї тощо. Такий ресурс був би корисним як для внутрішньо переміщених осіб – так і для місцевих жителів.

Але виникає питання: яка саме найактуальніша інформація має бути точно відображена на цьому ресурсі? Саме для обговорення цієї теми й збереться Клуб громадського діалогу.

Якщо маєте своє бачення щодо змістовного наповнення Банку послуг громади – запрошуємо в вівторок, 21 лютого, в гуманітарний хаб «Мурашник».

Початок засідання Клубу громадського діалогу – о 13:00.

Засідання Клубу громадського діалогу відбудеться в рамках реалізації проєкту «Хмільницька громада – дружня для всіх», який виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа:

Віталій Дорох

0674258495

pravo.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *